ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ IS CLINICAL

Записатися на візит

 


  • Вогонь і лід ( IS CLINICAL) 2 550 ГРН
  • Медовий ензимний догляд ( IS CLINICAL) 2 150 ГРН

Чому професійні косметологи довіряють лікувальній косметиці iS CLINICAL® (США)?

isc_bullit СВІТОВЕ ВИЗНАННЯ

Завдяки унікальним властивостям космецевтіка iS CLINICAL® активно використовується пластичними хірургами, авторитетними дерматологами, професійними косметологами і візажистами по всьому світу.

isc_bullitКЛІНІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Клінічно доведено, що в продуктах iS CLINICAL® працює ціла формула, а не окремо взятий інгредієнт.

isc_bullitБЕЗПЕКА

Космецевтика iS CLINICAL® має сертифікат відповідності вимогам правил GMP, за які відповідає FDA, а дослідження ORAC підтверджують наявність високої концентрації антиоксидантів. Продукти не містять парабенів і не виявляють системної дії на організм.

isc_bullitУНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

КОЖЕН окремий продукт мультіфункціональній і вірішує одночасно від 3 до 5 естетичних завдання, среди якіх старіння шкіри, гіперпігментація, акне, розацеа, рубці и т.д. Космецевтика підходить як чоловікам, так и жінкам з будь-яким типом шкіри.

 

isc_bullitЕФЕКТИВНІСТЬ

Фактори зростання і пептиди активно працюють з вільними радикалами і захищають клітини від виникнення новоутворень і старіння. Розробкою космецевтіки iS CLINICAL® займається міжнародна команда експертів топ-рівня. В продукції американського бренду використовуються отримані за допомогою новітніх технологій рослинні інгредієнти, ефективність яких науково доведена.

isc_bullitЗРОБЛЕНО У США

Кожен з продуктів iS CLINICAL® відноситься до однієї з чотирьох ступенів, що ведуть до ідеальної шкірі. Це дозволяє підібрати індивідуальний і повністю безпечний режим догляду за шкірою. Лікар отримує можливість прогнозовано досягати той результат, який необхідний саме його пацієнтові, вирішуючи конкретні проблеми. Клінічно апробовані режими догляду за шкірою для вирішення найбільш частих дерматологічних естетичних завдань і серія професійних салонних доглядів за шкірою відкривають широкі можливості для косметолога.