ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ SOTHYS

Записатися на візит

Догляд за сухою шкірою 750 ГРН

Догляд за сухою шкірою обличчя на засобах косметики Sothys забезпечує максимально здоровий і рівний відтінок шкіри, знімає почервоніння. Серія для сухої шкіри Sothys поєднує зволожуючі і живильні компоненти, що усувають сухість та стягнутість шкіри, дають їй необхідне зволоження, живлення, посилюють захисну функцію шкіри.

 

Догляд за шкірою з куперозом 900 ГРН

Догляд за шкірою з куперозом на косметиці Sothys знімає почервоніння та подразнення, забезпечує комфортний стан шкіри. При постійному застосуванні косметики Sothys шкіра стає більш стійкою до зовнішніх чинників. Серія для шкіри з куперозом поєднує в собі 3 обов'язкові складові функції: тонізування, зволоження і заспокоєння шкіри. Активні рослинні екстракти наповнюють шкіру вологою та тонізують її. Екстракт морських водоростей розвантажує кров'яне русло і знімає почервоніння, а солі рутину зберігають нормальну проникність капілярів і зменшують їх ламкість.

 

Ідеальна форма 1 550 ГРН

Професійний догляд «Ідеальна форма» зберігає чіткість контуру обличчя від скул до зони декольте, бориться з такими проблемами, як: атонія - втрата нормального тонусу шкіри; переміщення жирових клітин в нижню частину обличчя, в’янення шкіри.

 

Киснево-насичуючий моделюючий догляд 1 650 ГРН