ДУПЛЕКСНЕ УЗ СКАНУВАННЯ

Записатися на візит

Зробити доплерографію судин шиї, голови, рук та ніг у Львові можна в клініці Genesis

У клініці Genesis є інноваційне обладнання експертного класу для дуплексного ультразвукового сканування судин в різних частинах тіла. Доплерографія судин дозволяє встановлювати точні діагнози і оцінювати стан кровотоку в артеріях і венах кінцівок та в головному мозку. 

УЗД судин шиї і голови

Дуплексне сканування судин шиї та гілок дуги аорти (доплерографія) – це неінвазивне візуалізаційне ультразвукове дослідження, яке дає можливість оцінити кровотік і стан артерій, що несуть кров до головного мозку і верхніх кінцівок.

УЗД судин шиї і голови — один з найбільш інформативних способів дослідження якості кровопостачання головного мозку, оскільки воно поєднує можливості візуалізації просвіту судин та навколишніх тканин, що оточують кровоносні судини, а також стану гемодинаміки. Лікар в режимі реального часу може спостерігати за роботою кровоносної системи пацієнта.

Доплерографія судин шиї і гілок дуги аорти є основним методом виявлення судинних патологій головного мозку, що дозволяє діагностувати такі захворювання, як атеросклероз, запалення судин, вроджені аномалії судинної системи мозку, спазми судин, підвищений внутрішньочерепний тиск та інші. Завдяки дуплексному УЗД судин шиї можна виявити аневризми, звуження або ущільнення судин, наявність атеросклеротичних бляшок.

Доплерографію судин шиї та гілок дуги аорти призначають при наступних симптомах:

 • сильні, часті головні болі;

 • болі в шиї;

 • запаморочення, втрата свідомості;

 • шум у вухах;

 • порушення пам’яті;

 • порушеннях мови;

 • часті нудоти;

 • погіршенні слуху або зору;

 • утруднене ковтання;

 • наявні наслідки черепно-мозкові травми;

 • є підозра на тромбоз.

Доплерографія судин шиї та голови рекомендована пацієнтам з підвищеним ризиком судинних захворювань. До цієї категорії відносяться хворі на цукровий діабет, артеріальну гіпертензію, ішемічну хворобу серця, атеросклероз, остеохондроз шийного відділу хребта. У групі ризику також люди з ожирінням, ті, хто зловживають алкоголем і палінням, мають спадкову схильність до судинних захворювань.

Підготовка до доплерографії судин шиї та дуги аорти: за добу до обстеження не вживати чай, каву, енергетичні напої, які можуть вплинути на судинний тонус.

Дуплексне УЗД судин є абсолютно безпечним і нешкідливим, жодних обмежень до його проведення немає.

Результати УЗД судин шиї та гілок дуги аорти 

Доплерографія судин шиї та голови дозволяє виявити навіть незначні судинні зміни, в тому числі порушення прохідності, атеросклеротичні або запальні ураження, деякі вроджені аномалії, спазми судин, підвищений внутрішньочерепний тиск і т.д. Також метод дає можливість оцінити швидкість кровотоку, наявність бляшок або тромбів, аневризм, ущільнень або звужень судин. 

Дані УЗД судин шиї і голови нерідко дозволяють виявити проблеми з кровопостачанням  на ранніх стадіях, що в свою чергу є шансом швидко почати лікування і одужати.

Дуплексне УЗ сканування вен та артерій ніг 

Доплерографія артерій ніг дозволяє оцінити прохідність артерій, стан кровотоку в артеріях ніг, симетричність кровотоку в обох ногах, а також відслідкувати зміну кровотоку при зміні положення кінцівки. Дослідження дає можливість виявити будь-які метаболічні та атеросклеротичні ангіопатії.

Дуплексне УЗД вен ніг — основний сучасний метод діагностики варикозної хвороби на всіх її стадіях. На відміну від звичайного УЗД, доплерографія вен ніг дозволяє побачити не лише структуру судин і тканин навколо них, а і виявити проблеми кровотоку, показує рух кров’яних клітин по судинах в режимі реального часу.

Показаннями до доплерографії судин ніг є:

 • наявність варикозу вен ніг;

 • тромбоз та тромбофлебіт;

 • трофічні виразки;

 • венозна недостатність внаслідок цукрового діабету;

 • часті судоми в ногах, різкі болі в нижніх кінцівках;

 • атеросклероз;

 • зміна шкірних покривів ніг: потемніння, набряки.

Якщо за допомогою доплерографії у Вас діагностована варикозна хвороба вен, наша клініка запропонує Вам консультацію флеболога і найсучасніші малоінвазивні методи лікування, як склеротерапія судин або лазерна коагуляція вен ніг.

Дуплексне УЗ сканування судин рук

Дуплексне сканування судин рук — артерій та вен — призначають при таких симптомах, як оніміння рук, судоми і відчуття важкості в руках, за наявності болючих ущільнень по ходу судин рук, при раптовому збільшенні однієї руки в розмірах, при постійно холодних шкірних покривах рук.

Доплерографія судин рук дозволяє вчасно виявити судинні патології у верхніх кінцівках і призначити ефективне лікування.

Процедура не потребує підготовки, вона безболісна і безпечна. Пацієнт лише має звільнити руки від одягу та зняти з рук всі прикраси.

 

Доплерографія судин — це висока інформативність дослідження при повній безпечності, безболісності і неінвазивності. Ніякого впливу шкідливого випромінення, як, наприклад, при рентгенографії, немає.

Вагома перевага: ціни на дуплексне УЗД судин є невисокими у порівнянні з іншими методами досліджень. Ви можете записатись на обстеження в нашу клініку у Львові по телефону, або просто натиснувши кнопку “Записатися на візит”.

ЦІНИ

 


ДУПЛЕКСНЕ УЗ СКАНУВАННЯ СУДИН ШИЇ (ГІЛОК ДУГИ АОРТИ) 1 300 ГРН


ДУПЛЕКСНЕ УЗ СКАНУВАННЯ ВЕН НІГ 1 300 ГРН


ДУПЛЕКСНЕ УЗ СКАНУВАННЯ АРТЕРІЙ НІГ 1 300 ГРН


ДУПЛЕКСНЕ УЗ СКАНУВАННЯ СУДИН РУК 1 300 ГРН