RMD структурне ремоделювання

Записатися на візит

RMD структурне ремоделювання — це унікальна запатентована система, неінвазивна дія якої  заснована на інтеграції п’яти електротерапевтичних технологій, що діють в синергії і дають найкращий результат. Апарат для структурного ремоделювання RMD розроблений канадською компанією S.T Medic. Клінічні випробування довели ефективність апарату для RMD структурного ремоделювання: система активує мікроциркуляцію крові та лімфи в тканинах, стимулює активність фібробластів, що виробляють колаген. Таким чином, пригнічений з віком синтез колагену відновлюється в глибоких шарах дерми з новою силою, прискорюється регенерація клітин, а омолоджені та оновлені колагенові та еластинові волокна надають шкірі обличчя підтягнутості та пружності.

Як діє система структурного ремоделювання RMD?

Цілих 5 лікувальних технологій поєднані в одному апараті RMD S.T Medic:

 -ультразвук;

-високочастотний імпульсний струм; 

-гальванічний струм;

-мікроструми; 

-високовольтний короткоімпульсний струм. 

Ультразвук локально розігріває тканини до 40 — 45 градусів, що активує діяльність фібробластів і сприяє глибокому проникненню біологічно активних речовин  в шкіру.

Цілком безпечні подвійні імпульси струму напругою 135В викликають ефект нейром’язової стимуляції для тонізації м’язів обличчя та шиї. 

Короткі імпульси однофазного струму підвищують проникність клітинних мембран, що стимулює регенеративні процеси.

Повний цикл задіяння всіх п’яти технологій відбувається лише за 2 секунди. За цей короткий проміжок часу ультразвук і різні види слабкого електричного струму задіюють всі регенеративні механізми на клітинному рівні, і шкіра отримує потужний імпульс до відновлення, омолодження, очищення та укріплення структури.

Апарат RMD S.T Medic має стандартизовані програми для окремих зон обличчя.

Електротерапевтичні технології, впроваджені в методі структурного ремоделювання RMD, впливають на всі механізми старіння і на всі 4 тканини, від яких залежить старіння обличчя: 

- кістки; 

 - жир; 

 - м’язи; 

 - сполучну тканину. 

Доведено клінічними випробуваннями, що система RMD посилює локальну циркуляцію крові і лімфи, стимулює активність фібробластів, відновлює колагенові волокна, прискорює синтез колагену і регенерацію клітин шкіри.

Структурне ремоделювання RMD в клініці Genesis у Львові

Структурне ремоделювання дозволяє досягнути  суттєвого зменшення ознак старіння шкіри шляхом неінвазивного впливу, ефективність методу доведена клінічними випробуваннями.

Процедура комфортна, безболісна, цілком безпечна. Не потребує реабілітаційного періоду.

RMD можна робити протягом всього року, в тому числі влітку, оскільки процедура немає протипоказів до активного сонця. .

Після курсу процедур RMD структурного ремоделювання шкіра пацієнтів за всіма показниками стає молодшою. Конкретний видимий результат зумовлений індивідуальними особливостями кожного пацієнта, але 100% пацієнтів відмічають зменшення зморшок, більш свіжий і молодий загальний вигляд обличчя, помітне розгладження великих мімічних зморшок, відновлення більш чіткого овалу обличчя, зменшення провисань шкіри на обличчі та шиї.

Повний курс структурного ремоделювання RMD складає 10 процедур з інтервалом приблизно 10 днів.

Також система RMD структурного ремоделювання успішно застосовується в нашій клініці для післяопераційної реабілітації для тіла. Наші хірурги та пластичні хірурги порекомендують цю процедуру, якщо ви бажаєте прискорити відновлення після пластичної операції або бажаєте прибрати наслідки хірургічних втручань на обличчі та тілі, зокрема, рубців.

ЦІНИ


RMD СТРУКТУРНЕ РЕМОДЕЛЮВАННЯ (ЗОНАЛЬНО) 550 ГРН


RMD СТРУКТУРНЕ РЕМОДЕЛЮВАННЯ 1 300 ГРН


RMD ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ДЛЯ ТІЛА 750 ГРН