ТРИХОЛОГ — КОНСУЛЬТАЦІЯ

Записатися на візит

ЦІНИ


КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ – ТРИХОЛОГА (60 ХВ) 1 300 ГРН


ПОВТОРНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ – ТРИХОЛОГА 800 ГРН


ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ ТРИХОЛОГА 800 ГРН


ПОВТОРНА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ ТРИХОЛОГА 500 ГРН


 


ТРИХОСКОПІЯ — 550 ГРН


ТРИХОСКОПІЯ INTELLI STUDIO — 1 300 ГРН


ТРИХОГРАМА 500 ГРН


АНАЛІЗ ВОЛОССЯ НА ВМІСТ МІКРОЕЛЕМНТІВ (ВІРІА) 1 720 ГРН


 


КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ ТРИХОЛОГА І ТРАНСПЛАНТОЛОГА ІЗ ТРИХОСКОПІЄЮ 1 500 ГРН


ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ ТРИХОЛОГА І ТРАНСПЛАНТОЛОГА 800 ГРН


 

Трихолог у Львові

Волосяний покрив голови включає близько 140 тисяч волосин, частина яких щодня випадає навіть за відсутності захворювань. Нормою вважається втрата до 100 волосин на добу. Якщо ж після душу зливний отвір швидко забивається волоссям, що випало, а на гребінці залишається великий волосяний клубок, волосся на голові набуло нездорового вигляду й стало ламким, настав час звернутися до лікаря трихолога.

У нашій клініці працюють найкращі трихологи Львова, надаючи допомогу пацієнтам із проблемним волоссям. На жаль, попит на послугу, що називається «лікування втрати волосся», зростає швидкими темпами, але стараннями наших фахівців багато проблем вдається успішно вирішувати, повертаючи пацієнтам гарний настрій.

Ціни на послуги трихолога у Львові доступні людям зі звичайним рівнем доходу. Консультацію трихолога у Львові можна отримати не лише під час особистого відвідування, а й онлайн, тому немає причин відкладати розв’язання проблем із волоссям на пізніший час.

Які проблеми вирішує лікар-трихолог

Трихологія – це розділ дерматології, що виділилися в самостійну дисципліну у зв'язку з колосальним поширенням захворювань волосся та проблем з волосяним покривом. Лікар-трихолог спеціалізується на діагностуванні та лікуванні хвороб волосся, а також відновленні волосяного покриву голови.

Серед патологічних станів та захворювань волосся, які можуть бути успішно вилікувані та виправлені у трихолога:

 • Випадіння волосся, втрата цілісності та естетичності волосяного покриву голови, часткове та тотальне облисіння

 • Ламкість та загальне погіршення якості волосся

 • Себорея

 • Себорейний дерматит

 • Рання сивина

 • Висушене або занадто жирне волосся

 • Виснаження волосся

Пошуком найкращих трихологів Львова зайняті люди, які потерпають від сверблячки шкіри на голові, появи подразнення, хворобливості шкіри біля коріння волосся та на маківці. Частими пацієнтами лікаря-трихолога у Львові також є послідовники надмірного захоплення модними дієтами, через які організм позбавляється життєво необхідних вітамінів та мінералів. Не можна не згадати чоловіків, облисіння яких спричинене андрогенними гормонами.

Якщо ви шукаєте хорошого трихолога у Львові, фахівці клініки Genesis завжди готові надати реальну допомогу та розв’язати будь-які проблеми з волоссям. Ми пропонуємо зважені ціни на послуги трихолога у Львові, результати нашої роботи позначаться найкращим чином на стані вашого волосся та шкіри голови, ви позбудетесь проблеми естетичного плану і знову відчуєте молодість та здоров'я.

Консультація трихолога у Львові у клініці Genesis

Як можна побачити у розділі цін внизу цієї сторінки, первинна консультація під час особистого відвідування триває 1 годину. Багатьом людям простіше й зручніше спершу описати суть проблеми та поставити питання через інтернет. Фахівці нашої клініки після низки уточнюючих питань можуть поставити попередній діагноз й дистанційно, проте, запропонують під'їхати на розмову й обстеження, щоб мати можливість оцінити стан волосся комплексно та розкрити додаткові проблеми, про які пацієнт може й не здогадуватися.

Стан будь-якого органу слід розглядати у тісній привязці до процесів, що відбуваються у всьому організмі, й волосся не є винятком. Насамперед стан волосяного покриву перебуває у прямій залежності від шкіри. Лікарю потрібно перевірити відсутність збоїв імунної та гормональної системи, роботу шлунково-кишкового тракту, уточнити наявність у пацієнта стресу внаслідок будь-яких життєвих подій.

Тільки комплексний підхід до діагностування та лікування може дати надійний результат. Пацієнту потрібно бути готовим до того, що знадобиться апаратна діагностика та деякі медичні аналізи:

 • Трихоскопія

 • Трихограма

 • Дерматоскопія

 • Аналіз волосся на вміст мікроелементів

 • Клінічний та біохімічний аналіз крові

 • Аналіз крові на гормони щитоподібної залози

 • Визначення алергологічного статусу

В окремих випадках може знадобитися відвідування ендокринолога, гінеколога, гастролога та інших лікарів.

Як проходить консультація

Консультація трихолога в клініці Genesis (Львів) починається з обговорення скарг та деталізації проблем. Оскільки трихолог – це ще й дерматолог, який виявляє проблеми не тільки волосся, а й шкіри голови, далі буде огляд шкірних покривів та визначення стану волосяного покриву. Для отримання вичерпної інформації трихолог може запропонувати пацієнтові індивідуальну програму обстеження, яка включає апаратну діагностику, огляд профільних фахівців та медичні аналізи.

Коли картина зрозуміла, лікар-трихолог може відразу провести лікування – наприклад, ін'єкцію лікувального коктейлю в шкіру голови. Ця методика чудово себе зарекомендувала, допомагаючи впоратися з облисінням, себореєю, невчасною сивиною, лупою, ламкістю волосся. Але для досягнення стійкого тривалого ефекту необхідний курс ін'єкцій або інших процедур, які лікар визнає за необхідне прописати.

Як підготуватись до консультації

Щоб правильно підготуватися до відвідування лікаря-трихолога у Львові та спростити йому завдання, потрібно виконати ряд правил:

Припиніть використовувати фарбу для волосся за 2 тижні до візиту до клініки

Не мийте голову протягом доби напередодні відвідин

Не використовуйте спеціальну косметику для волосся (пінки, лаки, стайлери та ін.) з ранку

Відмовтеся від використання плойки в день консультації.

Лікар-трихолог (Львів) – відгуки

Genesis Esthetic Clinic – це медичний заклад нового покоління, де зібралися найкращі у своїх галузях лікарі та косметологи міста Лева. Той, хто шукає найкращих трихологів Львова, незмінно потрапляє на сайт клініки Genesis, яка може запропонувати не лише комфортну атмосферу та найуважніше ставлення з боку медиків, медсестер та адміністраторів, а й потужну апаратну підтримку, що включає понад 80 одиниць високотехнологічного медичного обладнання.

Уявлення про реальну якість послуг, що надаються у клініці Genesis, можна отримати, прочитавши відгуки про лікарів трихологів Львова на спеціалізованих порталах. Задоволені клієнти підкреслюють високу кваліфікацію фахівців, коректне поводження, затишну атмосферу, чудовий внутрішній дизайн. Коли на форумах просять порадити трихолога у Львові, серед кількох провідних закладів у цій галузі називають Genesis та конкретних медиків. До речі, на сторінці клініки у Фейсбуці – 1,5 тис. позначок "Подобається", що говорить саме за себе.

Коли трихолог рекомендує пересадку волосся

У випадку, коли трихолог діагностував облисіння, пацієнту може бути запропонована процедура пересадки волосся, завдяки якій проблема частково або повністю буде вирішена. З пацієнтом працюють висококваліфіковані лікарі, серед яких – хірург-трансплантолог Онисько Любомир Романович, лікар І кваліфікаційної категорії, на рахунку якого тисячі успішних операцій.

Альтернативним пересадці рішенням є регенерація волосся Regenera activa.

Унікальна пропозиція: пересадка волосся за допомогою робота Artas iX. Вартість пересадки одного графту (фрагменту волосяної тканини з фолікулом) становить лише 1,15 євро, що у 3-5 разів менше, ніж у Європі та США.