ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ - CUTERA LASER GENESIS

Записатися на візит

Один з найбільш перспективних напрямків в апаратній косметології — лазерне омолодження шкіри обличчя, шиї, зони декольте та інших ділянок тіла, де присутні видимі дефекти та вікові зміни шкіри.

У Львові послугу лазерного омолодження пропонує клініка естетики Genesis, одна з кращих в Україні в галузі апаратної косметології та естетичної медицини.

Laser Genesis — лазерне омолодження на платформі Cutera XEO, яке вирішує не лише естетичні проблеми шкіри, але і допомагає вилікувати вугрові висипання, ефективно вирівнює рельєф шкіри, забирає зморшки, розширені пори та повертає шкірі пружність та молодість.

В яких випадках показане лазерне омолодження шкіри обличчя Cutera XEO Laser Genesis:

 • постакне;

 • вугрові висипання на шкірі;

 • зниження тонусу шкіри, втрата еластичності;

 • дрібні зморшки;

 • шрами, розтяжки, рубці;

 • фотостаріння;

 • наявні нерівності шкіри різного походження;

 • розширені капіляри, купероз, розацеа.

Для людей, зацікавлених в зменшенні ознак старіння, саме лазерне омолодження шкіри обличчя та рук, шиї, декольте стане тим ефективним рішенням, що дозволить продовжити молодість на довгі роки.

Як відбувається процедура лазерного омолодження в клініці Genesis у Львові

В клініці естетики Genesis ми працюємо на лазерній платформі Cutera XEO Laser Genesis виробництва США. Це новітнє обладнання найвищого класу безпеки та ефективності, що має сертифікацію FDA. Супер сучасна система на основі лазеру та світла, повністю налаштована на вирішення цілого ряду нехірургічних естетичних проблем: відновлення шкіри, лікування судин, пігментації, зменшення зморшок, покращення текстури та кольору шкіри, вирівнювання рельєфу шкіри.

Laser Genesis (Лазер Генезис) від компанії Cutera — це перший запатентований мікросекундний неодимовий 1064 нм лазер для безопераційного омолодження шкіри. Процедури на цьому унікальному апараті доступні у Львові.

Як діє лазер під час процедури омолодження Кутера? За допомогою Laser Genesis косметологи можуть працювати в глибоких шарах дерми, стимулюючи процеси регенерації. Завдяки спеціально підібраній довжині хвилі, лазер абсолютно не контактує з верхніми шарами шкіри, проникаючи одразу в потрібне місце. 

Під тепловою дією лазера клітини фібробласти починають активно виробляти колаген, що відіграє вирішальну роль в збереженні пружності шкіри. Цей процес і надалі триватиме протягом двох-трьох місяців після процедури, глибоко оновлюючи та омолоджуючи шкіру.

 

Існують вже сотні методів боротьби з постакне, але жоден з них не був настільки дієвим до появи передових лазерних технологій, як Laser Genesis. Одразу після першого сеансу лікування помітно звужуються пори та зникає синюшність шкіри. Курс лікування допомагає вирівняти тон шкіри людям з атрофічними рубцями після раніше перенесеного акне.

У нашій клініці практикується інивідуальний підхід до кожного пацієнта: на попередній консультації лікар косметолог підбере для Вас параметри курсу лазеротерапії відповідно до Ваших потреб, в залежності від стану шкіри та наявних проблем.

Процедура лазерного омолодження безболісна та комфортна, в процесі проведення процедури Ви відчуватимете легке тепло. Прогрів шкіри відбувається повільно та дозовано, виключаючи ризик опіків.

Триває процедура від сорока хвилин до однієї години.

Період реабілітації після процедури не потрібен.

Для досягнення максимального ефекту бажано пройти курс лазерного омолодження шкіри у кількості 3 - 5 процедур, оптимальний інтервал між процедурами — 3 - 4 тижні, та підтримуючий курс один раз на місяць, за рекомендацією лікаря.

Вже через тиждень після першої процедури омолодження Cutera Ви побачите помітну різницю до та після: шкіра стане пружною, оновленою, більш еластичною, гладенькою та помолоділою. До того ж, на цьому дія лазерного омолодження не завершується: запущений під час дії лазеру процес регенерації шкіри буде тривати до трьох місяців, і поступово Ваша шкіра буквально засяє молодістю та здоров’ям. 

Переваги лазерного омолодження Laser Genesis Cutera:

 • безпечний, неінвазивний безопераційний метод омолодження;

 • можна використовувати для обличчя, шиї, декольте, рук, інших ділянок тіла;

 • процедуру дозволено проводити навіть влітку (на відміні від інших методик);

 • процедуру можна поєднувати з іншими апаратними косметологічними процедурами;

 • застосовується як в молодому віці, так і для більш зрілої шкіри;

 • лазерне прогрівання ефективно стимулює синтез колагену в дермі;

 • дієва профілактика куперозу;

 • процедура безболісна, комфортна;

 • відсутній період реабілітації;

 • виражений естетичний ефект вже після першої процедури;

 • весь курс омолодження обличчя займає зовсім небагато Вашого часу.

Після курсу процедур Ви отримаєте: усунення дрібних зморшок, зменшення мімічних зморшок, значне візуальне омолодження шкіри. Рівний тон, гладенька матова поверхня шкіри, без пігментних плям, без розширених куперозних судин та без слідів від акне.

Лазерне омолодження Laser Genesis ідеально підходить для активних, зайнятих людей, які хочуть виглядати молодо, і при цьому не витрачати надто багато часу та сил на підтримання шкіри в тонусі.

Клініка естетики Genesis у Львові радо вітає всіх, хто прагне використовувати всі найсучасніші способи для підтримання молодості, краси та здоров’я. Наші кваліфіковані лікарі косметологи досконало володіють апаратними методики лікування косметичних проблем і завжди готові надати детальну, достовірну інформацію, щодо лікування , та запропонувати методи ефективного вирішення естетичних проблем.

ЦІНИ


CUTERA ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ АКНЕ GENESIS 3 150 ГРН


CUTERA ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ 1 ЗОНА 1 000 ГРН


CUTERA ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ ЗОНА ОБЛИЧЧЯ 4 400 ГРН


CUTERA ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ ЗОНА ШИЯ 2 550 ГРН


CUTERA ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ ЗОНА ДЕКОЛЬТЕ 2 550 ГРН


CUTERA ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ ЗОНА ОБЛИЧЧЯ + ШИЯ 6 300 ГРН


CUTERA ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ ЗОНА ОБЛИЧЧЯ + ШИЯ + ДЕКОЛЬТЕ 8 350 ГРН