ПЕРЕСАДКА ВОЛОССЯ РОБОТОМ ARTAS IX

Записатися на візит

 

Клініка Genesis у Львові пропонує найефективніший спосіб лікування облисіння — трансплантація волосся роботом Artas iX

 


ARTAS iX — унікальний робот останнього покоління, що не має аналогів у світі. Він обладнаний відеосистемою з високим розширенням та унікальною двохголковою системою для вилучення графтів.

Робот ARTAS iX використовують сьогодні у найкращих клініках США та Європи. Методом з трансплантації волосся вже успішно скористалися відомі люди та зірки шоу-бізнесу.


 

Відтепер не має потреби їхати за кордон: пересадка волосся роботом Artas iX доступна вже у Львові!

 

ТОЧНІСТЬ, БЕЗПЕЧНІСТЬ, ЕФЕКТИВНІСТЬ: ПЕРЕВАГИ ТРАНСПЛАНТАЦІЇ ВОЛОССЯ РОБОТОМ ARTAS IX

<p style="text-align:center"><span style="font-size:26px"><span style="color:#000000">ТОЧНІСТЬ, БЕЗПЕЧНІСТЬ, ЕФЕКТИВНІСТЬ: ПЕРЕВАГИ ТРАНСПЛАНТАЦІЇ ВОЛОССЯ РОБОТОМ ARTAS IX</span></span></p>

Процедура має високу ефективність з-поміж усіх інших методів трансплантації волосся.


Процедура являється менш інвазивною, безболісною та абсолютно комфортною для пацієнта, без помітних рубців в подальшому. Операція відбувається значно швидше, аніж традиційна хірургічна трансплантація волосся, так як робот Artas iX за одну хвилину може вилучити до 60 графтів.


Безпосередньо, перед проведенням самої процедури, за допомогою додатку Artas Hair Studio, відбувається передопераційне планування та моделювання результатів, які Ви отримаєте наприкінці лікування. На екрані Ви матимете змогу побачити 3 – D модель своєї майбутньої зачіски.


Робот Artas iX самостійно визначає найсильніші фолікули, придатні для пересадки, і робить це набагато точніше та швидше, аніж лікар, виключаючи людський фактор — адже робот не робить помилок, не втомлюється і у нього не знижується концентрація уваги. Висока точність висічення графтів дозволяє вилучити 90% фолікулів без пошкодження волосяних цибулин, тоді як при ручній операції пошкоджується до 50% цибулин. Отже, роботизована трансплантація волосся Artas iX гарантує кращий результат.


Короткий період реабілітації після операції. Робот Artas iX одразу консервує область донорської волосяної цибулини, звідки вона взята для пересадки, і як результат, мікроранка загоюється дуже швидко. Після пересадки волосся роботом Artas iX не залишається післяопераційних рубців. Вже через декілька днів після процедури Ви повернетесь до звичного способу життя.


Клінічно підтверджені результати. Ви отримаєте природний, естетичний та довготривалий результат на все життя.

 

З ЧОГО РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА

ПЕРЕСАДКИ ВОЛОССЯ ?

 

  • Спершу Ви проходите суміжну консультацію лікарів — хірурга трансплантолога та трихолога із трихоскопією у клініці Genesis. Якщо Ви знаходитеся у іншому місті, можлива попередня відеоконсультація лікарів та приблизний розрахунок вартості лікування по фото пацієнта.

  • Спеціалісти проінформують Вас щодо всіх питань, які виникнуть стосовно процедури. В нашій клініці індивідуальний підхід до кожного пацієнта, за здоров’я та безпеку якого ми несемо відповідальність.

  • Пересадка волосся відбувається під місцевою анестезією. Наші пацієнти не відчувають болю, ми робимо все для Вашого комфорту. Окрім того, пересадка волосся роботом Artas iX забирає набагато менше часу, аніж традиційна трансплантація.

 

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ВОЛОССЯ

РОБОТОМ ARTAS IX У НАШІЙ КЛІНІЦІ У ЛЬВОВІ ?

 

  • Робот Artas iX за допомогою 3 – D фотографій донорської та реципієнтської зон скальпу, автоматично аналізує густоту волосяного покриву, напрямок росту волосся, навіть їх структуру, довжину та колір. Вилучаючи фолікули для пересадки, Artas iX аналізує у донорській зоні кількість волосин по сусідству, щоб в подальшому на потилиці не було помітно жодних слідів вилучення.

  • Робот Artas iX має двохголкову систему: перша голка робить маленький надріз з точністю до 44 мікрон, а друга вилучає фолікул для трансплантації. Інтелектуальна машина самостійно робить розмітку зони майбутньої пересадки волосся та розрахунок, як розподілити імплантати таким чином, аби не пошкодити здорове волосся в зоні пересадки.

  • Під час посадки графтів робот автоматично враховує напрямок росту волосся. Процес відбувається під постійним контролем хірурга трансплантолога, спеціаліста високого класу. Тривалість процедури лише 1 – 3 години.

 

               Роботизована трансплантація волосся Artas iX відбувається в рази швидше, аніж пересадка вручну, відповідно, вилучені фолікули менше часу проводять поза організмом та в результаті значно краще приживаються

ОДНА ПРОЦЕДУРА — ПОВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ!

  • Після закінчення процедури Ви можете одразу повернутися додому та прийти до нас на огляд в клініку наступного дня. Мікроскопічні розрізи після вилучення графтів загояться протягом двох днів. У Вас не залишиться жодних шрамів після взяття фолікул для трансплантації, і вже через декілька днів Ви зможете повністю відновитись.

  • Через півроку після пересадки волосся роботом Artas iX будуть помітні результати, а кінцевий результат фіксується через 9 – 12 місяців.

 

Здорове та природне волосся подарує Вам трансплантація роботом Artas iX

 

  • Через рік після трансплантації волосся роботом Artas іХ Ви отримаєте повний, довготривалий та постійний ефект. Пересаджене з потилиці волосся не буде руйнуватись Вашими власними гормонами, оскільки воно має вроджену стійкість до впливу дигідротестостерону.

  • Пересаджене волосся, Ви зможете підстригати, вкладати, моделювати зачіски і навіть фарбувати за бажанням.

 

           Отримайте пишну та природну шевелюру за допомогою малоінвазивних методів відновлення волосся в клініці Genesis!