РЕГЕНЕРАЦІЯ ВОЛОССЯ REGENERA ACTIVA

Записатися на візит

 

Якщо перші ознаки випадіння волосся вже даються взнаки, не потрібно зволікати — сучасні інноваційні технології дозволять покращити стан Вашого волосся й ефективно відновити його густоту та пишність

 

Новітня іспанська методика регенерації волосся Regenera Activa допоможе при випадінні волосся, у випадку зменшення його кількості, якщо воно стало тонким, чи легким, як пух.

Існують різні методи лікування облисіння та випадіння волосся, зокрема, в нашій клініці у Львові можна пройти як і курс плазмотерапії волосся, також хороші результати спостерігаємо після мезотерапії волосистої частини голови.


 

Проте Regenera вирізняється серед інших методик особливою ефективністю.

В чому суть технології Regenera Activa ?

REGENERA ACTIVA

ЛІКУВАННЯ ОБЛИСІННЯ СТОВБУРОВИМИ КЛІТИНАМИ

 

  • Regenera Activa — високоефективна методика відновлення росту і густоти волосся. Регенерація волосся здійснюється за допомогою автологічних мікрографтів, що отримуються від самого пацієнта.

  • Забір матеріалу для процедури лікування облисіння стовбуровими клітинами Regenera здійснюється з непомітної зони за вухом, ближче до потилиці, де волосяні фолікули найсильніші. Береться крихітний шматочок шкіри. Біоматеріал лікар забирає в спеціальну одноразову капсулу, яка далі поміщається в прилад Regenera® activa, що за дві хвилини подрібнить шматочок шкіри з фолікулами на частинки такого розміру, щоб збереглися важливі складові: мікрографти, позаклітинний матрикс.

  • Отримуємо клітинну суспензію, збагачену життєздатними васкуло - стромальними клітинами і факторами росту. Далі матеріал змішується з фізрозчином. Збагачений розчин з приблизно 90 000 васкуло - стромальних клітин вводиться по всій зоні облисіння. Ін’єкції роблять дуже тонкою голкою, як під час мезотерапіїТаким чином, власні стовбурові клітини росткової зони волосяного фолікула переносяться з зони максимальної густини і щільності в зону максимального прорідження волосся.

  • Глибина введення суспензії — до 4 мм, це шар дерми, в якому знаходяться волосяні фолікули, безліч волокон та капілярів. Клітинна суспензія зі стовбуровими клітинами та факторами росту, попавши в дерму, сприяє активній регенерації кровоносних судин. Здорове судинне середовище, в свою чергу, запускає процес регенерації ослаблених волосяних фолікулів. І вже через невеликий проміжок часу оздоровлені, відновлені фолікули дають ріст новому, міцному волоссю нормальної товщини та густоти.

  • Важливо, що процедура Regenera запускає потужну природну регенерацію волосся без додаткових зовнішніх впливів, без хімічних препаратів, тож не викликає алергічних реакцій або відторгнення. Сама процедура Regenera може завдати незначного дискомфорту, але не більше, ніж звичайний сеанс біоревіталізації у косметолога. Зазвичай всі пацієнти добре переносять процедуру відновлення волосся, що триває близько години, і одразу після сеансу повертаються до своїх справ, жодна реабілітація не потрібна.

  • Процедура Regenera є разовою, повторний візит до лікаря потрібен лише для контролю результатів лікування випадіння волосся.

КОМУ ПІДХОДИТЬ ЛІКУВАННЯ ОБЛИСІННЯ

СТОВБУРОВИМИ КЛІТИНАМИ REGENERA ?

<p style="text-align:center"><strong><span style="font-size:24px"><span style="color:#000000">КОМУ ПІДХОДИТЬ ЛІКУВАННЯ ОБЛИСІННЯ </span></span></strong></p>

<p style="text-align:center"><strong><span style="font-size:24px"><span style="color:#000000">СТОВБУРОВИМИ КЛІТИНАМИ REGENERA ?</span></span></strong></p>

Regenera використовується до 3 ступеня облисіння включно, тобто коли волосся в зонах випадіння ще наявне. Навіть тоненьке, слабе, але воно є. Регенерація волосся Regenera зробить його густішим, пишним та сильним, а волосинки стануть міцнішими. У випадках облисіння 4 – 7 ступеню, тобто коли в зонах облисіння вже взагалі немає волосся, і місця, де раніше були волосяні фолікули, заросли сполучною тканиною, регенерація волосся Regenera не буде ефективною, в таких випадках потрібна трансплантація волосся, її також можна зробити в нашій клініці Genesis у Львові.


В тому числі у нас можна зробити пересадку волосся роботом.

РЕГЕНЕРАЦІЯ ВОЛОССЯ REGENERA

ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРИ ТАКИХ ВИДАХ АЛОПЕЦІЇ:

 

андрогенетична алопеція у чоловіків та у жінок;


порідіння волосся;


дифузна алопеція, що виникла з різних причин;


рубцева алопеція;


випадіння волосся внаслідок стресу;


вікові дегенеративні зміни волосся та шкіри голови у пацієнтів старшого віку.

 

Лікування волосся стовбуровими клітинами покращує живлення волосяних фолікулів, що дає покращення якості волосся, активну регенерацію волосся і у чоловіків, і у жінок.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ

ОБЛИСІННЯ СТОВБУРОВИМИ КЛІТИНАМИ:

 

метод малоінвазивний, без операції;


відсутність реабілітаційного періоду;


метод безболісний та безпечний;


відсутність побічних ефектів, оскільки використовується власний біологічний матеріал пацієнта;


пацієнту не вводяться жодні препарати;


потрібна лише одна процедура, що проходить в амбулаторних умовах;


висока ефективність процедури Regenera.

РЕЗУЛЬТАТИ ЛІКУВАННЯ

ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ REGENERA

 

Вже за 3 – 4 тижні після лікування облисіння стовбуровими клітинами Ви можете відмітити появу нових волосин в зонах, де було значне випадіння волосся. За кілька місяців волосся відросте, і за півроку можна візуально оцінити остаточний ефект від процедури Regenera. Протягом року відбувається повне відновлення нормального росту волосся. 

Тривалість ефекту від регенерації волосся Regenera залежить від причини облисіння у конкретного пацієнта. Так, андрогенетична алопеція, а це найпоширеніша причина облисіння у чоловіків, є проблемою генетичною, тому позбутись її раз і назавжди неможливо: через кілька років власний тестостерон чоловіка знову почне поступову повільну руйнацію волосяних фолікулів в певних зонах.

Але можливо ефективно боротись з випадінням волосся будь-якої природи як у чоловіків, так і у жінок. І якщо час для пересадки волосся ще не настав, варто спробувати Regenera. За один сеанс, що триває одну годину, Ви отримаєте гарантоване відновлення волосся і значне покращення зовнішнього вигляду Вашої зачіски.


 

Скористайтесь революційним методом регенерації волосяних фолікулів Regenera Activa в клініці Genesis у Львові: у нас тільки оригінальне обладнання і розхідні матеріали та досвідчені лікарі, що пройшли навчання і мають міжнародні сертифікати для роботи за запатентованими методиками.

ЦІНА


РЕГЕНЕРАЦІЯ ВОЛОССЯ REGENERA ACTIVA 36 000 ГРН


ВНУТРІШНЬО ВОГНИЩЕВІ ІН'ЄКЦІЇ 1 550 ГРН