ICOONE (обличчя)

Записатися на візит

Моделювання та ліфтинг обличчя, шиї, зони декольте ICOONE — новинка апаратної косметології, одна з найбільш ефективних та безпечних курсових антивікових процедур, що користується попитом серед жінок 35+. Це омолодження без пластичної хірургії та ін’єкцій краси.

Що таке ICOONE?

ICOONE — апарат, що працює за запатентованою інноваційною італійською технологією Roboderm®, яка базується на мікростимуляції сполучної тканини і застосовується в персоналізованих процедурах корекції фігури та догляду за обличчям.

Неінвазивна методика ICOONE полягає в мульти-мікро-альвеолярній стимуляції (MMAS), що справляє кілька дій одночасно: це стимуляція фібробластів, стимуляція механорецепторів, що активізує синтезу колагену і еластину, вплив на капіляри кровоносної та лімфатичної систем, дренаж міжклітинного простору, стимуляція ліполізу (розщеплення жирових клітин).

Комплексна дія ICOONE забезпечує дренаж і ущільнення шкіри обличчя, надання їй пружності, ремоделювання овалу обличчя.

Мікростимуляція ICOONE — м’яка, вона не травмує капіляри та сполучну тканину і не викликає стресу від механічної дії. ICOONE підходить для проблемної та делікатної шкіри і не дає побічних ефектів. Після сеансів ICOONE на обличчі не залишається жодних синців, гематом.

Для вікових пацієнтів (60+) процедури для обличчя ICOONE також ефективні, навіть глибокі мімічні зморшки помітно зменшуються після повного курсу процедур і загальний вигляд обличчя стає молодшим. А беручи до уваги їх неінвазивність і безболісність можна стверджувати, що мікростимуляція ICOONE є одним з пріоритетним методів безопераційного омолодження обличчя для старшої вікової групи. Це омолодження без зміни зовнішності, на відміну від пластики чи ін’єкцій філлерів: ICOONE просто повертає час назад.

Процедури ICOONE для обличчя значно ефективніші, ніж класичний масаж та програми на багатьох інших косметологічних апаратах.

Процедури для обличчя ICOONE у Львові доступні в клініці естетики Genesis

Наша клініка у Львові пропонує як апаратний масаж тіла ICOONE, так і процедури ICOONE для обличчя, шиї та зони декольте. 

Ви можете обрати:

  • Програми для ліфтингу шкіри обличчя, шиї, декольте;

  • Програми реабілітації після пластичних операцій;

  • Лікувальні програми (протизапальна дія), спрямовані на регенерацію пошкоджених тканин.

Косметолог підбирає насадки на апараті ICOONE згідно розробленої індивідуальної програми: чи це омолоджуюча програма, чи це реабілітація після пластики, чи це лікування рубців, опіків тощо. Насадки здатні обробити навіть важкодоступні місця і дрібні зони обличчя, в тому числі периорбітальну зону та рухомі повіки.


 

Процедура ICOONE для обличчя цілком комфортна та безболісна, жодної реабілітації не потребує.

Тривалість сеансу ICOONE для обличчя — від 30 хвилин. Якщо обробляється також шия і зона декольте, тривалість процедури збільшується до 60 хвилин.

Рекомендована періодичність — 2 - 3 сеанси на тиждень, але для швидкого результату допускається проведення процедур і щодня. Повний курс ICOONE для обличчя складає 10 процедур.

Результат омолоджуючої мікростимуляції ICOONE для обличчя

Ефект помітний вже після першого сеансу ICOONE. Шкіра стає більш щільною, пружною.

Хоча це делікатний догляд, він чудово омолоджує шкіру обличчя, шиї та декольте, в тому числі у найбільш проблемних зонах, таких, як опущені повіки.

Підтяжка шкіри в периорбітальній зоні робить погляд більш відкритим і прибирає сліди втоми, темні кола, набряки і мішки під очима. 

М’яка стимулююча дія ICOONE сприяє виробленню клітинами фібробластами колагену та еластину, завдяки чому досягається відновлення пружності тканин обличчя, зменшення зморшок та розтяжок. 

Завдяки ліполітичній дії ICOONE можна прибрати подвійне підборіддя і змоделювати чіткий овал обличчя.

Лікувальні програми ICOONE для обличчя ефективно запускають процес регенерації шкіри, зменшуються рубці, швидше відбувається реабілітація після пластичних операцій. Це “гімнастика” для судин, капілярів шкіри: покращується кровообіг та лімфообіг, активізується постачання кисню та поживних речовин до тканин. Відбувається оновлення клітин, насичення киснем, покращення обмінних процесів. Після кількох процедур шкіра стає оксамитовою, рівною, ніжною, матовою.

Обирайте найкраще разом з клінікою Genesis, запишіться на процедуру ICOONE для обличчя прямо зараз. Адже Ви заслуговуєте на всі ті позитивні зміни, що може принести сучасна естетична медицина у ваше життя.

450 ГРН