Догляд за обличчям SOTHYS

Записатися на візит

Догляд за нормальною і комбінованою шкірою 700 ГРН

Догляд за нормальною і комбінованою шкірою обличчя Sothys надасть вашому обличчю максимально рівний колір, красивий матовий ефект, а також очищену, зволожену і захищену шкіру. Натуральні рослинні екстракти сприяють стимуляції клітинної регенерації, мають зволожуючі і поживні властивості. Спеціальна лінія органічних засобів по догляду за нормальною і комбінованою шкірою обличчя без вмісту шкідливих консервантів та ароматизаторів сприяють очищенню і звуженню розширених пор. 

 

Догляд за сухою шкірою 750 ГРН

Догляд за сухою шкірою обличчя на засобах косметики Sothys забезпечує максимально здоровий і рівний відтінок шкіри, знімає почервоніння. Серія для сухої шкіри Sothys поєднує зволожуючі і живильні компоненти, що усувають сухість та стягнутість шкіри, дають їй необхідне зволоження, живлення, посилюють захисну функцію шкіри.

 

Догляд за жирною шкірою 820 ГРН

Догляд за жирною шкірою на засобах косметики Sothys забезпечує рівний матовий колір обличчя, усуває запальні процеси. Серія для жирної шкіри Sothys живить обличчя мінералами, вітамінами і рослинними екстрактами. В склад доглядових засобів входить оксид цинку, який сприяє підсушуванню і звуженню пор. Абсорбуюча пудра і протеїни плодів мигдалю матують і вирівнюють колір обличчя.

 

Догляд за чутливою шкірою 750 ГРН

Серія для чутливої ​​шкіри Sothys поєднує в собі зволожуючі і живильні комплекси. Вони забезпечують шкірі легкий та ефективний догляд, заспокоюють її, підсилюють власні захисні функції. При постійному догляді лінія Sothys SPA робить вашу чутливу шкіру більш «стійкою» до зовнішніх чинників, дарує їй зволоження та живлення без подальших побічних реакцій.

 

Догляд за шкірою з куперозом 900 ГРН

Догляд за шкірою з куперозом на косметиці Sothys знімає почервоніння та подразнення, забезпечує комфортний стан шкіри. При постійному застосуванні косметики Sothys шкіра стає більш стійкою до зовнішніх чинників. Серія для шкіри з куперозом поєднує в собі 3 обов'язкові складові функції: тонізування, зволоження і заспокоєння шкіри. Активні рослинні екстракти наповнюють шкіру вологою та тонізують її. Екстракт морських водоростей розвантажує кров'яне русло і знімає почервоніння, а солі рутину зберігають нормальну проникність капілярів і зменшують їх ламкість.

 

Омолоджуючий догляд 900 ГРН

Гідро-ліпідний комплекс в поєднанні з мінеральним коктейлем покращують колір обличчя, тонізують шкіру, а головне - розгладжують зморшки і перешкоджають їх появі. Засоби серії омолодження містять активні компоненти, які прискорюють процеси регенерації, живлять її необхідними елементами, мають заспокійливі властивості (гіалуронову кислоту і колаген).

 

Ідеальна форма 1 550 ГРН

Професійний догляд «Ідеальна форма» зберігає чіткість контуру обличчя від скул до зони декольте, бориться з такими проблемами, як: атонія - втрата нормального тонусу шкіри; переміщення жирових клітин в нижню частину обличчя, в’янення шкіри.

 

Киснево-насичуючий моделюючий догляд 1 650 ГРН