Лазерне видалення бородавок (1 елемент)

Записатися на візит

Бородавки — доволі неприємна та неестетична проблема, що з’являється на шкірі людини. Бородавки мають вірусну природу, а значить, можуть розмножуватись та поширюватись на ділянки здорової шкіри. Тож якщо вони з’явилися, їх необхідно видалити. Найпопулярніший спосіб — лазерна деструкція бородавок.

Чому бородавки слід обов’язково видаляти?

В першу чергу, це слід зробити, щоб запобігти розповсюдженню бородавок по тілу, а саме на здоровій шкірі.

Бородавки на руках чи на тілі виглядають надзвичайно неестетично. Зазвичай вони розташовані в таких місцях, де їх легко зачепити, де вони контактують з одягом, можуть травмуватись, навіть з появою кровотечі. Окрім болю та дискомфорту, вони є загрозою появи запалення чи нагноєння.

Бородавки на ступнях ніг — дуже поширена проблема, найчастіше заразитись такими бородавкими можна в басейні. Якщо не лікувати цю хворобу, бородавки на стопі та пальцях ніг збільшуються в розмірі, ростуть вшир і вглиб, та згодом їх кількість тільки зростає. Як результат, людині стає боляче ходити, навіть наступати на ногу.

Своєчасне видалення бородавок — це є також запобігання злоякісному переродженню цих новоутворень та профілактика зараження інших людей вірусом папіломи.

Оскільки це вірусне захворювання, його можна лікувати медикаментозно, проте це довгий шлях. Найкращий спосіб позбавитись цієї проблеми якнайшвидше — шляхом лазерної деструкції бородавок.

Переваги видалення бородавок лазером:

- безпечність процедури;

- відсутній контакт зі шкірою пацієнта;

- процедура видалення відбувається швидко;

- менша травматичність у порівнянні з іншими методами;

- загоєння відбувається значно швидше;

- менша ймовірність рецидиву;

- глибина дії лазером на бородавку контрольована, здорові тканини не ушкоджуються;

- косметичний ефект: відсутні рубці, плями після загоєння;

- за один сеанс можна видалити до 10 бородавок;

- лазерне видалення бородавок є профілактикою їх подальшого поширення в організмі.

У Львові видалення бородавок лазером найкраще робити в клініці Genesis

В нашій клініці можна видалити бородавки лазером в максимально комфортних умовах, щоб Ви почувалися затишно та спокійно.

Інноваційне лазерне обладнання, яке є у розпорядженні наших лікарів: лазерна платформа Pearl Fractional Laser Cutera XEO виробництва США; Lumenis AcuPulse CO2 виробництва компанії Lumenis, Ізраїль, відповідає найвищим світовим стандартам ефективності та безпечності. Сучасні технології забезпечують прицільну дію лазером: випалюються судини, що постачають кров до бородавки, і вона всихає. Також лазерний пучок, шар за шаром, випалює всю вологу з новоутворення, і це дозволяє позбутись бородавки лише за одну процедуру.

В нашій клініці у Львові є сучасне діагностичне обладнання для цифрової дерматоскопії — Dr.Camscope Pro Led, що допомагає лікарю детально роздивитись будь-яке новоутворення на шкірі і навіть виявити небезпечні симптоми злоякісного переродження бородавок, папілом, невусів.

Саме тому ми радимо для видалення бородавок лазером звертатись лише до кваліфікованих спеціалістів, що спочатку визначать статус новоутворення і після цього проведуть видалення безпечно, не травматично, безболісно та швидко.

Видалення бородавок лазером в нашій клініці може відбуватись під місцевим знеболенням для комфорту пацієнта.

Лазер забезпечує миттєву коагуляцію кровоносних судин, тож після випалення бородавки немає жодної кровотечі, залишається суха чиста невеличка ранка, яку лікар обробляє антисептичними засобами.

Рекомендуємо обробляти ранку після видалення бородавки хлоргексидином 2 - 3 рази на день протягом 5 днів.

Шкірка на місці припалювання бородавки лазером відпаде днів через 5 - 7, а повне загоєння відбудеться за 2 тижні.

Якщо бородавка була на обличчі або відкритій ділянці тіла, для запобігання утворення пігментних плям на місці видалення, нову шкіру влітку бажано захищати від прямих сонячних променів за допомогою крема з УФ-фільтрами.

На місці видаленої бородавки на стопі залишається невелике заглиблення, яке через деякий час повністю зникає.

Піклуйтесь про своє здоров’я та безпеку, вчасно звертайтесь до нас в клініку у випадку появи будь-яких новоутворень на шкірі, таких як бородавки, папіломи, невуси, родимки. Ми допоможемо вам у найбезпечніший спосіб і зробимо все, щоб кожен Ваш візит до нашої клініки у Львові був комфортним, без болю та без неприємних відчуттів!

400 ГРН