МІКРОСТРУМОВА ТЕРАПІЯ

Записатися на візит

Мікрострумова терапія обличчя MICROTOK BIOSKIN — унікальна та ефективна процедура, що покращує кровообіг та лімфообіг в шкірі; активізує розподіл поживних речовин; сприяє регенерації і відновленню шкіри; стимуляції міофібрил та активізації вивільнення рідини з підшкірної клітковини для глибокого зволоження.

Безпечна, нешкідлива косметологічна процедура — мікрострумова терапія обличчя відноситься до нехірургічних методів підтяжки шкіри обличчя та шиї.

Показання для процедури мікрострумової терапії обличчя:

- втрата тонусу шкіри;

- суха, стягнута шкіра;

- купероз;

- набряки;

- темні кола під очима;

- акне, вугрі;

- жирна шкіра, порушення роботи сальних залоз;

- лімфостаз;

- проблемна, гіперчутлива шкіра обличчя;

- гіперпігментація;

- ознаки старіння шкіри;

- реабілітація після пластичних операцій;

- порушення обміну речовин.

 

Молодим людям ця процедура показана для лікування висипань, акне, прищів. Людям зрілого віку мікрострумова терапія допоможе зменшити вікові зміни шкіри обличчя, відновить тонус м’язів, тургор шкіри, надасть пружності та еластичності. Після процедури зникає відчуття сухості та стягнутості шкіри обличчя. У людей з проблемною жирною шкірою нормалізується робота сальних залоз. Терапія мікрострумом добре прибирає набряки та ефективно бореться з куперозом — розширеними судинами на щоках. 

Мікрострумова терапія обличчя — комфорта та приємна процедура, що розслабляє мімічні м’язи обличчя. Це дуже корисно в плані зменшення мімічних зморшок, які є наслідком наших емоцій та стресів. Мікрострум покращує сон, нормалізує стан нервової системи та знімає стрес.

Мікрострумова терапія MICROTOK BIOSKIN: принцип дії

Електричний струм, що проходить через шкіру під час мікрострумової терапії, дуже слабий. Він не пошкоджує клітини шкіри, а стимулює обмінні процеси в них.

Імпульсний струм малої інтенсивності (40 - 1000 мкА) та частоти (0,1 - 500 Гц) делікатно діє на всі тканини шкіри: власне на епідерміс, дерму, кровоносні та лімфатичні судини в шкірі, на м’язи, на колагенові та еластинові волокна. Під дією мікроструму обмін речовин активується: покращується транспортація поживних речовин до всіх тканин шкіри, в рази підвищується синтез клітинами молекул білків та інших активних речовин, зокрема, вироблення фібробластами колагену та еластину. Шкіра буквально оживає, посилюється регенерація, усуваються застійні процеси в тканинах, активно виводяться накопичені в шкірі шлаки та токсини. Шкіра стає менш стресованою, посилюються захисні властивості шкіри. Процедура має дезінтоксикаційну, протизапальну та імуномодулюючу дію.

Після пластичних операцій мікрострумова терапія обличчя може значно пришвидшити процес загоєння і реабілітації.

Мікрострумова терапія обличчя в клініці Genesis у Львові

Мікрострумова терапія обличчя в нашій клініці виконується системою MICROTOK BIOSKIN.

Спершу Ви приходите у клініку на попередню консультацію, де лікар огляне шкіру Вашого обличчя та за допомогою унікальної системи Visia GEN 7 проведе ретельну діагностику, щоб переконається в доцільності застосування саме цього методу для вирішення Ваших косметичних проблем. 

Перед початком процедури косметолог очищує шкіру обличчя та шиї. Після чого на шкіру наноситься гель. Пізніше апаратом здійснюється вплив імпульсами мікроструму на шкіру, в цей час пацієнт відчуває лише легке поколювання.

Одразу після процедури Ви помітите візуальний ефект: стан шкіри значно покращиться, зменшаться набряки, мішки під очима та колір шкіри.

Для стійкого, вираженого результату рекомендується пройти курс процедур мікрострумової терапії 10 - 15 сеансів, з інтервалом між процедурами в 2 - 3 дні.

Мікрострумова терапія обличчя MICROTOK BIOSKIN — ефективна профілактика старіння шкіри

Якщо Ви будете піклуватись про свою шкіру та проходити курси мікрострумової терапії двічі на рік, Ваша шкіра віддячить Вам здоровим кольором та текстурою шкіри, і, звісно, молодим виглядом на довгі роки.

Наші досвідчені лікарі косметологи — справжні професіонали своєї справи: ми застосовуємо найсучасніші технології, щоб Ваша шкіра засяяла молодістю та енергією. В клініці Genesis ви можете бути впевнені: Ваша краса та здоров’я — в надійних руках!

1 600 ГРН