ЛІКУВАННЯ ОНІХОМІКОЗУ

Записатися на візит

ЦІНИ


CUTERA ЛІКУВАННЯ ОНІХОМІКОЗУ РУК (10 ПАЛЬЦІВ) 1 100 ГРН


CUTERA ЛІКУВАННЯ ОНІХОМІКОЗУ НІГ (10 ПАЛЬЦІВ) 1 100 ГРН


 

Лікування оніхомікозу — Львів

Оніхомікоз – одне з найпоширеніших захворювань, з яким, за статистикою, доводиться стикатися 15% населення України. Невиражена симптоматика, відсутність больових відчуттів при грибковому ураженні нігтьової пластини та слабкий ефект від застосування медикаментозних засобів нерідко є причинами відмови від лікування. Клініка Genesis пропонує чудове розв’язання проблеми – лазерне лікування грибка нігтів (Львів) за доступною ціною.

Коли потрібне лікування грибка нігтів 

Оніхомікоз викликається мікроскопічними грибками, що потрапили на ніготь. Усередині організму інфекції протистоїть імунна система, але всередині нігтьової пластини немає судин, тому ніготь виявляється беззахисним перед грибком.

Опинившись на нігті, грибок розростається між шарами та вглиб, щоб отримати доступ до живильного середовища – білку кератину, з якого складається ніготь. Проникнення грибка в нігтьову пластину супроводжується зміною забарвлення нігтя, появою плям і смуг, втратою блиску, потовщенням та деформацією. На останній стадії нігтьова пластина може атрофуватися і повністю відшаруватись від нігтьового ложа.

Причиною захворювання може бути недостатня турбота про ноги, особливості професії (наприклад, необхідність носити гумові чоботи та рукавички або постійно перебувати в перезволоженому середовищі). Серед збудників захворювання зафіксовано до 50 видів грибів. Шансів підхопити інфекцію дуже багато у тих, хто відвідує громадські сауни та душові, у кого в родині хтось страждає на грибок нігтів.

Якщо ви виявили перші ознаки грибкового ураження нігтя рук чи ніг, рекомендуємо відразу звертатися до лікаря. Чим раніше розпочати лікування оніхомікозу, тим кращий прогноз і швидше наступає одужання. Але ми беремося за лікування грибка нігтів у Львові навіть у тому випадку, коли хвороба набула затяжного характеру. Лікування грибка нігтів лазером дозволяє повністю усунути інфекцію. Пацієнту залишається лише дочекатися, коли відросте здоровий ніготь, дотримуючись профілактичних заходів.

Лікування грибка нігтів лазером: Львів пропонує найкраще рішення

Оніхомікоз – хвороба, що погано піддається медикаментозному лікуванню, особливо у запущених випадках, коли уражені всі області нігтя, включаючи піднігтьовий простір та зону росту. Лазерне лікування грибка нігтів розв’язує проблему кардинально: сфокусований нагрів нігтя променем лазера призводить до руйнування білків, що входять до складу клітин грибів. Коли всі клітини паразита загинуть, з ділянок зони росту, що залишилися неушкодженими, відростає здоровий ніготь.

Переваги лазерного лікування грибка нігтів рук та ніг:

  1. Процедура відрізняється високою результативністю: від оніхомікозу повністю виліковується 8 пацієнтів з 10.

  2. Вплив абсолютно безпечний для організму, під час проведення обробки пацієнт відчуває лише легке поколювання та нагрівання. Промінь неодимового лазера цілеспрямовано впливає лише на білок клітин грибів, не торкаючись ні нігтя, ні нігтьового ложа, зони росту та нігтьового валика.

  3. Лазерне випромінювання активізує мікроциркуляцію крові у прилеглих тканинах, що прискорює зростання здорового нігтя.

  4. Лазерне випромінювання проникає на максимальну глибину, активно вражаючи клітини збудника хвороби.

  5. Після процедури пацієнту не потрібна реабілітація.

Як проходить процедура лікування грибка нігтів лазером у Львові в клініці GENESIS

Перший крок — консультація дерматолога, на якій лікар ставить діагноз і призначає курс лікування.

Підготовка до лазерного лікування нігтів полягає у відмові від використання манікюрного лаку за кілька днів до призначеної дати. Напередодні відвідування лікаря рекомендується добре пропарити пальці у теплому розчині соди та господарського мила, щоб підвищити проникність нігтьової пластини для лазерного променя.

Перед процедурою спеціаліст проводить дезінфекцію нігтьових пластин антисептиком. Сам процес лікування нігтів лазером займає пів години, після чого нігті знову обробляють антисептичним розчином.

Скільки потрібно сеансів при лікуванні грибка нігтів лазером

Кількість сеансів визначає лікар. Залежно від складності випадку може бути призначено від 3-х до 6 сеансів, що тривають по 15-25 хвилин. Щоб лікування пройшло з максимальною результативністю, може знадобитися здати аналіз. Зішкріб з ураженого нігтя дозволить визначити тип інфекції та призначити коректне медикаментозне лікування, оскільки не всі грибки однаково реагують на ті чи інші препарати.

Що потрібно робити після лазерного лікування грибка нігтів

Якщо пацієнт не займався лікуванням оніхомікозу довгий час, тобто захворювання запущене,  після лікування грибка нігтів лазером лікар може призначити комплексне медикаментозне лікування. Такий підхід дозволяє повністю вилікувати захворювання навіть у дуже запущених випадках.

Пацієнт після лазерного лікування нігтів повинен проводити такі профілактичні заходи:

  1. Дотримуватись гігієни ніг, обробляти уражені області спеціальними засобами.

  2. Міняти шкарпетки щодня.

  3. Носити вільне повітропроникне взуття.

  4. Уникати ходіння босоніж у місцях громадського користування (басейн, сауна тощо).

Практика показує, що позитивні результати лікування грибка нігтів лазером стануть помітні вже за місяць після процедури. Проте результат лікування можна буде оцінити лише через рік. Протягом цього терміну нігтьова пластинка повністю заміниться, що дозволить пересвідчитись в остаточному позитивному результаті.

Швидке лікування грибка нігтів у Львові

Лазерне лікування оніхомікозу на ногах та руках, запропоноване клінікою Genesis, – це сучасний високотехнологічний метод, який забезпечує максимально швидке звільнення від неприємного захворювання. Завдяки відсутності побічних ефектів, лазерне лікування грибка нігтів користується великою популярністю серед пацієнтів, які намагалися вирішити цю проблему за допомогою таблеток, мазей, спреїв та спеціальних лаків.

Наші пацієнти не відчувають болю та дискомфорту, пов'язаних з хірургічним видаленням хворого нігтя або застосуванням агресивних хімічних препаратів. Лазерне лікування грибка нігтів підходить для всіх категорій пацієнтів, включаючи тих, хто страждає на алергію.

Лазерний промінь здатний проникати у глибокі шари нігтьової пластини, знищуючи грибкові клітини. Пацієнти після лікування оніхомікозу відразу повертаються до свого звичайного життя без необхідності тривалих періодів відновлення. Лікування грибка нігтів лазером усуває ризик виникнення рецидивів. Промінь повністю знищує найменші осередки інфекції, з яких надалі могли б розвинутися нові гриби. Таким чином, лазерне лікування грибка нігтів є надійним і доступним за ціною способом боротьби з цією недугою.