ПІЛІНГ PRX-T 33. ПІЛІНГ SIMILDIET

Записатися на візит

Хімічний пілінг — це косметична процедура, що дозволяє оновити поверхневий шар шкіри. Ексфоліація відбувається під дією слабких органічних кислот, що розчиняють відмерлі клітини епідермісу та запускають природний процес регенерації в шкірі.

Пілінг PRX-T 33

PRX-T 33 — це новітній хімічний пілінг від італійської компанії WIQOmed, революція в антивіковому догляді за обличчям, ефективне омолодження без ін’єкцій та тривалої реабілітації.

Пілінг PRX-T 33 миттєво проникає глибоко в дерму, не пошкоджуючи верхнього шару шкіри — епідермісу. В глибоких шарах дерми PRX-T 33 запускає активні регенераційні процеси.

Процедура пілінгу PRX-T 33 підходить для всіх вікових груп. Дискомфортні відчуття під час пілінгу PRX-T 33 мінімальні, процедура переноситься легше, ніж класичні ін’єкції краси.

Після процедури пілінгу PRX-T 33 немає почервонінь, лущення шкіри. Ви можете повертатись до своїх щоденних справ: сидіти вдома і чекати кілька днів, поки відновиться нормальний стан шкіри, немає потреби.

Пілінг PRX-T 33 можна робити в будь-який сезон, навіть влітку. Триває процедура лише 20 хвилин.

Що входить до складу пілінгу PRX-T 33?

  • Трихлороцтова кислота (33%)

  • Перекис водню — 3% розчин

  • Койєва кислота.

Пілінг PRX дуже ефективно усуває ознаки фотостаріння, включно з пігментними плямами. В той же час, саме цей пілінг значно відрізняється від інших хімічних пілінгів своєю малотравматичною дією на шкіру.

Якщо Ви маєте дряблу шкіру, що втратила пружність, зморшки, вікову пігментацію, червоні плями після шкірних висипань, прояви дерматиту, рубці, пілінг PRX-T 33 — саме те, що потрібно, щоб покращити стан шкіри та омолодити її. 

Пілінг Simildiet

Пілінги Simildiet — це ціла лінійка хімічних пілінгів від іспанської лабораторії Simildiet. Інноваційні наукові розробки, що ефективно вирішують широкий спектр проблем шкіри обличчя, від фотостаріння і вікових змін до таких захворювань шкіри, як акне, себорея, лентиго, кератоми.

В лінійці пілінгів Simildiet є мигдалевий пілінг, саліциловий, азелаїновий пілінг, пілінг з молочною кислотою та аргініном, феруловий. Пілінги Simildiet містять різні комбінації органічних кислот (молочна, саліцилова, мигдалева, піровиноградна, азелаїнова, яблучна, ферулова та інші), а також інші компоненти: рослинні екстракти, пептиди, антиоксиданти (ДМАЕ), пептиди.

Легкі поверхневі пілінги Simildiet легко переносятся, не мають вираженого реабілітаційного періоду. Дія поверхнево-серединного саліцилового пілінгу Simildiet більш виражена, часто спостерігається лущення після процедури, але вже за кілька днів, після відставання лусочок, поверхня шкіри стає гладенька, ніжна, рівномірного дитячого рожевого кольору, без пігментних плям і зморшок.

Де зробити пілінг PRX-T 33 або Simildiet у Львові?

Робити хімічний пілінг PRX-T 33 або Simildiet в домашніх умовах не рекомендовано, цю процедуру має проводити кваліфікований дерматолог-косметолог, що має відповідний сертифікат для роботи з цим засобом, у спеціалізованому косметологічному кабінеті. Саме такі умови наявні в клініці Genesis у Львові.

Можна обрати для пілінгу одну зону: обличчя, шию, декольте, або зробити пілінг на всі три зони разом. 

Підготовка до пілінгу Simildiet, PRX-T 33: не можна засмагати; не відвідувати басейн, сауну; не користуватись скрабом, не робити епіляцію.

Перед початком процедури косметолог обов’язково оглядає шкіру, і якщо є подряпини, порізи, садна, процедура не проводиться. Також не можна робити пілінг вагітним і за наявності алергії на компоненти препарату.

Курс пілінгів PRX-T 33 становить від 3 до 6 процедур, з інтервалом не менше 7 - 10 днів. Повторний курс PRX-T 33 можна проводити через один рік.

Курс пілінгів Simildiet складає 5 - 7 процедур з інтервалом 7 - 14 днів для поверхневих пілінгів і 20 днів для поверхнево-серединного пілінгу. Кількість процедур та тривалість перерви між процедурами визначає косметолог залежно від типу та стану шкіри пацієнта.

Як доглядати за шкірою в домашніх умовах після хімічних пілінгів Simildiet і PRX?

Після пілінгу PRX-T 33 або Simildiet слід захищати шкіру від сонця, в теплу пору року необхідно наносити сонцезахисний крем, а взимку — захищати від пересихання на морозі, зволожувати шкіру. Не можна відвідувати сауну, баню.

Оскільки пілінг помітно підсушує шкіру, вона потребує регулярного зволоження. А от застосовувати спиртовмісні засоби (тоніки, мило) не можна: вони дуже сушать шкіру. Для щоденного вмивання краще користуватись нейтральними пінками і гелями.

Результат від пілінгу PRX-T 33, Simildiet

Ви будете задоволені результатом вже після першої процедури, а після повного курсу пілінгу PRX або Simildiet будете виглядати молодше на кілька років, оновлена сяюча шкіра обличчя набуде рівного тону, свіжості, зморшки помітно розгладяться.

Пілінг обличчя 950 ГРН

Пілінг шия 950 ГРН

Пілінг декольте 950 ГРН

Пілінг обличчя + шия 1 250 ГРН

Пілінг обличчя + шия + декольте 1 750 ГРН

Пілінг обличчя PRX  2 150 ГРН

Пілінг обличчя та шиї PRX  3 000 ГРН