ПЛАЗМОТЕРАПІЯ ОБЛИЧЧЯ ТА ШИЇ, ВОЛОСИСТОЇ ЧАСТИНИ ГОЛОВИ

Записатися на візит

Завдяки прогресу в області медицини сьогодні для омолодження стало можливим використання власних ресурсів людини. Ін’єкційна процедура плазмоліфтингу обличчя полягає у використанні виділених з крові пацієнта тромбоцитів з факторами росту. Потрапляючи у внутрішні шари шкіри, тромбоцитарні фактори росту активізують природні механізми регенерації. Процедура активує міжклітинний метаболізм (обмін речовин), посилює синтез колагену, якість еластину і гіалуронової кислоти, що відповідають за свіжість, пружність і еластичність шкіри.

Ще одне застосування методики — це плазмотерапія волосся, тобто лікування облисіння, випадіння волосся з різних причин.

Кому показана плазмотерапія?

Плазмотерапія буде доцільною і ефективною у таких випадках:

- наявні вікові зміни шкіри обличчя, шиї;

- погіршення стану шкіри після надмірного засмагання (ознаки фотостаріння);

- акне та постакне;

- чутлива, стресована шкіра;

- дрібні та великі зморшки;

- дерматологічні хвороби (псоріаз, екзема, себорейний дерматит, атопічний дерматит);

- випадіння волосся (алопеція).

Внутрішні резерви організму — джерело ефективності плазмотерапії

Методика унікальна тим, що побудована не на введенні в організм медичних препаратів з зовні, а на використанні власних ресурсів нашого тіла. Жодних чужорідних речовин не потрапляє до організму пацієнта!

Плазмотерапія примушує наші власні захисні механізми працювати настільки ефективно, що зникають хвороби і омолоджується шкіра обличчя. Плазмотерпія волосся активно стимулює волосяні цибулини, і ріст мійного, здорового волосся відновлюється.

Під шкіру колеться власна плазма пацієнта, саме тому будь-які алергічні реакції чи несприйняття – виключені, а це надзвичайно велика перевага методики.

Як проходить процедура плазмотерапії, плазмоліфтингу в клініці Genesis у Львові?

В нашій клініці у Львові для плазмоліфтингу обличчя застосовується інноваційна технологія Endoret PRGF, що дійсно дозволяє отримувати чисту плазму, збагачену тромбоцитами.

Endoret — це справжня революція в регенеративній медицині.

Методика Endoret дозволяє відділяти, концентрувати та вилучати тромбоцитарні фактори росту — особливі глікопротеїни, що відповідають за регенерацію тканин організму.

Фактори росту стимулюють проліферацію, активізують диференціацію клітин, відіграють основну роль в процесі загоєння ран і утворенні кровоносних судин.

Саме технологія Endoret дає змогу отримати 100% життєздатних тромбоцитів, а це означає, що фактори росту тромбоцитів мають високу активність.

Попередній етап перед плазмтерапією — консультація косметолога в клініці Genesis

На консультації лікар уважно Вас огляне і за допомогою унікальної системи Visia GEN 7 проведе діагностику шкіри обличчя, щоб в повній мірі оцінити стан Вашої шкіри. Унікальний комп’ютерний аналіз шкіри обличчя — революційний діагностичний апарат, який дає змогу роздивитись обличчя у найдрібніших деталях.

При лікуванні алопеції лікар трихолог ретельно діагностує шкіру голови за допомогою трихоскопа, а безпосередньо перед проведенням процедури робить апаратний пілінг волосистої частини голови, щоб очистити шкіру та прибрати верхній ороговілий шар клітин. За результатами огляду лікар може призначити плазмотерапію волосся.

Як проходить процедура? В спеціальну пробірку проводиться забір крові з вени пацієнта. Пробірка поміщається в центрифугу, де відбувається розділення крові на фракції і виділяється збагачена тромбоцитами плазма.

Плазма з активованими факторами росту вводится під шкіру за допомогою шприца по всій зоні обробки (обличчя, шия або волосиста частина голови). Ін’єкції роблять найтоншою голкою, мінімальні неприємні відчуття тривають не більше секунди.

Завершуються процедура плазмотерапії сеансом фототерапії Deleo для закріплення і підсилення результату. Високопотужна світлодіодна лампа MEDISOL®, Deleo є справжнім проривом в області антивікової фотомодуляції і фотодинамічної терапії.

Після плазмотерапії не можна мочити шкіру обличчя або мити голову до наступного дня. Протягом кількох днів не рекомендовано відвідувати сауну, басейн, баню, солярій, не можна проводити косметичні процедури.

Переваги методу плазмоліфтингу обличчя і плазмотерапії волосся:

При лікуванні алопеції плазмотерапія волосся може застосовуватись як самостійно, так і в комплексі з іншими процедурами. Для бажаного результату рекомендується пройти курс з 4 процедур з інтервалом 1 місяць.

Після курсу процедур спостерігається:

- суттєве зменшення випадіння волосся;

- стимуляція росту нового волосся;

- покращення стану шкіри голови та волосяних фолікулів;

- зміцнення структури волосся, що росте після курсу плазмотерапії.

Результати лікування акне та постакне методом плазмоліфтингу: зменшення запалення, значне покращення імунітету шкіри, власних захисних механізмів. В результаті – швидке одужання та регенерація шкіри обличчя. Кількість процедур на курс індивідуально визначає лікар дермато-косметолог в залежності від стану шкіри конкретного пацієнта, в середньому призначається курс з інтервалом 1 раз на 3 тижні.

Для шкіри з віковими змінами плазмоліфтинг дає зменшення ознак старіння, зморшок, підтяжку обличчя завдяки стимулюванню синтезу колагену, вирівнювання рельєфу шкіри, гарний, рівний тон шкіри обличчя.

 

Клініка Genesis пропонує єдину систему для проведення процедури методикою PRGF

Запатентованість системи, безпечність проведення процедури, застосування власних факторів росту, що ведуть до довготривалої природної регенерації — омолодження методом плазмотерапії, плазмоліфтингу, спробували на собі числені пацієнти клініки Genesis у Львові. Тож наш позитивний досвід дозволяє рекомендувати і Вам цей найбільш природній, безмедикаментозний метод догляду за обличчям та волоссям.

ЦІНИ


ПЛАЗМОТЕРАПІЯ ОБЛИЧЧЯ ТА ШИЇ 4 850 ГРН


ПЛАЗМОТЕРАПІЯ ВОЛОСИСТОЇ ЧАСТИНИ ГОЛОВИ 4 850 ГРН


КОМПЛЕКС (ПЛАЗМОТЕРАПІЯ ОБЛИЧЧЯ ТА ШИЇ + ПЛАЗМОТЕРАПІЯ ВОЛОСИСТОЇ ЧАСТИНИ ГОЛОВИ)  9 000 ГРН