КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЕРМАТОЛОГА, ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГА

Записатися на візит

ЦІНИ


КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ – ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГА ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ (60 ХВ) 1 300 ГРН


ПОВТОРНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ – ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГА ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ 800 ГРН


ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ – ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГА ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ 800 ГРН


ПОВТОРНА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ – ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГА ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ 500 ГРН


 


ЦИФРОВА ДЕРМАТОСКОПІЯ — 500 ГРН


ДЕРМАТОСКОПІЯ INTELLI STUDIO (ДО 5-ТИ РОДИМОК) — 1 700 ГРН


ЗАГАЛЬНА КАРТОГРАФІЯ INTELLI STUDIO — 3 500 ГРН


ДЕРМАТОСКОПІЯ INTELLI STUDIO (КОЖНА НАСТУПНА РОДИМКА) — 250 ГРН


 


ФОТОТЕРАПІЯ ВНУТРІШНЬОГО ЛІКУВАЛЬНОГО ПРОТОКОЛУ 500 ГРН


 

Консультація дерматолога, дерматовенеролога — Львів

Якщо вас турбують будь-які проблеми зі шкірними покривами, консультація дерматолога (Львів) допоможе визначити характер захворювання та варіанти лікування. Шкірних хвороб налічується понад 100 видів, і навряд чи знайдеться людина, яка хоча б раз у житті не стикалася з грибковим, вірусним чи бактеріальним ураженням шкіри. Отримайте кваліфіковану консультацію дерматолога в клініці Genesis, щоб розпочати лікування на ранніх стадіях хвороби та отримати здорову шкіру з мінімальними витратами.

Які захворювання лікує дерматолог

Дерматолог (Львів) – це лікар, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань шкіри, волосся та нігтів. Цей фахівець має широкі знання про структуру та функції шкіри, різні патології та способи корекції стану шкірних покривів, включаючи медикаментозне лікування та апаратний вплив.

Площа шкірних покривів дорослої людини становить 2 м2, на ній мешкає 1 мільярд бактерій 1000 видів. Шкіру щомиті атакують грибки та віруси, вона піддається впливу шкідливих випромінювань. Якщо людина має сильний імунітет, ці атаки ефективно відбиваються, проте пацієнтами дерматолога стають навіть фізично міцні люди.

Дерматолог займається лікуванням різних захворювань, включаючи:

 1. Дерматити та екземи. Дерматити – запальні процеси шкіри, які можуть бути викликані алергічними реакціями, контактними подразниками чи генетичними факторами. Екзема – форма дерматиту, що характеризується свербінням та висипаннями на шкірі.

 2. Інфекційні захворювання шкіри. Дерматолог лікує шкірні інфекції, такі як герпес, грибок, молюски.

 3. Акне – це хронічне запальне захворювання сальних залоз шкіри, яке може проявлятися у вигляді вугрів та чорних крапок.

 4. Онкологічні захворювання. Дерматологи діагностують та лікують рак шкіри, включаючи базаліому, плоскоклітинний рак та меланому.

 5. Алергічні реакції. Дерматологи лікують шкірну алергію – кропив'янку, контактний дерматит та гостру реакцію на певні речовини.

 6. Псоріаз – це хронічне неінфекційне захворювання шкіри, що характеризується висипом та запаленням.

 7. Аутоімунні захворювання шкіри. До них відносяться хвороби, при яких імунна система нападає на клітини шкіри (наприклад, системний червоний вовчак).

 8. Волосся та нігті. Дерматолог трихолог лікує захворювання волосся та алопецію. До сфери діяльності дерматолога також входять грибкові ураження нігтьової пластини.

Консультація дерматолога дозволяє вирішувати широкий спектр проблем, пов'язаних зі шкірними та слизовими покривами, волоссям та нігтями. Клініка Genesis запрошує пацієнтів, які виявили у себе шкірні проблеми, звернутися до дерматолога у Львові для огляду та встановлення точного діагнозу. У нас працюють найкращі дерматологи Львова, ми співпрацюємо з провідною медичною лабораторією ДІЛА, що дозволяє точно визначати будь-який тип захворювання та призначати коректне лікування, яке забезпечує швидке одужання.

 Дерматовенеролог

Захворювання, відомі як статеві інфекції або інфекції, що передаються статевим шляхом, викликаються різними вірусами, бактеріями та іншими мікроорганізмами. Консультація дерматовенеролога (Львів) є важливим етапом турботи про своє здоров'я та профілактики передачі небезпечних інфекцій. Дерматовенеролог може виявити та діагностувати захворювання на ранніх стадіях, що дозволяє розпочати лікування негайно та запобігти розвитку ускладнень. Цей лікар також може дати рекомендації щодо безпечних методів запобігання інфекціям, що допомагає підтримувати здоров'я не лише пацієнта, а і його сексуальних партнерів.

Зверніть увагу, що захворювання, що передаються статевим шляхом, мають серйозні наслідки для здоров'я, якщо не виявлені та не лікуються своєчасно. Раннє звернення до фахівця не тільки забезпечує турботу про особисте здоров'я, а й сприяє контролю розповсюдження інфекцій, рятуючи життя.

Сучасні методи діагностики включають аналіз крові, сечі, мазки з геніталій, а також молекулярні тести.

Переваги приватного дерматолога у Львові

Звернення до приватного дерматолога (Львів) має безліч переваг у порівнянні з обслуговуванням у державній поліклініці чи дерматологічному центрі:

 1. Дерматологи клініки Genesis ніколи не приймають відвідувачів в умовах дефіциту часу, що дозволяє їм приділити стільки уваги кожному пацієнту, скільки того потребує випадок. Ваші проблеми будуть ретельніше вивчені, а результати необхідних аналізів відрізнятимуться максимальною точністю.

 2. Лікарі нашої клініки можуть запропонувати ширший спектр методів лікування та процедур, включаючи найновіші ефективні методики апаратної діагностики (наприклад, цифрова дерматоскопія родимок INTELLI STUDIO) або апаратної корекції стану шкірних покривів (наприклад, лазерне видалення пігментації).

 3. Важливою перевагою нашої клініки є доступність такої послуги, як дерматолог онлайн (Львів).

 4. Ви можете записатися до дерматолога у Львові зручний для вас час, що забезпечує більшу гнучкість у плануванні дня.

 5. Клініка Genesis забезпечує максимальний рівень конфіденційності. Збереження лікарської  таємниці наші лікарі дотримуються неухильно.

Консультація дерматолога – це великий крок до здоров'я та краси. Коли ви довіряєте турботу про свою шкіру найкращим дерматологам Львова, ви інвестуєте у своє майбутнє. Хороший дерматолог – це не просто лікар, а надійний помічник у вашому прагненні до досконалості. Дотримуючись його порад і лікувальних призначень, ви знайдете красиву шкіру і впевненість у собі. Подбайте про себе, запишіться на консультацію дерматолога зараз!