БЕЗОПЕРАЦІЙНИЙ SMAS - LIFTING ULTRAFORMER 3

Записатися на візит

Процедура Ultraformer ідеально справляється з віковими змінами шкіри обличчя та першими ознаками деформаційного старіння. Це ідеальне рішення для жінок, що бажають підтримувати молодість обличчя протягом довгого періоду часу. Чудовий ефект має процедура і для тіла: ліфтинг Ультраформер може прибрати зайві жирові відкладення і підтягнути шкіру на різних ділянках тіла, зокрема на животі.

Ultraformer успішно застосовується для корекції овалу обличчя, усунення птозу чола і брів, корекції носогубних складок, опущених кутиків губ, лікування в’ялості шкіри обличчя, шиї і декольте, корекції післяпологового живота чи моделювання контурів тіла.

За наявності яких ознак рекомендована процедура ліфтингу Ultraformer?

- вікова деформація контуру обличчя;

- опущення тканин чола, брів, щік та контурів губ;

- початкова стадія опущення верхніх повік та поява надлишку шкіри в цій ділянці;

- наявність малярних мішків;

- загальна в‘ялість шкіри обличчя, шиї, зони декольте;

- поява брилів;

- поглиблення носогубних складок, їх асиметрія;

- рубці постакне;

- зниження тонусу і тургору шкіри обличчя і різних ділянок тіла;

- жирові відкладення на животі;

- післяпологова деформація живота.

Безопераційна підтяжка Ultraformer доступна в клініці естетики Genesis у Львові

Наша клініка у Львові має найвищий рівень оснащеності посеред інших клінік України, на рівні провідних світових косметологій та естетичної медицини. Оригінальний апарат третього покоління Ultraformer III — гордість нашої клініки і один з найпопулярніших серед наших клієнтів.

Ultraformer III — апарат, що моделює, підтягує та омолоджує всі три шари м’яких тканин обличчя: SMAS шар, жирову клітковину, дермальний шар.

Ультразвуковий SMAS ліфтинг за технологією Ultraformer HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) — це макро і мікро сфокусований ультразвук, що чинить направлену локальну дію на глибокі шари шкіри та м’язового каркасу.

Як діє Ультраформер?

Генеруючи температуру в зонах обробки 65 - 70 °C, Ультраформер провокує коагуляцію тканин, відбувається миттєве скорочення волокон, після чого запускається процес активного відновлення, виробляється більш якісний новий колаген. Це відбувається без жодної шкоди для тканин. Стан шкіри покращується, стає таким, який характерний для молодого віку: шкіра більш щільна і пружна, підтягнута, гладенька. Якщо на шкірі були рубці, шрами, в тому числі від акне, вони значно зменшаться, згладяться, стануть майже непомітними.

Процедура впливає також на підшкірну жирову клітковину, спричиняючи миттєвий гарантований ліполіз за рахунок знищення адипоцитів (жирових клітин). Результат — формування чітких, бажаних контурів тіла, підвищення тургору і тонусу, помітний ліфтинг шкіри.

Завдяки дії на три глибокі шари тканин шкіри процедура ліфтингу відновлює навіть втрачений тонус м’язового каркасу обличчя. Ultraformer III — це справжня машина часу, що повертає час назад!

Апарат Ультраформер має 7 різних насадок, що працюють на різній частоті (від 2 до 7 МГц) і впливають на тканини шкіри на різній глибині (від 1,3 мм до 13 мм). Таким чином, лікар косметолог може цілеспрямовано впливати на різні шари шкіри на потрібних ділянках обличчя і тіла.

Найменші насадки Ultraformer HIRU застосовуються для маленьких і делікатних зон, наприклад, для підтяжки брів, а найбільші — для ліфтингу живота.

Безпосередньо перед проведенням процедури Ultraformer за допомогою унікальної системи Vectra XT лікар критично оцінює майбутній результат, так як технологія дає змогу створити візуальну 3D-модель Вашого обличчя за допомогою фотографії.

Після консультації лікаря-дерматолога в клініці Genesis здійснюється розрахунок потрібної кількості імпульсів для конкретного пацієнта.

Сеанс ультразвукового ліфтингу триває близько 1 – 1.5 годин. Процедура цілком комфортна, добре переноситься всіма пацієнтами.

Ефект Ви побачите одразу, і він ще буде помітно наростати протягом двох - трьох місяців, оскільки процедура запустить процес омолодження, а посилений пластичний обмін в тканинах буде активно тривати ще довгий час.

Переваги процедури Ultraformer у порівнянні з іншими видами підтяжки обличчя і тіла:

Процедура є високоефективною і підходить для будь-якого типу шкіри.

SMAS ліфтинг і моделювання обличчя і тіла на апараті Ultraformer здійснюється:

 

- без болю;

- без операції;

- без швів;

- без ризику ускладнень;

- не потребує жодної реабілітації;

- ефект видно відразу після процедури.

Процедура Ультраформер виконується в клініці Genesis у Львові на високому професійному рівні. Наші лікарі косметологи мають міжнародні сертифікати, що дозволяють працювати на цьому унікальному обладнанні.

Ми швидко впроваджуємо всі найкращі новітні технології, що з’являються у світі, для Вашої краси, молодості і здоров’я. Скористайтесь цією можливістю, адже час швидкоплинний!

ЦІНИ


ЦІНА ЗА ІМПУЛЬС (ОБЛИЧЧЯ) 31 ГРН


ЦІНА ЗА ІМПУЛЬС (ТІЛО) 27 ГРН