ГОЛКОВИЙ RF-ЛІФТИНГ ENDYMED PRO 3 DEEP

Записатися на візит

EndyMed PRO — багатофункціональна платформа для проведення широкого спектра процедур RF-ліфтингу, зміцнення і фракційного FSR-лікування обличчя і тіла з застосуванням унікальної технології 3DEEP. 

Система Endymed PRO 3deep обладнана кількома типами маніпул для роботи в різних ділянках обличчя і тіла з врахуванням особливостей шкіри (Intensif, FSR, Mini Shaper, iFine, Contour) для впливу на певну зону.

Унікальна апаратна платформа EndyMed PRO (країна виробництва Ізраїль) має міжнародну сертифікацію FDA, CE, а значить, відповідає найвищим світовим стандартам безпеки та ефективності в галузі апаратної косметології та естетичної медицини.

Ліфтинг із технологією Endymed PRO 3deep — це чудовий спосіб покращити зовнішній вигляд Вашої шкіри, результат який триватиме, ще протягом тривалого часу, до того ж зробивши це абсолютно безпечно та без жодної шкоди для Вашого здоров’я!

На яких ділянках тіла застосовується процедура EndyMed – ліфтингу в клініці Genesis?

Endymed PRO 3deep застосовується на таких ділянках:

- обличчя;

- периорбітальна зона (навколо очей);

- шия;

- зона декольте;

- волосиста частина голови;

- внутрішні поверхні стегон;

- внутрішні поверхні рук;

- коліна;

- верхня частина живота;

- нижня частина живота.

 Види маніпул від Endymed PRO 3deep:

✓ Маніпула Intensif дозволяє проводити глибоке 3D-ремоделювання і омолодження шкіри. Наслідком процедури є підтяжка, ущільнення і зміцнення шкіри, розгладжування зморшок, а також лікування атрофічних рубців постакне, травматичних шрамів і стрій на тілі. Мікроголкова технологія Endymed 3deep Intensif доставляє енергію відразу в дерму в оптимальному терапевтичному обсязі при мінімальному впливі на епідерміс, стимулюючи потужний синтез нового колагену. Під час процедури здійснюється вплив на всі шари шкіри: епідерміс шліфується, дерма глибоко прогрівається. Процес прогріву стимулює в дермі процес регенерації, неоколагеногенез. Таким чином, шкіра глибоко відновлюється та омолоджується, набуває пружності та еластичності, відновлюється її тургор.

✓ Маніпула FSR (Fractional skin resurfacing) служить для фракційного шліфування шкіри. Процедури призначені для омолодження, шліфування шкіри, зменшення посттравматичних рубців, постакне та зморшок. Ця насадка прогріває шкіру на глибину 2,9мм.

✓ Для обробки делікатних дрібних зон — обличчя, зони навколо очей та рота, — розроблена насадка iFine. Вона може застосовуватись у важкодоступних місцях зі складною геометрією поверхні. Глибина прогрівання — 1,5 мм.

✓ Насадка Mini Shaper дає об’ємне прогрівання глибоких, до 7 мм, шарів шкіри. Сфокусована дія Endymed PRO Mini Shaper застосовується в таких зонах: декольте, підборіддя, руки та коліна.

✓ Насадка Shaper прогріває шкіру на глибину до 11 мм, вона використовується для корекції фігури, контурування тіла, на внутрішній та зовнішній поверхні стегон.

✓ Нова маніпула 3DEEP Contour призначена для процедури вакуумного масажу у поєднанні з RF-впливом для зменшення об’ємів тіла, моделювання фігури та лікування целюліту. Глибина прогріву сягає 26 мм.

Як проходить мікроголковий RF-ліфтинг із технологією Endymed PRO 3deep в клініці Genesis у Львові?

 Мікроголковий RF-ліфтинг — це швидке і ефективне омолодження шкіри. Він ефективно бореться з віковими змінами обличчя, шиї, зони декольте, рук та тіла.

Процедура не потребує спеціальної підготовки, хіба що лікар може попередити, що на шкірі не має бути пошкоджень, а отже за тиждень до сеансу не бажано використовувати скраби.

Спершу Ви приходите у клініку Genesis на попередню консультацію, де лікар дермато-косметолог огляне шкіру Вашого обличчя та за допомогою унікальної системи Visia GEN 7 проведе ретельну діагностику, щоб переконається в доцільності застосування саме цього методу, після чого приступає до сеансу — очищує шкіру та наносить гель з анестетиком. Приблизно через 20 хвилин, коли анестезія подіє, лікар розпочинає процедуру.

В залежності від стану шкіри на якій проводиться процедура, завдяки технології Endymed PRO 3DEEP, лікар має можливість змінювати параметри інтенсивності, енергії та глибину впливу на будь-якій ділянці шкіри, що дає змогу індивідуального підходу до кожного пацієнта. Лікар поетапно обробляє ділянку шкіри насадкою з мікроголками. В цей час пацієнти відчувають лише незначне поколювання, що добре переноситься і не завдає значного дискомфорту.

Під час процедури мікроголкового RF-ліфтингу використовуються одноразові насадки для забезпечення повної стерильності. Триває процедура близько години. Після завершення процедури на шкіру наносяться заспокійливі засоби та використовується Led Light Therapy для заспокоєння шкіри та швидкої реабілітації.

Після сеансу може спостерігатись почервоніння, яке швидко і безслідно минає. Жодних гематом, папул, кірочок не залишається.

Щоб поглибити і закріпити ефект підтяжки шкіри методом мікроголкового RF-ліфтингу, лікарі рекомендують пройти курс з 3 - 4 процедур з інтервалом в один місяць.

Ендімед допоможе Вам позбутися:

- дрібних зморшок;

- зменшити глибокі зморшки;

- дряблості шкіри та зморшок навколо очей (так звані “гусячі лапки”);

- вікових змін шкіри, таких, як втрата тургору, еластичності та пружності;

- рубців та розтяжок;

- розширених пор та постакне;

- пігментних плям;

- птоз шкіри обличчя;

- гіпергідрозу (підвищеної пітливості);

- тьмяного, нездорового вигляду шкіри.

Гарантований результат, без синців з мінімальним реабілітаційним періодом лише в 1 - 2 дні.

Найкраще у Львові: клініка Genesis запрошує на процедури Endymed PRO 3 deep ліфтингу!

Такі процедури, як фракційний, мікроголковий RF-ліфтинг дозволяють нашим пацієнтам залишатись молодими значно довше, і головне завжди мати доглянутий вигляд, а це дуже важливо в сучасний умовах.

Новітні безопераційні технології підтяжки шкіри обличчя, шиї, тіла стають шалено популярними, адже кожна жінка варта бути красивою і виглядати молодо у будь-якому віці. Але щоб будь-яка апаратна процедура була безпечною та ефективною, виконуватись вона має на оригінальному обладнанні руками досвідченого і уважного спеціаліста своєї справи. В клініці естетики Genesis є і перше, і друге. А затишна, гостинна атмосфера клініки Genesis налаштовує на спокійну, ретельну турботу про Вашу красу.

Технологія 3deep від Endymed повертає шкірі молодість!

ЦІНИ


ENDYMED PRO 3 DEEP FSR ОБЛИЧЧЯ (ПАКЕТ 3 ПРОЦЕДУРИ) 16 200 ГРН


ENDYMED PRO 3 DEEP INTENSIF ЗОНА ОБЛИЧЧЯ (ПАКЕТ 3 ПРОЦЕДУРИ) 14 400 ГРН


ENDYMED PRO 3 DEEP INTENSIF ЗОНА ШИЯ (ПАКЕТ 3 ПРОЦЕДУРИ) 14 400 ГРН


ENDYMED PRO 3 DEEP INTENSIF ОБЛИЧЧЯ + ШИЯ + ДЕКОЛЬТЕ (ПАКЕТ 1 ПРОЦЕДУРА) 14 400 ГРН  


ENDYMED PRO 3 DEEP INTENSIF ПЕРЕДНЯ СТІНКА ЖИВОТА (ПАКЕТ 3 ПРОЦЕДУРИ) 14 000 ГРН


ENDYMED PRO 3 DEEP INTENSIF ЖИВІТ ПОВНІСТЮ (ПАКЕТ 1 ПРОЦЕДУРА) 14 400 ГРН


ENDYMED PRO 3 DEEP INTENSIF ЗОНА КОЛІНА (ПАКЕТ 3 ПРОЦЕДУРИ) 14 000 ГРН


ENDYMED PRO 3 DEEP INTENSIF ЗОНА КОЛІНА + ЛІКТІ (ПАКЕТ 2 ПРОЦЕДУРИ) 14 600 ГРН