ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ З ЦИФРОВОЮ ДЕРМАТОСКОПІЄЮ

Записатися на візит

Клініка естетики Genesis у Львові пропонує видалення родимок та папілом лазером або радіохвильовим методом з попереднім діагностуванням цифровою дерматоскопією Dr.Camscope Pro Led.

Будь-які новоутворення на шкірі — це привід відвідати лікаря дерматолога, щоб переконатись в їх безпечності для здоров’я, і за необхідності — видалити.

Неестетичні родимки (невуси) і родимки з групи ризику зазвичай видаляють. Якщо родимка завдає дискомфорт, чіпляється за одяг, знаходиться в зоні тертя, заважає, або просто має неестетичний зовнішній вигляд, краще її позбутися. Окрім того, невуси мають властивість перероджуватись під дією сонячного УФ-опромінення або в результаті механічного ушкодження.

Папіломи — це прояви зараженням вірусу папіломи людини, тобто це є вірусне захворювання, що може і далі поширюватись по шкірі, тож ігнорувати наявність таких утворень не можна. Слід обов’язково звернутись до спеціаліста, щоб видалити папіломи і, за потреби, пройти курс противірусного лікування.

Але перед видаленням необхідно переконатись, що невус або інше новоутворення на шкірі не містить ознак злоякісного процесу. Найкращу можливість зробити це надає цифрова дерматоскопія Dr.Camscope Pro Led — неінвазивний метод обстеження шкіри.

Неозброєним оком роздивитись детально всю структуру новоутворень на шкірі неможливо, адже часто різні їх види зовні дуже подібні між собою. Проте всі патогенні зміни в структурі родимки можна виявити в ході діагностики цифровою дерматоскопією.

Цифровий пристрій з десятикратним збільшенням дає можливість чітко роздивитись колір і структуру епідермісу, визначити розмір, площу невусу, ступінь нерівності країв родимки, розташування судин, пігментних включень. Процес діагностики відбувається безболісно, без пошкодження шкірного покриву та без жодних неприємних відчуттів.

Така діагностика має обов’язково виконуватись перед видаленням будь-яких шкірних новоутворень. Якщо діагностування виявить підозрілі новоутворення, слід звернутись до лікаря онколога, щоб вчасно попередити небезпечне захворювання.

Цифрова дерматоскопія може діагностувати злоякісний процес навіть на ранніх стадіях, що дуже важливо для своєчасного лікування. 

Видалення родимок і папілом лазером та радіохвильовим методом у Львові

Якщо у Вас є потреба видалити папіломи або родимки, в клініці Genesis у Львові Вам запропонують один з двох найкращих методів: лазерне видалення або радіохвильове видалення новоутворень. Обидва методи базуються на руйнуванні новоутворень тепловою енергією, при цьому здорові тканини навколо не ушкоджуються. 

Який з двох методів обрати — порадить лікар хірург-онколог на основі даних діагностики новоутворення цифровою дермоскопією Dr.Camscope Pro Led, в залежності від розміру, кількості новоутворень, місця знаходження — обличчя чи тіло, та інших факторів.

Видалення родимок і папілом лазером — безпечний, безконтактний, безкровний і безболісний метод. Лікар хірург-онколог чітко контролює глибину проникнення лазерних променів та площу обробки. Ризик інфікування повністю відсутній, оскільки сам лазер має антимікробну дію, і застосовується на будь-яких ділянках тіла, обличчі.

Видалення триває лічені секунди, кількість імпульсів залежить від розміру родимки чи папіломи. Система охолодження, якою оснащені сучасні лазерні апарати, робить процедуру майже безболісною, а незначні неприємні відчуття минають миттєво.

Ділянку, де видалено новоутворення, лікар обробляє антисептичними препаратами.

Радіохвильове видалення родимок і папілом — абсолютно безболісний метод, що підходить для будь-яких ділянок обличчя і тіла. Вся процедура триває декілька секунд, завдяки тепловому ефекту кровотеча повністю відсутня. До початку процедури шкіра обробляється антисептичними препаратами та, за потреби, місцевим анестетиком.

Радіохвильовий “ніж” точно видаляє родимку або папілому, не ушкоджуючи навколишніх тканин. 

Видалення новоутворень лазером чи радіохвилями відбувається дуже швидко та абсолютно безболісно. Після видалення папілом загоєння настає вже через кілька днів. За потреби лікар порекомендує обробляти це місце до повного загоєння.

Бажано на період загоєння відмовитись від теплових та водних процедур (сауна, баня, басейн, гаряча ванна, солярій).

Коли кірочка, що утворилась після видалення родимки, відпаде, нову молоду шкіру слід захищати від прямих сонячних променів за допомогою крему з УФ-фільтрами. Це запобігає утворенню пігментних плям на місці видалення.

Видалення родимок лазером або радіохвильовим методом є, в тому числі, профілактикою онкологічних захворювань шкіри.

Клініка естетики Genesis у Львові пропонує лише найкращі з наявних сучасних методик лікування та корекції косметичних недоліків. Ми дбаємо про Ваше здоров’я та безпеку, нашим висококваліфікованим спеціалістам можна довіряти!

А затишна обстановка та уважний персонал нашої клініки зроблять кожне Ваше перебування у нас комфортним і приємним.

ЦІНИ


ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРІВ (БІЛЬШЕ 2 ММ) З ЦИФРОВОЮ ДЕРМАТОСКОПІЄЮ 450 ГРН


ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРІВ (ДО 2 ММ) З ЦИФРОВОЮ ДЕРМАТОСКОПІЄЮ ДО 3 ШТ450 ГРН


 


ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРІВ СО2 (1 СКЛАДНІСТЬ) 800 ГРН


ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРІВ СО2 (2 СКЛАДНІСТЬ) 1 200 ГРН