Бразильська попа Isogei

Записатися на візит

Мати здорове, підтягнуте і красиве тіло без жодних зусиль — можливо!

Сьогодні у всьому світі — тренд на жіночі форми, які ми називаємо “бразильська попа”, а саме підтягнуті та округлі сідниці, що складаються з накачаних м’язів. 

Для тих, хто не має часу на виснажливі спортивні тренування, або кому інтенсивні заняття фітнесом не дали бажаного результату, сучасна естетична медицина пропонує швидке те надійне рішення: апаратне збільшення сідниць Isogei. Ця інноваційна процедура доступна у Львові, в клініці естетики Genesis.

Що таке міостимуляція сідниць Isogei “Бразильська попа”?

В деяких країнах збільшення сідниць є настільки популярним, що жінки масово вдаються до пластичної хірургії, щоб досягти бажаних пропорцій тіла, ставлять імпланти, моделюють контури тіла шляхом ліпофілінгу

Міостимуляція сідниць Isogei — ефективний, швидкий та головне — неінвазивний спосіб наростити рельєфні м’язи сідниць без операції. Сідниці набувають гарної округлої форми, згідно сучасних тенденцій на форми та пропорції жіночого тіла. 

Як діє міостимуляція на апараті Isogei? Контрольовані електричні імпульси примушують м’язи сідниць інтенсивно скорочуватись, після кожного скорочення іде фаза розслаблення, тож м’язи напружуються і розслаблюються в заданому оптимальному для нарощування маси фізіологічному режимі.

Процедура міостимуляції сідниць “бразильська попа” триває до 40 хвилин . За цей час м’язи сідниць отримують таке навантаження і виконують таку роботу, яких неможливо досягнути за жодне спортивне тренування. Процедура є цілком безпечною і не викликає подразнень і розтяжок. Апарат Isogei працює за Вас, доки Ви відпочиваєте.

Під час апаратної міостимуляції Isogei в м’язах не накопичується молочна кислота, саме тому після процедури вони не болітимуть , хоча скорочення є доволі інтенсивними. Посилена робота викликає посилений приплив крові до м’язів сідниць, а відповідно — прискорення обміну речовин і покращення трофіки. Це сприяє інтенсивному нарощуванню м’язової маси. М’язи набувають спортивного тонусу та укріплюються.

Надзвичайно важливо, що м’язи під впливом стимуляції працюють самостійно, тобто споживають енергію для скорочень, а значить, спалюється зайвий жир. Тож апаратне збільшення сідниць “Бразильська попа” дає дві вигоди в одній процедурі: одночасно підкачує м’язи і зменшує товщину жиру на сідницях, прибирає неестетичний целюліт. Збільшення сідниць відбувається шляхом заміщення дряблої жирової тканини пружною м’язовою.

Ціна процедури апаратного збільшення сідниць “Бразильська попа” є цілком доступною.

Для гарного результату бажано пройти курс з 10 сеансів з інтервалом у один день, або хоча б два рази на тиждень. Візуальний ефект після курсу Isogei триватиме щонайменше півроку, але цей термін можна продовжити тренуваннями чи фітнесом.

Професійна інтенсивна міостимуляція сідничних м'язів: результат — миттєвий!

Після кількох процедур міостимуляції сідниць “Бразильська попа” Ви отримаєте:

  • Збільшення сідничних м'язів;

  • Зменшення целюліту;

  • Пружну, еластичну шкіру;

  • Укріплення і підвищення тонусу м’язів сідниць;

  • Зменшення жирового шару на стегнах, сідницях.

Апаратне збільшення сідниць замінює інтенсивні силові тренування в спортзалі, економить ваш час і дає можливіть за дуже короткий період суттєво підвищити тонус м’язів та позбутись целюліту.

Але щоб ефект від курсу міостимуляції сідниць Isogei тривав якомога довше і “бразильська попа” не втрачала своєї форми з часом, тонус м’язів слід підтримувати. Або в спортзалі, або фізичними вправами вдома чи на свіжому повітрі, плаванням в басейні, пробіжками — будь-якими фізичними навантаженнями, в яких працюють сідничні м’язи. Також важливо правильно харчуватись, щоб жирові відкладення, що зменшились під час курсу, не повернулись.

Гарним доповненням для Вашої чудової фізичної форми стане ручний масаж, апаратний масаж, SPA-процедури, що пропонує наша клініка. Завдяки інноваційному обладнанню з усього світу ми надаємо послуги для здоров’я та краси обличчя і тіла на рівні провідних світових клінік, наші лікарі мають необхідний досвід та міжнародні сертифікати для роботи на новітніх апаратах для косметології та естетичної медицини.

 


БРАЗИЛЬСЬКА ПОПА ISOGEI 1 100 ГРН


АПАРАТНА МІОСТИМУЛЯЦІЯ ISOGEI 1 050 ГРН