ПЕРЕСАДКА ВОЛОССЯ, БОРОДИ, БРІВ

Записатися на візит

 

Щороку в світі роблять майже мільйон операцій з трансплантації волосся. Тепер пересадку волосся можна зробити і у Львові: в клініці естетики Genesis на Вас чекають досвідчені кваліфіковані спеціалісти з трансплантології, найсучасніше обладнання та комфортні умови

 


Основною естетичною проблемою сильної половини людства є втрата волосся. Причини облисіння бувають найрізноманітніші, але найбільш поширена — андрогенетична алопеція: коли власні гормони згубно впливають на волосяні цибулини, що розташовані на голові. Спостерігаємо, як волосся поступово стає тонким, слабким та безбарвним і врешті випадає, а волосяні цибулини руйнуються.

Значно рідше з проблемою облисіння зустрічаються жінки, проте такі випадки теж трапляються. Існує безліч причин облисіння, в тому числі і через перенесені захворювання, стреси або ж внаслідок травм.

Сьогодні представлено чималу кількість косметичних засобів та процедур для покращення стану волосся і припинення його випадіння. Та таки вони не вирішують проблему кардинально і, на жаль, взагалі не ефективні у ділянках, де живих волосяних фолікул не залишилося.


 

Єдиним способом подолати облисіння назавжди є пересадка волосся!

 

У КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ ОПЕРУЮТЬ СПЕЦІАЛІСТИ ЕКСТРА - КЛАСУ З ВЕЛИКИМ ДОСВІДОМ УСПІШНОЇ РОБОТИ В ГАЛУЗІ ПЕРЕСАДКИ ВОЛОССЯ

В клініці Genesis виконують трансплантацію волосся:

  • на голові

  • на бороді;

  • на бровах.

 

Операція з пересадки волосся вимагає ювелірної точності та високої кваліфікації хірурга - трансплантолога.

Аби Ви були задоволені та отримали бажаний позитивний результат, ми у клініці застосовуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Спершу Ви приходите на комплексну консультацію до лікарів — трихолога та хірурга - трансплантолога, де визначають найбільш ефективну методику по відновленню волосся саме у Вашому випадку. Лікар проінформує вас про підготовку до трансплантації.

Також можлива попередня відеоконсультація та попередній розрахунок вартості лікування, який буде залежати від методу операції та кількості трансплантованих графтів.

БЕЗШОВНИЙ МЕТОД, АБО FUE - МЕТОД ПЕРЕСАДКИ ВОЛОССЯ

Протягом останніх років ринок пересадки волосся зазнав революційних змін, і сьогодні кращі клініки світу зазвичай оперують безшовним методом FUE (Folliculcar unit extraction), максимально ефективним та безпечним для Вас.


Відмінність методу FUE від шовного методу 


Безпосередньо перед операцією за методом FUE пацієнт має зістригти волосяний покрив голови.

Кожен графт хірург – трансплантолог індивідуально забирає з донорської зони під певним кутом та у шахматному порядку спеціальним інструментом для трансплантації. В подальшому відбувається сортування та відбір графтів. Після ретельної обробки графти один за одним вживлюють в шкіру голови. Точкові мікроскопічні отвори, що залишаються після вилучення графтів, загоюються протягом кількох днів, а в подальшому стають повністю непомітними.

Тривалість операції від 2-х год і більше, залежить від кількості імплантованих графтів. Операція відбувається під місцевим знеболенням, пацієнт абсолютно не відчуває болю і комфортно відпочиває у хірургічному кріслі протягом процедури.

Переваги пересадки волосся методом FUE:

 

  • швидке загоєння мікроотворів;

  • мінімум дискомфорту та відсутність болю;

  • після операції Ви повертаєтеся додому та миєте голову вже з наступного дня;

  • чітке розподілення графтів та рівномірна густина в подальшому;

  • висока приживаність графтів.

 

Після операції наші пацієнти йдуть додому, отримавши рекомендації з догляду за шкірою голови та волоссям.

ШОВНИЙ МЕТОД, АБО STRIP - МЕТОД ПЕРЕСАДКИ ВОЛОССЯ

Strip-метод пересадки волосся застосовують як для чоловіків, так і для жінок. Він включає унікальний метод пересадки довгого волосся. Перевагою для жінок є те, що не потрібно зістригати волосяний покрив з донорської зони.

Безпосередньо з донорської ділянки проводиться забір для подальшої трансплантації волосся. Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Процес є абсолютно безболісним та комфортним для пацієнта. З отриманого донорського матеріалу за допомогою стереоскопічного мікроскопа виділяють графти для пересадки (графт - це елемент волосяної тканини голови, в якому знаходяться волосяні фолікули. Один трансплантаційний графт включає в себе від 1 до 4 фолікул).

Далі графти вживлюються у шкіру голови пацієнта з урахуванням напрямку росту волосся.

Донорська ділянка загоюється протягом тижня, через деякий час стає практично непомітною і не впливає на густоту волосся.


В нашій клініці у Львові можна зробити пересадку довгого волосся: не потрібно чекати кілька місяців, відтепер Ви маєте змогу отримати моментальний естетичний результат. Вартість процедури з трансплантації довгого волосся Ви зможете дізнатися на комплексній консультації у лікарів — трихолога та хірурга - трансплантолога.

ПЕРЕСАДКА ВОЛОССЯ НА БОРОДІ ТА БРОВАХ

Існує чимало спадкових, посттравматичних та інших причин, через які у чоловіків в області бороди волосся може бути відсутнім, або ж недостатньо густим. Як результат, не мала кількість мужчин бажають пересадити волосся в даній області.

В нашій клініці трихолог та хірург - трансплантолог індивідуально визначать спосіб вирішення даної естетичної проблеми. Сама ж процедура з пересадки бороди здійснюється під місцевим знеболенням в комфортних умовах, а післяопераційна реабілітація займає лише декілька днів. Після пересадки бороди чоловіки завжди задоволені очікуваним результатом.

Також поширеною проблемою серед жінок часто являється недосконала форма брів. Процедура з пересадки брів дозволяє жінці отримати максимально бажаний результат по формі, об’єму, симетрії, який дозволить підкреслити індивідуальність її образу. Хірургічна точність та вміння направити кут при трансплантації фолікул – основний критерій при створенні природних брів.


Процедура з трансплантації волосся у зоні брів відбувається під місцевим знеболенням та є абсолютно безболісною для пацієнтів. Пересадка брів надає жінці виразний погляд та підкреслює жіночність.

 

РЕЗУЛЬТАТ ОПЕРАЦІЇ З ПЕРЕСАДКИ ВОЛОССЯ — КРАЩИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ТА ПСИХОЛОГІЧНИЙ КОМФОРТ!

Ви зможете робити зачіски і користуватися будь-якими косметичними засобами по догляду за волоссям вже через 2 тижні.

Через 6 - 8 місяців після операції волосся повністю відросте та набере густини.

Пересаджене з потилиці волосся — стійке до впливу дигідротестостерону, саме тому результат від операції, навіть у чоловіків з андрогенетичною алопецією, залишається на все життя.

Уже сотні чоловіків та жінок успішно пройшли процедуру пересадки волосся в клініці Genesis. Імідж, впевненість в собі дуже важливі для сучасної людини. Лише однієї процедури достатньо, щоб покращити зовнішній вигляд, позбутися недоліків та отримати бажану гарну зачіску та пишне волосся на довгі роки.

ЦІНИ


ПЕРЕСАДКА ВОЛОССЯ БЕЗРУБЦЕВИЙ МЕТОД 1.00 €


ПЕРЕСАДКА ВОЛОССЯ БЕЗРУБЦЕВИЙ МЕТОД + DHI 1.30 €


ПЕРЕСАДКА ВОЛОССЯ ЛОСКУТНИЙ МЕТОД 0.95 €


ПЕРЕСАДКА ДОВГОГО ВОЛОССЯ 2.00 €


ПЕРЕСАДКА ВОЛОССЯ ДО 300 ГРАФТІВ 500 $


ПЕРЕСАДКА БОРОДИ 1.20 $


ПЕРЕСАДКА БРІВ 950 $


 

*РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ