Ліфтинг ENDYMED 3DEEP PRO CONTOUR BODY

Записатися на візит

EndyMed PRO 3 Deep  Contour Body — одна з найкращих технологій апаратного ліфтингу тіла, що спеціалізується на зменшенні об’ємів тіла, моделюванні фігури, підтяжці шкіри тіла та ефективного усуненні целюліту. 

В нашій клініці у Львові процедура аппаратного ліфтингу тіла виконується на інноваційному обладнанні виробництва Ізраїлю EndyMed Pro 3 Deep. Це передове обладнання має міжнародну сертифікацію  FDA, CE, тобто відповідає найвищим світовим стандартам ефективності та безпеки. Технології EndyMed відомі і популярні у всьому світі завдяки відмінним результатам.

Для корекції тіла застосовуються певні маніпули, а саме 3DEEP Contour — для процедури вакуумного масажу у поєднанні з RF-дією. Прогрів тіла на глибину до 26 мм дозволяє ефективно впливати на об’єми тіла (живіт, стегна, сідниці) та лікувати прояви целюліту.

Маніпула Shaper прогріває шари шкіри на глибину до 11 мм, використовується для внутрішньої та зовнішньої поверхонь стегон.

Апарат EndyMed Pro оснащений також іншими маніпулами, в тому числі для роботи з делікатними зонами обличчя, шиї, декольте. Ви можете за бажанням покращити і стан шкіри тіла, і обличчя. Процедура є повністю безболісною і на 100% безпечною.

Сеанс проходить в комфортних умовах, пацієнт лежить на кушетці, розслаблено відпочиває, відчуваючи лише легке приємне тепло. Тривалість процедури залежить від кількості зон, що обробляються, в середньому — близько однієї години

Апаратний ліфтинг тіла користується попитом серед пацієнтів, що бажають зробити підтяжку шкіри тіла, не вдаючись до пластичної хірургії, після значної втрати ваги, після пологів, або ж в силу вікових змін. 

Як працює апаратний ліфтинг тіла EndyMed?

Інноваційна система EndyMed PRO 3 Deep  Contour Body націлена на формування ідеальних контурів фігури. EndyMed PRO 3deep Contour Body використовує потужність зосередженої теплової енергії RF, щоб забезпечити максимальне спалення жирових відкладень. Радіочастотні  імпульси проникають в дерму, де створюють необхідний температурний режим. Технологія дозволяє прогріти дерму до 50 - 55°, при цьому епідерміс не нагрівається вище 40 - 42°. Тепло викликає суттєве скорочення (ремоделювання) сполучнотканинних волокон дерми та укріплює їх. А також стимулює клітини фібробласти до синтезу власного колагену і еластину, що запускається після процедури і триває ще довгий час. Результат — видиме поліпшення стану шкіри та ідеальне контурування тіла. Ефект від курсу процедур наростає з часом і досягає максимуму через три місяці.

Чому з віком шкіра тіла втрачає пружність та стає дряблою ? 

Все тому,  що  зменшується синтез колагену і еластину клітинами фібробластами шкіри. Колагенові та еластинові волокна шкіри не оновлюються так швидко, як в молодому віці, і ми бачимо вікові зміни тіла: провисання, зморшки, складки, в’ялу суху шкіру.

А що  відомо про основні передумови усунення целюліту? 

Насамперед це підвищення вироблення власного колагену та еластину, це зменшення кількості жиру та покращення лімфовідтоку. І все це  дає апаратний ліфтинг тіла EndyMed PRO 3 Deep Contour Body.  

Важливо, що апаратна підтяжка тіла EndyMed Contour покращує обмін речовин в тканинах, стимулює вироблення дермою власного нового колагену, що є ключовим для омолодження і підвищення пружності шкіри. Ліполітичний ефект — спалення зайвого підшкірного жиру — дає можливість за курс процедур отримати стрункіші обриси тіла, зменшити локальні жирові відкладення на животі, сідницях, стегнах. Лімфодренажна дія процедури апаратного ліфтингу тіла EndyMed усуває набряки, допомагає вивести з організму зайву рідину, усуває застійні явища в дермі, що є однією з причин появи целюліту. Таким чином, шкіра глибоко оздоровлюється, обмін речовин в усіх шарах активізується, і целюліт зникає природним чином.

Результат апаратного ліфтингу тіла EndyMed:

  • зменшення об’ємів;

  • зменшення проявів  целюліту;

  • лімфодренажна дія;

  • ущільнення та омолодження тканин;

  • покращення тургору, пружності, еластичності шкіри;

  • покращення трофіки та насичення тканин киснем;

  • ефективний ліфтинг тіла.

Апаратна підтяжка тіла EndyMed PRO 3 Deep Contour Body в клініці Genesis

Клініка естетики Genesis у Львові дає своїм пацієнтам широкий вибір можливостей: подолати вікові зміни обличчя і тіла шляхом пластичної хірургії, зробити підтяжку, абдомінопластику чи ліпосакцію. Але в наш динамічний час все більше людей обирає апаратні методики омолодження тіла і обличчя: неінвазивні, нешкідливі, безпечні, такі, що не потребують жодної реабілітації.

І що також важливо — ціна апаратної підтяжки тіла значно нижча за послуги пластичної хірургії.

Ви можете виглядати настільки молодими, наскільки себе відчуваєте. А наші досвідчені та вправні косметологи допоможуть Вам здійснити бажанe і підтримати молодість і здоров’я тіла, стрункість форм і пружність шкіри на довгі роки.

ЦІНИ


ENDYMED PRO 3 DEEP MINISHAPE (РУКИ) 1 350 ГРН


ENDYMED PRO CONTOUR BODY (РУКИ) 1 150 ГРН


ENDYMED PRO CONTOUR BODY (ЖИВІТ) 1 050 ГРН


ENDYMED PRO CONTOUR BODY (СКЛАДКИ НА ТАЛІЇ) 850 ГРН


ENDYMED PRO CONTOUR BODY (ЖИВІТ + СКЛАДКИ НА ТАЛІЇ) 1 350 ГРН


ENDYMED PRO CONTOUR BODY (ВНУТРІШНЯ, ПЕРЕДНЯ ТА НАДКОЛІННА ПОВЕРХНЯ СТЕГНА) 1 350 ГРН


ENDYMED PRO CONTOUR BODY (ЗАДНЯ ПОВЕРХНЯ СТЕГНА, БОКОВА + СІДНИЦІ) 1 650 ГРН


ENDYMED PRO CONTOUR BODY (НОГИ ПОВНІСТЮ + СІДНИЦІ) 2 550 ГРН