Локальний динамічний мікромасаж LDM

Записатися на візит

Локальний динамічний мікромасаж LDM — омолоджуюча та лікувальна процедура для шкіри обличчя на основі використання ультразвуку.В клініці Genesis у Львові LDM проводиться на апараті IONTO-SONO® effect.

LDM показаний для лікування проблемної та вікової шкіри: акне, постакне, рубці, зморшки, в’яла шкіра, що потребує омолодження.

Як діє локальний динамічний мікромасаж LDM?

Одночасна дія двох ультразвукових хвиль з частотою від 1 МГц до 3 МГц та від 3 МГц до 10 МГц, що міняються до 1000 разів в секунду, впливає на всі шари шкіри обличчя, здійснюючи інтенсивний мікромасаж на тканинному і клітинному рівні. Чим менша частота ультразвуку, тим глибше він проникає в тканини.

Інноваційний апарат для LDM IONTO-SONO® effect здатен проводити глибокий ультразвуковий ліфтинг шкіри. Мікромасаж забезпечує ефективне усунення спазму і напруги мімічних м'язів, активізацію обмінних процесів, покращення кровообігу і лімфовідтоку, що стимулює надходження в клітини кисню і підвищує вироблення гіалуронової кислоти, а також справляє протизапальний ефект.

 

Ультразвукова терапія з ЛДМ масажем базується на явищі фонофорезу — це використання ультразвуку для транспортування лікувальних препаратів і біологічно активних речовин в тканини. Місцева терапія з ЛДМ є набагато ефективнішою, дія препаратів проявляється саме там, де це необхідно, і речовини доставляються точно в потрібну зону.

Ефект від ультразвукової терапії з локальним динамічним мікромасажем: розм'якшення і вирівнювання рубців, розгладження зморшок, лімфодренажний ефект, зменшення запалення, стимуляція вироблення колагену та еластину, біологічне омолодження шкіри.

Етапи процедури локального динамічного мікромасажу в клініці Genesis:

 • На початку — очищення шкіри від макіяжу та забруднень.

 • Ультразвуковий пілінг для відлущування омертвілого шару клітин епідермісу — це необхідна підготовка до локального динамічного мікромасажу обличчя.

 • Власне LDM: для кожного пацієнта наш косметолог підбирає індивідуальну програму локального динамічного мікромасажу, з метою зволоження, підтяжки шкіри, лікування проблемної шкіри (рубці, постакне).

 • Маска після ЛДМ, що насичує шкіру біологічно активними речовинами і має лікувальний та омолоджуючий ефект.

В клініці Genesis процедура ЛДМ доповнюється спеціальною маскою для обличчя. В залежності від мети процедури маска може бути антиоксидантна, протизапальна або відновлююча. Вона закріплює ефект від локального динамічного мікромасажу, а біологічно активні речовини маски завдяки фонофорезу проникають в шкіру набагато активніше.

Після процедури ЛДМ цілісність шкіри абсолютно не ушкоджуються, неприємні відчуття відсутні, жодних слідів на шкірі не залишається.

Курс локального динамічного мікромасажу ЛДМ складає 10 - 12 процедур, оптимальна частота сеансів — два рази на тиждень.

Після курсу можна приходити на підтримуючі процедури один раз на 1 - 3 місяці.

При проходженні повного курсу процедур відбувається біологічне омолодження шкіри на 3 - 5 років.

Ефект від курсу локального динамічного мікромасажу LDM:

 • омолодження обличчя, підтяжка шкіри;

 • збільшення еластичності і пружності шкіри за рахунок активізації синтезу власного колагену та еластину в сполучнотканинних волокнах гіподерми;

 • активізація метаболізму в клітинах;

 • лімфодренажний ефект, зменшення набряків;

 • протизапальна дія;

 • зменшення рубців, постакне.

Переваги LDM:

 • неінвазивність;

 • процедура безпечна та комфортна;

 • не потрібна жодна реабілітація;

 • добре поєднується з багатьма іншими косметичними процедурами;

 • підготовка до пластичних операцій та реабілітація після них;

 • процедура ЛДМ персоналізована: для кожного пацієнта підбирається індивідуальна програма.

LDM масаж відмінно поєднується з іншими косметологічними процедурами і технологіями. Зокрема, з ін’єкційною косметологією: ЛДМ перед біоревіталізацією або мезотерапією підготує шкіру та посилить ефект від ін’єкцій краси. Також локальний динамічний мікромасаж підготує шкіру до лазерного фотоомолодження, RF-ліфтингу, сприятиме посиленому синтезу колагену. А після пластичної хірургії LDM сприятиме швидкій реабілітації без ускладнень.

ЦIНИ


LDM ЗОНАЛЬНИЙ 700 ГРН


LDM ЛІКУВАННЯ РУБЦІВ (1 ЗОНА) 650 ГРН


LDM ЛІФТИНГ ОБЛИЧЧЯ 1 200 ГРН


LDM ЛІФТИНГ ОБЛИЧЧЯ + МАСКА ДЛЯ ПРОЦЕДУРИ 1 500 ГРН