Проколювання вух (Caflon)

Записатися на візит

Бажаєте проколоти вуха? У Львові кваліфіковану послугу проколювання вух дорослим і дітям нададуть в клініці естетичної медицини Genesis.

 

Щоб носити гарні сережки, золоті, срібні, чи звичайну біжутерію, необхідно проколоти мочки вух. Чи не буде проколювання вух болісним? З кровотечею? З неприємними відчуттями? З ускладненнями? Не буде, якщо проколоти вуха в медичній установі, що надає цю послугу на високому рівні якості та безпеки.

 

Якщо Ви бажаєте проколоти вуха дитині, або собі, важливо обрати медичний заклад, де будуть суворо дотримані всі норми асептики та антисептики, а спосіб, яким буде виконуватись проколювання вух, буде найменш травматичний, безпечний, миттєвий і мінімально болісний. Саме в клініці Genesis у Львові на Вас чекають кваліфіковані спеціалісти та пістолет для проколювання вух та пірсингу англійської фірми Caflon.

Переваги проколювання вух за допомогою професійного пістолета Caflon

Caflon — це лідер серед виробників професійного обладнання для проколювання вух і пірсингу. Caflon — це бездоганна якість та відповідність європейським стандартам, система, що зарекомендувала себе роками успішної практики по всьому світу.

Проколювання вух здійснюється пістолетом, в який вставлена спеціальна стерильна голка-сережка: одним миттєвим рухом сережка так швидко “вистрелює” точно в намічену точку мочки, що навіть діти практично не відчувають болю. Менше секунди — і бажана прикраса вже у вусі, а застібка надійно зафіксована! Без кровотечі, швидко, безпечно. Можна йти додому і не знімати сережку до повного загоєння дірочок у вухах, змащуючи мочки антисептичним розчином.

Голки-сережки Caflon виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, є сережки як з золотим покриттям 24 карати, так і без нього. Можливо вибрати сережки з імітацією напівдорогоцінного каміння. Всі голки-сережки упаковані в стерильні картриджі та є гіпоалергенними.

Після процедури проколювання вух лікар надасть рекомендації щодо домашнього догляду за вухами на період заживлення.

Саме система Caflon дозволяє проколоти вуха без жодних ускладнень, як то запалення чи гнійні процеси у проколотому вусі. 

Проколоти вуха можна навіть маленькій дитині. Процедура не травмуюча, миттєва, з пістолетом Кафлон — абсолютно стерильна. Навіть маленькі дівчатка добре переносять цю процедуру.

Де у Львові краще проколоти вуха? 

Бажаєте отримати гарантований безкровний моментальний ефект? Запишіться в клініку Genesis прямо зараз. Проколювання вух системою Caflon виконує досвідчений медик, це безпечно, швидко і зовсім не боляче.

850 ГРН