Чистка обличчя

Записатися на візит

Чистка обличчя — це найбільш популярна косметологічна процедура, оскільки чистка є основою будь-якого догляду за обличчям взагалі.

Щоб шкіра обличчя була здоровою, доглянутою, свіжою та молодою, лише щоденного домашнього очищення, умивання, навіть скрабування замало. Періодично шкіра потребує професійної чистки обличчя у косметолога.

Де у Львові краще зробити чистку обличчя?

Ознайомтесь з процедурою чистки обличчя в клініці естетичної медицини Genesis. Тут, в атмосфері затишку і комфорту, в обладнаному за останнім словом медичної техніки косметологічному кабінеті на Вас чекають професійні лікарі-дерматокосметологи та косметологи, що досконало володіють сучасними методами класичної, апаратної та ін’єкційної косметології. 

Якщо у Вас проблемна шкіра, тут Ви отримаєте кваліфіковану консультацію дерматокосметолога, за потреби — із застосуванням цифрової дерматоскопії.

Методи чистки обличчя, що застосовуються в нашій клініці — це механічна чистка обличчя, чистка ультразвуком, і поєднання обох цих методів, тобто комбінована чистка.

Механічна і ультразвукова чистка обличчя

Класичний метод чистки обличчя — механічна, або мануальна чистка. Таку процедуру косметолог виконує руками, за допомогою класичних косметологічних інструментів: петля Відаля, ложечка Уно, ситечко. Косметолог дає можливість порам розкритися, після чого видаляє забруднення, жир, ороговілі лусочки, комедони. Всі маніпуляції виконуються з дотриманням стерильності, щоб виключити занесення інфекції. 

Механічна чистка обличчя може бути дещо дискомфортною і болісною, особливо якщо наявні проблеми шкіри. Проте вона є дуже ефективною і глибокою. Саме так можна прибрати комедони, вугрі. Після глибокої чистки гіперактивність сальних залоз зменшується, прибирається середа, в якій можуть розвиватись патогенні бактерії — причина появи вугрів. В глибоких шарах шкіри покращується обмін речовин, прискорюється синтез колагену, що важливо для збереження молодості обличчя.

Після механічної чистки обличчя протягом 2 - 3 днів можуть зберігатись почервоніння, незначні набряки, що швидко минають.

Апаратна чистка обличчя — це процедура, що виконується за допомогою апаратів.

Чистка обличчя ультразвуком — сучасний ефективний і щадний метод. Високочастотні звукові коливання ефективно очищують шкіру від ороговілого шару клітин, від шкірного сала в порах, від комедонів. На відміну від механічної чистки, після ультразвукової чистки обличчя немає гіперемії (почервоніння), набряків, не порушується цілісність епідермісу. Це абсолютно безпечна процедура, занесення жодної інфекції під час ультразвукової чистки неможливе, тож і ускладнень після неї практично не буває.

Косметолог може поєднати механічну та ультразвукову чистку обличчя під час однієї процедури за бажанням клієнта та якщо його шкіра потребує саме такого індивідуального підходу.

Комбінована чистка обличчя дає подвійний ефект: ультразвуком косметолог очищує поверхневий шар, вирівнює рельєф і тон шкіри, а потім вручну виконує глибоку чистку, прибирає вугрі та комедони.

З найбільш ефективних методів апаратної косметології в нашій клініці також виконується вакуумна чистка обличчя HydraFacial, запатентована каліфорнійська процедура, яку обожнюють голлівудські зірки.

Етапи чистки обличчя

  • Зняття макіяжу — перший етап. За допомогою міцелярної води знімається декоративна косметика, жир, пил, забруднення.

  • Очищення шкіри гелем чи пінкою для умивання, після чого тонером відновлюють pH шкіри.

  • Розкриття пор та розм’якшення ороговілого шару клітин (раніше застосовували гарячий рушник або пару, але це не корисно для кровоносних судин шкіри). Зараз косметологи використовують спеціальні засоби - дезінструктанти з амінокислотами та полісахаридами, що ефективно підготовлюють шкіру до очистки та зволожують її.

  • Далі косметолог виконує власне чистку обличчя обраним способом.

  • Заспокоєнні шкіри після чистки лосьйоном, що заживлює, знімає подразнення, прискорює регенерацію епідерміса. 

  • Нанесення на обличчя маски, що закриває пори, відновлює, зволожує, сприяє оновленню шкіри.

Загалом процедура чистки обличчя триває близько години. За цей час наші клієнти можуть розслабитись, відпочити в комфортній атмосфері, відновити сили і рівновагу.

Як часто потрібно робити чистку обличчя і кому показана ця процедура? 

Регулярна чистка обличчя у косметолога покращує обмінні процеси в шкірі, тонізує шкіру, вирівнює тон обличчя та покращує стан шкіри в цілому. А також допомагає позбавитись таких недоліків, як розширені пори, надмірна активність сальних залоз, комедони, вугрі, сірий, тьмяний колір обличчя.

Особливо потребують регулярної чистки люди з жирною та комбінованою шкірою обличчя. Але і тим, у кого інший тип шкіри, регулярна чистка обличчя також дуже корисна, щоб підтримувати здоров’я та запобігати старінню шкіри.

Механічна чистка обличчя рекомендована один раз на півтора-два місяці (для жирної шкіри інтервал менший, для сухої — більший). Ультразвукову чистку можна робити з інтервалом в один місяць, а для проблемної шкіри за особливими показаннями — один раз на 2 тижні.

ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ УЛЬТРАЗВУКОВА 750 ГРН             

ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ КОМБІНОВАНА (УЛЬТРАЗВУКОВА ТА МЕХАНІЧНА) 1 250 ГРН

ЧИСТКА СПИНИ (МЕХАНІЧНА) 950 ГРН