ЕНДОВЕНОЗНА ЛАЗЕРНА КОАГУЛЯЦІЯ

Записатися на візит

Ендовенозна лазерна коагуляція — малоінвазивний метод лікування варикозних вен нижніх кінцівок.

Суть методу полягає в облітерації (закритті) просвіту підшкірних вен шляхом термічного внутрішньосудинного впливу лазерним випромінюванням.

Лазерний світловод за допомогою голки вводять в просвіт ураженої варикозною хворобою вени, і лазер здійснює коагуляцію по всій протяжності судини. Вся процедура ендовенозної лазерної коагуляції відбувається під постійним УЗД контролем. Виконує процедуру флеболог, судинний хірург. Метод малоінвазивний та менш травматичний у порівнянні з традиційною хірургією судин ніг.

Як проходить ендовенозна лазерна коагуляція в клініці Genesis у Львові

Передусім, необхідна консультація флеболога. Лікар огляне стан вен ніг за допомогою УЗД, визначить ступінь варикозної хвороби. Якщо флеболог обере саме ендовенозну лазерну коагуляцію як оптимальний метод лікування у Вашому випадку, він  проінформує про необхідні аналізи і підготовку до процедури, а також розповість про необхідні дії в період реабілітації.

Якщо варикозна хвороба не задавнена, лише на початкових стадіях, лікар  може порекомендувати пінне склерозування варикозних вен, цю процедуру також виконують у нас в клініці.

Необхідні лабораторні обстеження перед процедурою — загальний аналіз крові, формула, коагулограма, аналізи на ВІЛ, вірусні гепатити та інші — можна здати безпосередньо у нас в клініці напередодні процедури лазерної коагуляції вен.

При необхідності, ендовенозну лазерну коагуляцію можна виконувати на обох ногах одночасно. 

Ендовенозна лазерна коагуляція робиться під місцевим знеболенням. Триває процедура близько 20 - 40 хвилин, по закінченні лікар одягає на оброблену ногу компресійну панчоху, яку слід носити щоденно протягом місяця після операції. . Перший післяопераційний контроль зазвичай проводиться за 7-10 днів.

Після процедури Ви йдете додому відпочивати, наступного дня можна повертатись до звичної роботи, але з обмеженням фізичних навантажень протягом кількох найближчих тижнів.

В перший тиждень після ендовенозної лазерної коагуляції уражена варикозом судина перестає функціонувати, кровоток перенаправляється по глибоких венах ніг, а за кілька місяців  варикозна вена, на якій виконана коагуляція, розсмоктується. Трофічні виразки на ногах загоюються протягом  нетривалого часу після ендовенозної лазерної коагуляції.

Для контролю стану вен ніг флеболог призначає повторні  візити на огляд через три місяці, півроку та рік.

Лікуючи варикозну хворобу, ми не позбуваємося схильності, а лише прибираємо симптоми та ризики ускладнень. Тому слід пам'ятати, що для стійкого результату лікування Ви повинні регулярно контролювати стан венозної системи та дотримуватись настанов лікаря.

Переваги ендовенозної лазерної коагуляції порівняно з іншими методами лікування варикозних вен:

  • втручання малоінвазивне, не потрібно робити розрізи на ногах;

  • процедура виконується амбулаторно, не потребує госпіталізації;

  • не потрібен загальний наркоз;

  • відновлення набагато швидше, ніж після хірургічного видалення вен;

  • швидке загоєння трофічних виразок;

  • чудовий косметичний ефект, відсутність післяопераційних шрамів.

Варикозна хвороба ніг — поширене захворювання, на яке страждають більшою мірою жінки, але нерідко і чоловіки. Запускати хворобу не слід, оскільки з часом стан тільки погіршується і на останніх стадіях варикозна хвороба може призвести до появи трофічних виразок, що не загоюються самостійно.

Львівська клініка Genesis пропонує пацієнтам інноваційні методи діагностики і лікування, і наряду з традиційною хірургією застосовує сучасні малоінвазивні методики, які дозволяють досягти відмінного результату без складних втручань і тривалої реабілітації. Для цього у нас є найкраще новітнє обладнання і висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом успішної практики.

Звертайтесь в клініку Genesis і будьте здорові!

23 000 ГРН