ВАКУУМНА ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ HYDRAFACIAL

Записатися на візит

Hydrafacial — відома каліфорнійська процедура, запатентована неінвазивна технологія омолодження, оздоровлення, глибокого очищення та зволоження шкіри обличчя. Її називають процедурою голівудських зірок!

В усьому світі ця процедура вважається однією з найпопулярніших процедур в кращих СПА-салонах та провідних клініках естетичної медицини. Процедура Hydrafacial доступна у Львові, в клініці естетики Genesis, саме тут є новітнє оригінальне обладнання і кваліфіковані спеціалісти, що пройшли навчання і мають міжнародні сертифікати для роботи за даною технологією.

Як діє Hydrafacial?

Методика Hydrafacial базується на комплексному підході і поєднує 5 повноцінних процедур в одній. Це лікування, чистка, антивіковий догляд, довготривале зволоження і ліфтинг. Лише за один візит до косметолога Ви отримаєте і оздоровлення, і омолодження шкіри обличчя.

Ретельне очищення і глибоке зволоження — це основа антивікового догляду за обличчям. Саме таку діє має програма HydraFacial. Це прекрасна альтернатива ін’єкціям гіалуронової кислоти: безін’єкційна, безболісна, безпечна.

Процедура забезпечує механічний пілінг і насичення шарів шкіри лікувальними сироватками з антиоксидантами, пептидами, вітамінами, гіалуроновою кислотою та іншими біологічно активними речовинами.

Особливість апарату HydraFacial: процедури виконуються виключно одноразовими насадками Hydra Peel трьох видів, що забезпечують високий рівень антисептики при виконанні чистки. Запатентована технологія Vortex-Fusion підсилює ефективність процедури, оскільки дозволяє одночасно насичувати шкіру корисними інгредієнтами живильних сироваток.

Процедура HydraFacial має ряд престижних міжнародних нагород в сфері косметології за високу ефективність і миттєвий помітний результат при високому ступені безпечності для пацієнтів.

Лікувальна дія вакуумної чистки обличчя HydraFacial

Ефективність технології Hydrafacial клінічно доведена у лікуванні таких проблем шкіри:

- акне;

- постакне;

- гіперпігментація шкіри різного походження;

- пориста жирна шкіра;

- дискератоз;

- сухість і зневоднення шкіри;

- набряки, пастозність обличчя;

- вросле волосся;

- вікові зміни шкіри, зморшки;

- фотостаріння шкіри.

Терапевтична дія досягається завдяки ефективній ексфоліації ороговілих клітин епідермісу та видаленню за допомогою вакууму всіх комедонів, що закупорюють пори шкіри і викликають запалення. Вже на повністю очищену шкіру діють активні інгредієнти сироваток: вони живлять шкіру, насичують її вітамінами та антиоксидантами. В результаті значно покращується обмін речовин, прискорюються процеси регенерації, а це справляє виражений омолоджуючий та ліфтинговий ефект. Шкіра сяє здоровим видом, має гарний колір, рівний тон і гладеньку текстуру, відновлюється її пружність.

Супер процедура з очистки, зволоження і антивікового догляду — HydraFacial для жінок і чоловіків у Львові

Для лікування проблемної шкіри у нас в клініці Genesis розроблені спеціальні програми на апараті Hydrafacial з використанням сироваток з лікувальними та живильними інгредієнтами. Лікар дермато-косметолог на консультації оцінить стан Вашої шкіри за допомогою унікальної комп’ютерної діагностичної системи Visia GEN 7 і підбере ту процедуру, що найкраще буде підходити саме для Вас. Курс лікування в середньому складає від 6 до 8 процедур.

HydraFacial підходить для всіх типів шкіри, в тому числі для чутливої та тонкої шкіри, і не має вікових обмежень.

Ви можете записатись лише на одну процедуру і отримати чудовий швидкий результат: шкіра буквально засяє. Але в рамках антивікових заходів, профілактики старіння шкіри приділяти увагу шкірі слід системно, на постійній основі. HydraFacial — одна з базових технологій, яку провідні дермато-косметологи світу рекомендують практично всім як необхідний елемент регулярного догляду за обличчям.

Процедури вакуумної чистки обличчя користуються популярністю не лише у жінок, а і у чоловіків.

Суперефективна, безболісна, комфортна програма вакуумного очищення шкіри для чоловіків — особлива родзинка серед всіх процедур клініки естетики Genesis у Львові. Представники сильної статі охоче зважуються на програму Hydrafacial, адже процедура ідеально враховує особливості шкіри чоловіків і якнайкраще очищує і оновлює шкіру, забезпечує її поживними корисними речовинами. Ідеальний результат лише за 90 хвилин, проведених в релаксуючій обстановці, без болю та дискомфорту, до того ж немає жодної потреби в реабілітації, результат помітний в той же день — саме те, що треба чоловікам!

Ділові люди, і чоловіки, і жінки, дуже цінують цю процедуру за миттєвий сяючий ефект і за те, що після неї шкіра не червоніє та не потребує реабілітації. Це дуже важливо при нашому шаленому ритмі життя!

Вакуумна чистка обличчя Hydrafacial — новітній комплексний апаратний догляд за обличчям

Ефект помітний навіть від однієї процедури, обличчя після неї виглядає бездоганно. Але догляд за шкірою має бути регулярним. Наші спеціалісти рекомендують: найкраще, що Ви можете зробити задля краси і молодості шкіри свого обличчя — раз на місяць відвідувати нашу клініку і робити одну з процедур догляду HydraFacial. Таким чином Ви можете уповільнити темпи старіння шкіри і надовго зберегти молодість та здоров’я!

ЦІНИ


ГЛИБОКА ЧИСТКА  3 100 ГРН


ПРОГРАМА ОЧИЩЕННЯ  2 550 ГРН


БЕЗДОГАННИЙ МАКІЯЖ 1 750 ГРН


ГІДРОМЕХАНОПІЛІНГ 1 650 ГРН