НАРОЩЕННЯ ВОЛОССЯ

Записатися на візит

Клініка естетики Genesis

презентує новітню техніку нарощення волосся,

перевагами якої є:

 

 • бережне ставлення до вашого волосся;

 • швидкий процес нарощення (менше аніж 30 хвилин);

 • використання волосся ручної роботи;

 • натуральний вигляд загального образу після процедури нарощення;

 • спеціалізований догляд за нарощеним волоссям.

ЦІНИ

 


СТРІЧКОВЕ НАРОЩЕННЯ ВОЛОССЯ (1 СТРІЧКА) 400 – 750 ГРН


НАРОЩЕННЯ ВІДРЕСТАВРОВАНОГО ВОЛОССЯ 800 ГРН


ПЕРЕНАРОЩЕННЯ СТРІЧКОВОГО ВОЛОССЯ КОМПЛЕКСНО (1 СТРІЧКА) 120 ГРН


РЕСТАВРАЦІЯ НАРОЩЕНОГО ВОЛОССЯ 100 ГРН


 


ДОГЛЯД ЗА ТРЕССАМИ (1 СКЛАДНІСТЬ) 500 ГРН


ДОГЛЯД ЗА ТРЕССАМИ (2 СКЛАДНІСТЬ) 600 ГРН


ДОГЛЯД ЗА ТРЕССАМИ (3 СКЛАДНІСТЬ) 750 ГРН


ДОГЛЯД ЗА ТРЕССАМИ (4 СКЛАДНІСТЬ) 850 ГРН


 


ЗНЯТТЯ НАРОЩЕНОГО ВОЛОССЯ (1 ПАЧКА) 200 ГРН


 

Нарощування волосся — Львів

Нарощування волосся у Львові – популярна послуга серед тих, хто бажає штучно збільшити довжину свого волосся, додати додаткові пасма або візуально збільшити об’єм зачіски. Нарощування волосся допоможе кардинально змінити свій образ напередодні важливої події в житті, ця процедура може відновити пишність зачіски у випадках, коли власне волосся порідшало в результаті, наприклад, екстремальної дієти. Досвідчені фахівці клініки Genesis проводять процедуру швидко та якісно (потрібно лише 30 хвилин), й у нас найкращі у Львові ціни на нарощування волосся.

Опис послуги з нарощування волосся

Нарощування волосся – додавання до природної зачіски донорських пасм з метою зміни довжини, збільшення пишності, досягнення ексклюзивної естетики. Якщо коротка стрижка набридла, за допомогою нарощування волосся можна отримати розкішну довгу зачіску. Ціна нарощування волосся у Львові складає 400-750 грн за стрічку. Звичайно, це недешево з огляду на те, що для проведення процедури потрібно кілька десятків стрічок. Однак ефект від нарощування волосся перевершить будь-які ваші очікування й приведе у захват ваших близьких, колег та друзів.

Види нарощування волосся, що пропонує місто Львів

Існує кілька методів нарощування волосся, кожен з яких має свої переваги та недоліки:

 1. Кліпси. Серед переваг – простота встановлення та різноманітність стилів. Можна експериментувати з різними зачісками та відтінками, немає пошкодження волосся, тому що не використовуються хімічні та термічні процедури. Недоліки: не підходять для довгострокового використання, можуть доставляти дискомфорт при носінні протягом тривалого часу.

 2. Капсульне нарощування волосся. Може проводитися навіть на коротке волосся 5-6 см. Потребує нагрівання, при якому розплавлений кератин надійно з'єднує донорське волосся з власним.

 3. Афронарощування волосся – щадна технологія, яка не передбачає використання клею, кератину та температурної обробки. Ціна афронарощення волосся є невисокою, оскільки технологія полягає у вплетенні штучного матеріалу у власне волосся.

 4. Стрічкове нарощування волосся. Використовуються стрічки натурального волосся шириною 4 сантиметри, які приклеюються до коренів за допомогою безпечного полімерного клею.

Вибір методу нарощування волосся залежить від особистих переваг, бюджету, структури та стану волосяного покриву голови. У клініці Genesis практикується передова техніка нарощування волосся – стрічкова. На відміну від капсульної технології, коли донорське волосся фіксується на власному волоссі клієнта за допомогою термощипців або пістолета, стрічкове нарощування волосся не вимагає термічної обробки. Пасма приклеюються в районі коренів, процес проходить набагато швидше, а результат відрізняється більшою стабільністю.

Серед переваг стрічкового нарощування волосся:

 1. Перукарська процедура забирає набагато менше часу (30-40 хвилин).

 2. Ціна нарощування волосся відчутно менша, оскільки процедура проводиться за спрощеною технологією.

 3. Відсутні неприємні відчуття під час догляду за донорським волоссям.

 4. Клей екологічно чистий, не викликає алергічних реакцій.

 5. Стрічкове нарощування волосся підходить майже всім.

 6. Волосся не піддається руйнівному температурному впливу.

Кому протипоказане нарощення волосся

Процедура нарощування волосся протипоказана у таких випадках:

 1. Є проблеми з випаданням волосся.

 2. Відзначено захворювання шкіри голови та волосяного покриву.

 3. Підвищена чутливість шкіри.

Як проводиться стрічкове нарощування волосся: Львів, Genesis Clinic

Процедура нарощування волосся доступна не кожному, оскільки існує низка протипоказань. Щоб переконатися в тому, що ця технологія вам підходить, отримайте консультацію наших фахівців, зокрема, трихолога, які оцінять здоров'я вашого волосся та порадять, як підготуватися до процедури.

Важливим моментом є вибір донорського волосся для нарощування. Профільний ринок пропонує волосся з усього світу, але найкращими вважаються слов'янські. Волосся цього типу м'яке, не втрачає блиску, добре витримує водні процедури, його можна повторно використовувати понад 5 разів.

Процес нарощування волосся за стрічковою технологією займає не більше 1 години. Донорське волосся, розділене на стрічки, тримається на прозорих смужках клейкої стрічки. Цими липкими смужками донорське волосся кріпиться до свого волосся біля самого коріння. Надійна фіксація здійснюється без застосування нагріву, завдяки чому рідне волосся не страждає.

Донорські пасма, колір яких правильно підібраний, виглядають природно, нічим не виділяючись на тлі власного волосся. Повне маскування місць фіксації досягається внаслідок того, що клейкі смужки знаходяться майже біля поверхні шкіри голови. Клей не виділяє ніяких запахів, а наявність акуратних склейок дозволяє робити будь-які складні зачіски, якщо вони не пов'язані з підійманням волосся.

Корекція нарощеного волосся

Специфічною особливістю нарощування волосся є необхідність корекції. Оскільки власне волосся з часом повільно відростає, через 3 місяці місця склейок відсунуться від кореневої зони волосся на значну відстань й стануть помітні. Крім того, навіть здорова людина постійно втрачає до 150 волосин на день. Через кілька місяців велика кількість відмерлого волосся виявиться зафіксованою на клейкій стрічці, при цьому навантаження на деякі ослаблені волосини набагато збільшиться, що може призвести до їх втрати.

У процесі корекції фахівець знімає донорські пасма волосся і встановлює їх ближче до кореневої зони. Витрачатися на волосся не доведеться, оскільки корекцію можна проводити багаторазово, а вартісь самого перенарощування в 4-5 разів нижча ніж ціна першого нарощування волосся (Львів) за стрічковою технологією.

На що звернути увагу при нарощенні волосся

Вдале застосування технології нарощування волосся здатне довести ваш образ до досконалості. Однак, звертаючись до цієї процедури, слід враховувати низку важливих моментів:

 1. Необхідно підібрати донорське волосся, що максимально точно відповідає характеру свого волосся. Комусь підійдуть азійські зрізи, хтось може зупинити вибір на індійському варіанті, але найчастіше найкращий результат дає волосся слов'янського походження, хоча це коштуватиме дорожче.

 2. Товщина волосся повинна максимально наближатися до товщини свого волосся. Недбало підібрані пасма будуть виглядати некрасиво, нарощування волосся стане очевидним для інших людей.

 3. Відтінок пасм й своєї зачіски має повністю збігатися. Невелика різниця допустима лише в тому випадку, коли після нарощування волосся проводитиметься колорування або мелірування.

 4. Щодо довжини підсумкової зачіски, майстри рекомендують збільшувати власне волосся не більше ніж на 20 см, щоб результат виглядав максимально природно.

 5. Догляд за головою після нарощування волосся має здійснюватися з підвищеною увагою. Потрібно використовувати м'який нейтральний шампунь без зайвих добавок. Після водних процедур волосся необхідно ретельно висушити. Спати з вологим волоссям не варто, щоб не утворилися ковтуни.

 6. Не забувайте, що через 3 місяці після нарощення волосся вам потрібна корекція. Заздалегідь оцініть свої фінансові можливості, оскільки навіть зняття трессів коштує грошей.

Щоб ціна нарощення волосся повністю себе виправдала, звертайтеся тільки до досвідчених майстрів, які досконало опанували всі нюанси цієї технології. У клініці Genesis працюють найкращі фахівці Львова, результати роботи яких вас, безперечно, задовольнять.

Нарощування волосся – це не просто процедура зміни зовнішності, це мистецтво перетворення мрії в реальність. Ця технологія відкриває перед вами безмежні можливості для творчості та самовираження, дозволяючи створювати унікальні образи та підкреслювати свою індивідуальність. Незалежно від того, який стиль ви оберете – натуральний, екстравагантний чи романтичний – головне, щоб він приносив вам задоволення та впевненість. Дозвольте нашим майстрам проявити нові грані вашої краси!