ЛАЗЕРНЕ СКЛЕРОЗУВАННЯ СУДИН

Записатися на візит

ЦІНИ


ЛАЗЕРНЕ СКЛЕРОЗУВАННЯ СУДИН ОБЛИЧЧЯ (1СМ/КВ - 10 ІМПУЛЬСІВ) 350 ГРН


ЛАЗЕРНЕ СКЛЕРОЗУВАННЯ СУДИН ТІЛО (БІЛЬШЕ 100 ІМПУЛЬСІВ) 6.50 ГРН/ІМПУЛЬС


ЛАЗЕРНЕ СКЛЕРОЗУВАННЯ СУДИН ТІЛО (ДО 100 ІМПУЛЬСІВ) 13 ГРН/ІМПУЛЬС


 

Лазерне видалення судин на обличчі (Львів)

Судинна сітка на обличчі є однією з найпоширеніших косметичних проблем. Оскільки розширення капілярів спотворює сприйняття зовнішності, багатьох цікавить, як прибрати судини на обличчі, на носі, на щоках. Клініка Genesis у Львові позбавить вас судинної сітки на обличчі за допомогою лазерного склерозування судин – процедури, в ході якої хворі капіляри склеюються та надалі заростають сполучною тканиною.

Від чого з'являється судинна сітка на обличчі

Судинна сітка на обличчі, також відома як купероз, зазвичай з'являється через розширення дрібних капілярів під шкірою. Цей стан пов'язаний з ослабленими стінками судин, що може проявитися через різні фактори, включаючи спадковість, вік, вплив ультрафіолетових променів, куріння, часте вживання алкогольних напоїв та міцної кави. Формуванню судинної сітки на обличчі може сприяти підвищений кров'яний тиск. Крім того, зміна гормонального фону, наприклад під час вагітності або при використанні оральних контрацептивів, посилює цю проблему.

У дерматології існує така класифікація куперозу:

 1. Стають помітними кілька потовщених капілярів, як правило, на носі або на щоках. Людину найчастіше такі прояви не турбують, оскільки на зовнішності це майже не відбивається. Однак перший симптом має насторожити, оскільки проблема може прогресувати.

 2. Друга стадія характеризується утворенням помітної сітки з розширених капілярів, яка може періодично то проявлятися, то бліднути.

 3. Судинна сітка на обличчі стає яскраво вираженою, косметологічний дефект потребує звернення до фахівця.

 4. Патологічний стан капілярів обличчя призводить до утворення блідих та червоних ділянок шкіри.

Лікування судинної сітки на обличчі за допомогою косметичних засобів, масажу, масок результатів не дає, оскільки розширені капіляри нікуди не зникають, і будуть просвічувати, привертаючи увагу оточуючих. Однак існує така ефективна процедура лікування, як лазерне видалення судин на обличчі (доступна у Львові), яка кардинально розв’язує проблему.

Як проводиться лазерне видалення судин на обличчі

Лазерне склерозування судин на обличчі – це ефективна процедура, у ході якої використовується неодимовий лазер, розроблений для селективного опромінення дрібних підшкірних капілярів. До появи цієї технології коректних способів видалення судин на носі й щоках, а також так званих «винних плям», у розпорядженні косметологічних клінік не було. Сьогодні ж за допомогою селективного фототермолізу можна склеїти капіляр, що проступає, не ризикуючи пошкодити шкіру, оскільки вся енергія лазерного променя концентрується на червоному пігменті.

Після того, як капіляр склеюється, кров у нього припиняє надходити. Дрібні судини перестають бути помітними вже після першого сеансу лазерного видалення судин на обличчі, а щоб усунути судини, які залягають глибше, потрібно кілька процедур.

Якщо вас турбують судинні проблеми на ногах, в клініці Genesis також проводиться лазерне видалення вен ніг.

Зверніть увагу! Технологія лазерного видалення судин на обличчі відпрацьована до досконалості і вважається оптимальним варіантом розв’язання проблеми. За допомогою цієї методики тільки в США щороку прибирають судинну сітку на лиці мільйону пацієнтів. І хоча в окремих випадках судинна сітка на лиці знову з'являється через кілька років після процедури, її легко відразу усунути, відвідавши косметологічну клініку повторно.

      1. Підготовка до процедури лазерного видалення судин на обличчі:

 • лікар косметолог проводить попередню консультацію, оцінює стан шкіри, пояснює суть технології;

 • для чутливої шкіри може бути проведений тест, щоб визначити, як вона реагує на лазерну дію.

  2. Хід процедури лазерного видалення судин на обличчі:

 • область впливу очищається та знезаражується;

 • може бути використаний локальний анестетик для знеболення області, що підлягає обробці, хоча і без нього пацієнт відчуває лише легке поколювання;

 • лікар використовує дерматологічний неодимовий лазерний апарат, спрямовуючи промінь на капіляри;

 • після склеротерапії капілярів судинна сітка на обличчі може зникнути вже після першого сеансу;

 • після обробки лазером шкіра охолоджується, щоб знизити ризик подразнення та запалення. Використовуються спеціальні гелі чи маски.

Для видалення лазером глибоких капілярів може знадобитися кілька процедур.

Рекомендації після видалення судинної сітки лазером

Щоб закріпити позитивні результати лазерного видалення судин на обличчі, виконуйте такі правила:

 1. Відразу після лікування судинної сітки на обличчі протягом кількох тижнів рекомендується уникати прямих сонячних променів. Використовуйте сонцезахисний крем.

 2. Протягом кількох днів рекомендується уникати активних фізичних вправ та інших надмірних навантажень.

 3. Відмовтеся від гарячого душу і сауни, оскільки такі процедури можуть посилити запалення шкіри.

 4. Дотримуйтесь призначень лікаря, який повинен надати докладні інструкції щодо догляду за шкірою після процедури.

Після кількох сеансів лазерного видалення судин на обличчі (Львів) сітка стає менш помітною. Потрібно наголосити, що лазерне видалення судин на обличчі – це комплексний процес, який потребує ретельного догляду після процедури. Правильний догляд може значно зменшити помітність судинних сіток на лиці та запобігти прогресуванню симптомів.

Дуже важливо пам'ятати, що кожен організм індивідуальний, і те, що підходить одній людині може не підійти іншій. Рекомендуємо звертатися до кваліфікованих фахівців – дерматолога та косметологів клініки Genesis, які підкажуть, як прибрати судини на лиці та підберуть оптимальний план лікування, враховуючи особливості шкіри та організму пацієнта.