ТУЛІЄВИЙ ЛАЗЕР LUTRONIC LASEMD

Записатися на візит

Лазерне шліфування та біоревіталізація тепер об’єднанні в одній процедурі LaseMD від апарату Lutronic!

Технологія LaseMD Lutronic поєднує в собі тулієвий лазер з ексклюзивною лінією космецевтики — ампулами LaseMD. Завдяки тулієвому лазеру космецевтичні препарати ідеально досягають найглибших шарів шкіри через утворені мікроканали в епідермісі, в яких вони мають діяти. Як результат, мультинаносомні гранульовані активні інгредієнти сироваток LaseMD попадають точно в ціль!

В косметології тулієвий лазер LaseMD використовують для омолодження всіх типів шкіри, для доставки космецевтичних речовин, для поліпшення кольору і текстури шкіри і навіть для освітлення ділянок шкіри з порушеною пігментацією, а також лікування алопеції.

Клініка Genesis у Львові працює лише на оригінальному сертифікованому обладнанні для краси, безпеки та здоров’я наших пацієнтів: LaseMD Lutronic — краща малоінвазивна лазерна платформа, ефективність та безпечність якої підтверджена сертифікатами FDA (Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США), CE в Європі, ISO 13485 в США та має QSR стандарт.

В яких випадках рекомендоване омолодження та лікування тулієвим лазером?

- старіння шкіри, втрата пружності та еластичності;

- наявні рубці на шкірі обличчя;

- пігментні плями;

- розширені пори;

- лікування акне;

- лікування випадіння волосся (алопеції).

Тулієвий лазер Lutronic — золотий стандарт сучасної апаратної косметології

Корпорація LUTRONIC здійснила прорив у естетичній медицині і розробила унікальний тулієвий лазер з системою DDS (трансдермальна доставка ліків)/CDS (доставка космецевтичних речовин), завдяки чому в одній процедурі стало можливим поєднання лазерного шліфування та біоревіталізації.

Принцип дії методики полягає в наступному: тулієвий лазер Lutronic генерує хвилю довжиною 1927 нм, що прицільно діє на епідерміс на обмеженій глибині, до 0,3 мм. Завдяки фракційній дії лазеру в шкірі утворюються тимчасові мікроканали, по яких активні інгредієнти сироваток з дуже маленьким розміром молекул проникають на задану глибину, після чого мікроканали плавно закриваються, без жодного пошкодження. А молекули активних речовин залишаються всередині каналів, адсорбуються шаром дерми і там виявляють свою лікувальну та омолоджуючу дію.

Нанорозміри часточок активних речовин сироваток Lasemd оптимізовані для тимчасових каналів для проникнення препарата в дерму. Технологія зберігає свіжість і придатність лікувальних активних компонентів без використання консервантів.

Після сеансу шкіра значно омолоджується, покращується її структура, вирівнюється рельєф, зникають пігментні плями та розширені пори. При цьому верхній шар епідермісу залишається абсолютно не ушкодженим. Саме це дозволяє робити процедуру навіть влітку, і саме завдяки цьому процедура є безболісною та не потребує періоду реабілітації.

Важливо, що після сеансу шкіра практично не потребує спеціального догляду, а значить, не забирає зайвого часу і зусиль наших пацієнтів.

Також однією з важливих переваг даної технології є можливість ефективного лікування облисіння тулієвим лазером Lutronic. Активована лікувальна сироватка або власна плазма пацієнта попадає цілеспрямовано до зони росту волосся, впливаючи на волосяні фолікули, підживлюючи та оздоровлюючи їх зсередини.

Як використовується тулієвий лазер в клініці Genesis у Львові?

В нашій клініці виконують ряд різноцільових процедур з використанням тулієвого лазеру, поєднуючи його з спеціальною лінією лікувальної космоцевтики Lasemd або з плазмотерапією.

Унікальна серія ампул Lasemd призначена спеціально для системи CDS. В кожній ампулі міститься певна кількість мультинаносомних гранульованих інгредієнтів без консервантів та хімічних добавок.

Наші пацієнти можуть обирати ту процедуру, яка найбільше відповідає їх індивідуальним потребам в даний час:

- Лазерне омолодження обличчя, шиї, зони декольте.

- Лазерне стимулювання тулієвим лазером волосистої частина голови.

- Вирівнювання кольору шкіри з сироваткою VC з аскорбіновою кислотою (вітаміном C).

- Висвітлення пігментних плям з сироваткою ТА (транексамова кислота активно висвітлює шкіру, укріплює стінки судин).

- Інтенсивне лазерне лікування обличчя тулієвим лазером з плазмотерапією (використовується власна плазма пацієнта).

- Інтенсивне лазерне лікування біологічного старіння з сироваткою RS. Ресвератрол — природний поліфенол, наночастинки якого використовуються в сироватці в сукупності з гіалуроновою кислотою. Цей інгредієнт є потужним антиоксидантом, що ефективно перешкоджає фотостарінню шкіри, викликаному УФ-опроміненням.

- Інтенсивне лазерне омолодження з сироваткою SC. Сироватка містить пептиди з кондиційованого середовища стовбурових клітин, які дуже ефективно стимулюють вироблення шкірою колагену та еластину, що сприяє значному омолодженню.

- Лікування акне з сироваткою VA (ретинол, вітамін A) + дерматологічна світлодіодна лампа для фототерапії Medisol, що випромінює інфрачервоне світло. Вітамін А необхідний для здоров’я клітин епідермісу, а також відіграє важливу роль у процесі росту здорового волосся.

- Лікування алопеції і стимулювання росту волосся тулієвим лазером з використанням сироватки СК (кондиційоване середовище стовбурових клітин плюс інтенсивний фактор росту керацитів KGF та геністеін для відновлення волосся).

- Лікування і стимулювання росту волосся з плазмотерапією.

- Стимуляція колагенових волокон дерми з сироваткою VA (з вітаміном А). Ретинол є незамінним для збереження молодості шкіри, значно покращує її структуру та усуває ознаки старіння.

Як проходить процедура в клініці Genesis?

Попередній етап — консультація в клініці Genesis.

На консультації лікар дермато-косметолог уважно Вас вислухає і за допомогою унікальної системи аналізу Visia GEN 7 проведе діагностику шкіри обличчя, яка дозволить повною мірою оцінити стан шкіри Вашого обличчя.

Унікальний комп'ютерний аналіз шкіри обличчя – революційний діагностичний прилад, який дає змогу розглянути обличчя в найдрібніших деталях. Visia GEN 7 оцінює: рівень зморшок, ступінь пігментації, потребу шкіри в інтенсивному зволоженні чи омолодженні та дозволяє попередити вікову деформацію обличчя людини.

Безпосередньо перед проведенням процедури LaseMD лікар докладно Вас проінформує про перебіг процедури, за потреби порекомендує Вам якісний догляд для Вашої шкіри. А також проінформує про доцільність додаткових процедур для вирішення Ваших естетичних проблем з максимальною ефективністю.

Тривалість процедури LaseMD від апарату Lutronic — 40 хв.

Сеанс поділяється на три етапи:

1) фракційна обробка шкіри тулієвим лазером;

2) введення активованої лікувальної сироватки Lasemd або власної плазми пацієнта (в залежності від обраної процедури);

3) після того, як сироватки ввійшли по трансдермальних каналах — закриваємо обличчя маскою Lasemd.

Залишки сироватки пацієнт забирає з собою, щоб використовувати вдома.

Процедура є повністю безпечною, безболісною, комфортною для пацієнта, після неї не потрібна жодна реабілітація, можна одразу повертатися до своїх повсякденних справ.

Для досягнення максимально бажаного ефекту клініка Genesis рекомендує пройти курс від 3 до 5 процедур, з інтервалом 1 процедура на 3 тижні.

Тепер не потрібно терпіти неприємних відчуттів під час проколювання голкою — з тулієвим лазером Lutronic Lasemd все відбувається з меншим втручанням, більш комфортно та абсолютно безпечно!

Lasemd гарантує безпечну обробку всіх типів шкіри круглий рік, доставку космецевтичних речовин, поліпшення кольору і текстури шкіри, а також освітлення ділянок шкіри з порушеною пігментацією.

Дермато-косметологи клініки Genesis з багаторічним досвідом роботи у сфері апаратної косметології досконало володіють новітніми апаратними технологіями та мають сертифікати для роботи на Lutronic Lasemd та інших інноваційних косметологічних апаратах.

У нашій клініці у Львові на Вас чекає неодмінно відмінний сервіс та гарантований результат!

ЦІНИ


ВИРІВНЮВАННЯ КОЛЬОРУ ШКІРИ ТУЛІЄВИМ ЛАЗЕРОМ З СИРОВАТКОЮ VC 3 550 ГРН


ВИСВІТЛЕННЯ ПІГМЕНТНИХ ПЛЯМ ТУЛІЄВИМ ЛАЗЕРОМ З СИРОВАТКОЮ ТА 4 600 ГРН


ІНТЕНСИВНЕ ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ БІОЛОГІЧНОГО СТАРІННЯ ТУЛІЄВИМ ЛАЗЕРОМ З СИРОВАТКОЮ RS  6 200 ГРН


ЛАЗЕРНЕ СТИМУЛЮВАННЯ ТУЛІЄВИМ ЛАЗЕРОМ (ВОЛОСИСТОЇ ЧАСТИНА ГОЛОВИ) 2 850 ГРН


ЛІКУВАННЯ АКНЕ ТУЛІЄВИМ ЛАЗЕРОМ З СИРОВАТКОЮ VA + ЛАМПА MEDISOL 4 100 ГРН


СТИМУЛЯЦІЯ КОЛАГЕНОВИХ ВОЛОКОН ДЕРМИ ТУЛІЄВИМ ЛАЗЕРОМ З СИРОВАТКОЮ VA 4 600 ГРН


ЛАЗЕРНЕ СТИМУЛЮВАННЯ ТУЛІЄВИМ ЛАЗЕРОМ (ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ) 1 900 ГРН