ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ГЕМАНГІОМ (1 ЕЛЕМЕНТ)

Записатися на візит

Що таке гемангіома?

Гемангіома — це доброякісне судинне утворення, зовні виглядає як пляма червоного, пурпурового або фіолетового кольору, що піднімається над поверхнею шкіри і набуває різноманітних форм і розмірів.

Точно причини появи гемангіом достеменно невідомі, лише встановлено, що їх походження пов’язане з вадами формування судинної системи в ембріональному періоді.

Гемангіоми трапляються на будь-яких ділянках шкіри і бувають як поодинокими, так і множинними. Якщо у людини багато гемангіом на шкірі, то ймовірно, що вони є і на внутрішніх органах. Найчастіше гемангіоми з’являються на голові, на обличчі, на шиї, бувають також на тілі, на руках та ногах.

Гемангіоми можуть з’являтись в будь-якому віці. Капілярні гемангіоми бувають вродженими або з’являються в перші тижні життя немовлят і самостійно поступово зникають до 5- 7-річного віку, тобто лазерного видалення вони зазвичай не потребують.

Але якщо гемангіома з’явилася у дорослої людини на непошкодженій ділянці шкіри, таке новоутворення потребує ретельної діагностики, оскільки її поява може сигналізувати про деякі захворювання внутрішніх органів.

Гемангіоми бувають:

 • павукоподібні (розширення дрібних судин з червоним вузликом в центрі, від якого розходяться звивисті капіляри);

 • капілярні (проявляються у немовлят, виглядають як опукла пляма, мають червоний або темно-червоний колір);

 • венозні (колір фіолетовий, темно-синій, з’являється на обличчі у людей старшого віку);

 • кавернозні (розташовані більш глибоко і мають губчасту структуру).

Також гемангіома може мати змішану структуру, наприклад, бути венозно-кавернозною.

Основною методикою лікування цих утворень є лазерне видалення гемангіом. Ми використовуємо обладнання Pearl Fractional Laser Cutera XEO виробництва США — нове покоління фракційних лазерів для видалення гемангіом у клініці Genesis.

Чому і коли слід видаляти гемангіоми?

Гемангіоми загалом не є небезпечними, злоякісне переродження не характерне для цього виду доброякісних новоутворень. 

Проте іноді вони проростають в глибину тканин і можуть порушувати роботу прилеглих органів, ускладнювати кровообіг.

Гемангіоми на обличчі, шиї, відкритих ділянках тіла, що мають значні розміри, можуть спричиняти естетичний дискомфорт. Венозні гемангіоми трапляються рідко, але бувають значними за площею. Особливо неприємні є венозні гемангіоми на губах: вони дуже псують загальний вигляд обличчя і спричиняють значний дискомфорт.

Вирішити естетичну проблему швидко і ефективно допоможе лазерне видалення гемангіоми з платформою Cutera XEO, що можна зробити в нашій клініці у Львові.

Переваги лазерного видалення гемангіом у дорослих

 • гемангіома видаляється швидко і назавжди;

 • без пошкодження шкіри;

 • метод безкровний;

 • висока ефективність;

 • швидка реабілітація без ускладнень;

 • немає вікових обмежень;

 • відмінний естетичний результат без рубців.

Діагностика і лазерне видалення гемангіоми інноваційною платформою Cutera XEO в клініці Genesis у Львові

Будь-якій процедурі з видалення утворень на шкірі в нашій клініці передує консультація лікаря дерматолога. На консультації проводиться цифрова дерматоскопія новоутворення, під час якої є можливість ретельно вивчити його структуру, встановити точний діагноз, визначити різновид гемангіоми.

Після цифрової дерматоскопії Dr.Camscope Pro Led лікар планує хід лікування, що буде залежати від розміру, виду, стану і місцезнаходження гемангіоми у конкретного пацієнта.

І вже після цього лікар переходить до процедури видалення гемангіоми лазером Cutera XEO.

Метод лазерного видалення гемангіоми базується на тому, що лазерний промінь проникає в судини новоутворення, нагріває їх і спричиняє їх коагуляцію, тобто запаює просвіт судин. Важливо, що лазер діє виключно на судини гемангіоми і не зачіпає навколишні здорові тканини. Немає ані кровотечі, ані опіку чи іншого травмуючого впливу на здорові клітини шкіри.

Весь сеанс триває лише кілька хвилин і одразу після нього пацієнт повертається до своїх звичних справ.

Видалити гемангіому лазером Cutera XEO можна за один сеанс або за кілька процедур, залежно від виду та розмірів утворення. Перерва між сеансами складає від 2 до 6 тижнів.

Деякі гемангіоми зникають одразу після сеансу, деякі спочатку темніють, а згодом зникають. Після сеансу може з’явитись припухлість, що мине за кілька днів. Нерідко до повного зникнення гемангіоми після лазерного видалення проходить до 3 - 4 тижнів.

Сучасне лазерне обладнання і найкращі спеціалісти — це про Genesis!

Бажаєте видалити гемангіому, що заважає Вам відчувати себе комфортно і впевнено? Приходьте в клініку Genesis у Львові, наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть позбутись косметичних недоліків найбезпечнішим способом, максимально безболісно і в комфортних умовах.

Приділіть увагу собі: якщо Вас непокоять будь-які утворення на шкірі, косметичні дефекти, що впливають на якість Вашого життя — не вагайтесь, звертайтесь до нашої клініки, у нас є все необхідне, щоб надати Вам допомогу на рівні провідних європейських клінік косметології та естетичної медицини.

350 ГРН