БЕЗОПЕРАЦІЙНИЙ SMAS - LIFTING ULTHERA

Записатися на візит

До Ulthera® так глибоко працювали лише хірурги

SMAS – ліфтинг на апараті ULTHERA® (США) – золотий стандарт безопераційної підтяжки верхньої та нижньої частини обличчя, шиї та зони декольте.

• ULTHERA® є повністю безпечною і нетравматичною, не потребує післяопераційних швів та не має побічних ефектів.

• Процедура ULTHERA® - терапії здійснюється достатньо швидко, займаючи лише від 40 хв до 2 год Вашого часу в залежності від ділянки проведення.

• Результат від процедури ULTHERA® – ефект який накопичується протягом 4-х місяців і тримається до 2-х років.

Апарат Ulthera System визнаний найкращим в світі апаратом для безопераційного ліфтингу. Це єдиний апарат, сертифікований FDA (Державне управління США з нагляду за якістю препаратів медичного призначення) по розділу «ліфтинг».

Численні наукові дослідження, що проводились у різних країнах світу, доводять високу ефективність та наявність вираженого ефекту у понад 90% пацієнтів, що пройшли процедуру Ulthera ліфтингу.

Як діє на шкіру ультразвуковий SMAS - ліфтинг?

Показанням до ультразвукового SMAS - ліфтингу обличчя є вік від 25 років в цілях профілактики, та вік від 35 років коли вже починається процес старіння організму та присутні видимі ознаки вікових змін шкіри. Ulthera – терапія також можлива за показаннями, при асиметрії обличчя, в цілях профілактики деформаційно – пастозного типу старіння, а також в період менопаузи, якщо пацієнт не готовий до оперативного втручання.

Система ULTHERA® (США) включає в себе низку протоколів, які лікар перед проведенням процедури підбирає індивідуально під Вас. Протоколи застосовується для пацієнтів різного віку:

• 25 – 30 років, коли вікові зміни незначні, проте Ulthera – терапія є показанням для пацієнтів у яких неправильний прикус, сформоване друге підборіддя незалежно від віку;

• 30 років, в даному віці з’являються перші передвісники процесу старіння, які виражаються у асиметрії: брів, носогубних складок, „бульдожих“ щічок;

• 35 – 45 років, присутні всі вікові ознаки, які є показанням до процедура Ulthera – терапії;

• 45 – 55 років, очевидні ознаки старіння;

• 55 – 65 років, ultherapy в даній віковій категорії, як чудовий спосіб покращити свій зовнішній вигляд.

SMAS (superficial musculo - aponeurotic system) — це м’язово - апоневротичний шар, конгломерат м'язів та зв'язок, що розташований на глибині до 4,5 мм під поверхнею шкіри обличчя.

Принцип дії апарату базується на ультразвукових хвилях, які проникають до рівня SMAS - шару. Безопераційна підтяжка обличчя на апараті Ulthera відбувається так: ультразвукові хвилі певної довжини цілеспрямовано досягають СМАС - шару шкіри на глибині близько 4,5 мм, де під дією ультразвуку запускається процес синтезу білків колагену, відбувається ефективна підтяжка тканин. Запущений під впливом ультразвукових хвиль процес триває ще довгий час, і видимий ефект від процедури поступово наростає, обличчя з кожним днем виглядає все краще.

Результат після процедури ULTHERA® - терапії помітний одразу, проте остаточний результат ми оцінюємо вже через 4 місяці після сеансу. Загалом, ефект від SMAS - ліфтингу триває до двох років. Цей термін залежить від індивідуальних особливостей організму, від стану обличчя до процедури.

SMAS - ліфтинг Ulthera® в клініці Genesis у Львові

Зробити SMAS - ліфтинг на оригінальному сертифікованому апараті Ulthera System, США – можна у Львові. Наші лікарі дермато - косметологи пройшли навчання і мають відповідні сертифікати для роботи за технологією ULTHERA®.

Пацієнти, які обирають проведення процедури на оригінальному апараті ULTHERA® у клініці Genesis – завжди будуть захищені та проінформовані. ULTHERA® здійснює обліковий запис даних пацієнта по всьому світу. Ваш лікар завжди буде проінформований стосовно того, як була проведена процедура, яка кількість імпульсів була використана, які ділянки були опрацьовані та які насадки застосовувалися під час процедури – оскільки все це фіксується в загальній системній мережі ULTHERA® .

Звертаємо Вашу увагу, що через величезну популярність процедури SMAS - ліфтингу з’явилась численна кількість апаратів - аналогів, які не дають такої результативності, як оригінальна ULTHERA®. В апаратах інших виробників відсутня система візуалізації DeepSee, що показує лікарю SMAS - шар в режимі реального часу і дозволяє направляти ультразвукові імпульси саме на ту глибину, де розташований цей шар. Така прицільна дія є гарантією максимальної результативності процедури і відсутності побічних ефектів.

Клініка естетики Genesis у Львові застерігає обирати оригінальні апарати ULTHERA® виробництва США та довіряти свою красу та молодість лише кваліфікованим спеціалістам. Ми турбуємося про вашу безпеку та 100% результативність від процедури ULTHERA®.

Як відбувається процедура ULTHERA® - терапії в Genesis?

Попередній етап – консультація в клініці Genesis.

Ви потрапляєте на консультацію до лікаря дермато – косметолога, він Вас уважно вислухає, а безпосередньо вже перед проведенням процедури за допомогою унікальної системи Vectra XT критично оцінить результат, так як технологія дає змогу нам створити візуальну 3D-модель Вашого обличчя за допомогою фотографії.

Далі лікар дермато - косметолог визначає індивідуальний шлях вирішення Вашої естетичної проблеми, і в залежності від рекомендованого протоколу процедури розраховується орієнтовна кількість імпульсів, яку потрібно буде використати.

За 2 год до процедури не рекомендується вживати гарячі напої. Процедура триває від 40 хвилин до 2 год Вашого часу в комфортних умовах клініки Genesis. Також можуть бути відчутні незначні больові відчуття під час дії ультразвукових імпульсів, які зазвичай добре переносяться пацієнтами. При потребі лікар застосовує знеболення у вигляді таблеток. Після закінчення процедури жодних неприємних відчуттів не буде.

Період реабілітації відсутній. Одразу після процедури Ви можете повертатись до своїх щоденних справ.

Переваги ультразвукового SMAS - ліфтингу у порівнянні з хірургією та іншими методами омолодження обличчя:

- це безопераційний метод ліфтингу обличчя;

- процедура легко переноситься і триває не довго;

- процедуру можна поєднувати з іншими видами догляду за обличчям та відновленням пружності шкіри;

- достатньо однієї процедури для вираженого ефекту;

- результат від якісно виконаної процедури помітний протягом 2 років;

- регулярний SMAS - ліфтинг після 25 років дозволить запобігати виникненню ознак вікової деформації, значно довше триматиме шкіру в тонусі, зберігатиме її природну пружність та еластичність.

Ефект від процедури SMAS – ліфтингу в клініці Genesis:

- підтягнеться овал обличчя;

- піднімуться раніше опущені верхні повіки, кутики губ, брови;

- можна позбутися грижових мішків під очима та на вилицях (малярні мішки);

- розгладяться зморшки та складки;

- зменшаться брилі;

- помітно зменшаться опущенні тканини обличчя;

- покращиться загальний вигляд обличчя, Ви будете виглядати на кілька років молодше;

- обличчя зберігатиме свіжість і молодість.

Клініка естетики Genesis у Львові — це найкращі методи і новітні технології для Вашої краси, молодості та здоров’я!

Мінімально інвазивні, безпечні, комфортні та безболісні методики, будучи в руках досвідчених професіоналів та використовуючи найновітніше, прогресивне обладнання з Європи та США — зроблять дива, продовжать молодість і подарують красу та впевненість нашим пацієнтам. З клінікою Genesis молодість на довгі роки стає реальністю.

ЦІНИ


ЦІНА ЗА ІМПУЛЬС (ОБЛИЧЧЯ) 76 ГРН


ЦІНА ЗА ІМПУЛЬС (ТIЛО) 63 ГРН


 

ОРІЄНТОВНА КІЛЬКІСТЬ ІМПУЛЬСІВ:

 


ОРБІТАЛЬНА ЗОНА ВІД 100 ДО 300


ЗОНА МОЛЯРА 200


СЕРЕДНЯ ТРЕТИНА ОБЛИЧЧЯ З СУБМЕНТАЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ. ПРОТОКОЛ ПОСИЛЕННИЙ ВІД 400 ДО 600


СЕРЕДНЯ ТРЕТИНА ОБЛИЧЧЯ З СУБМЕНТАЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ. ПРОТОКОЛ 5.0 406


ШИЯ (ПРОТОКОЛ 5.0) 300


ШИЯ (ПРОТОКОЛ ПОСИЛЕНИЙ) 450


ДЕКОЛЬТЕ 160


ОБЛИЧЧЯ ПОВНІСТЮ (ПРОТОКОЛ 5.0) 504


ОБЛИЧЧЯ ПОВНІСТЮ (ПРОТОКОЛ ПОСИЛЕНИЙ) ВІД 800 ДО 1200


ОБЛИЧЧЯ ПОВНІСТЮ (ПРОТОКОЛ "ПРОФІЛАКТИКА") З 25 ДО 30 РОКІВ 300