ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ТАТУ ТА ПЕРМАНЕНТНОГО ТАТУАЖУ

Записатися на візит

Що робити, якщо татуювання вам більше не подобається, і є бажання його позбутися? Найкраще допоможе — лазерне видалення тату. Цей метод є також найкращим для видалення перманентного макіяжу.

Якщо татуаж зроблений не достатньо професійно, наслідки можуть бути абсолютно неочікуваними: неправильні пропорції, нерівні лінії, а з часом колір татуажу брів може і зовсім змінитися: стати сірим, синюватим або навіть червоним. Якщо Ви бажаєте позбутись невдалого або набридлого татуажу, в нагоді стане лазерне видалення перманентного макіяжу.

Лазерне видалення тату і перманентного макіяжу у Львові

Якісно, швидко і безпечно очистити шкіру від татуювань чи перманентного макіяжу у Львові можна в клініці естетичної медицини Genesis.

Для лазерного видалення тату і татуажу в клініці є новітнє лазерне обладнання і кваліфіковані спеціалісти з міжнародними сертифікатами для роботи на лазерних апаратах.

В клініці видалення тату робиться на інноваційній пікосекундній лазерній платформі PicoDela Laser, на якій також виконується карбоновий пілінг обличчя. Таке лазерне обладнання здатне працювати в режимі надкоротких імпульсів, створюючи випромінювання з гранично малим числом коливань оптичного поля. Це означає, що тривалість одного імпульса вимірюється пікосекундами, тобто це лише кілька трильйонних часток секунди. Висока пікова інтенсивність кожного імпульса здатна миттєво змінити структуру пігменту татуювань без суттєвого нагріву тканин.

Як діє лазер під час видалення тату? 

Лазерний промінь, проникаючи через шкіру, руйнує виключно пігмент, не впливаючи на навколишні тканини. Зруйновані молекули пігменту або фарби поглинаються клітинами імунної системи — фагоцитами, а потім через лімфатичну систему і нирки залишки барвника виводяться з організму протягом місяця. Шкіра очищається від пігменту, і від тату не залишається і сліду. Процес виведення залишків барвника відбувається природно, це не шкідливо і безпечно для організму.

Щоб лазерне видалення перманентного макіяжу і тату було вдалим, спеціаліст застосовує насадки з різною довжиною хвилі лазерного променя для різних кольорів татуювання, що виводиться.

Переваги лазерного видалення тату і перманентного макіяжу на лазерній платформі PicoDela Laser

 • Лазерне видалення татуажу і тату — найбільш ефективний метод у порівнянні з іншими, навіть застарілі і глибокі тату вдається видалити на 98%, тобто до повністю чистої шкіри.

 • Лазерне видалення тату є безпечним, малотравматичним, неінвазивним, відновлення шкіри відбувається природним шляхом і не потребує складної реабілітації.

 • Видалення татуажу брів лазером не торкається волосяних фолікулів, не знищує наявних волосин і не перешкоджає природному росту брів в подальшому.

 • Сеанс видалення татуажу відбувається досить швидко, дискомфорт і болісні відчуття — незначні, зазвичай всі пацієнти добре переносять процедуру.

 • Протипоказань до лазерного видалення тату є небагато.

Скільки потрібно процедур для повного видалення тату і татуажу лазером PicoDelа ?

В середньому — близько 5 сеансів. Але це залежить від багатьох факторів:

 • Від техніки нанесення тату або перманентного макіяжу. Татуювання, нанесені сучасними новітніми методами, краще і швидше піддаються видаленню лазером, видалення татуажу брів або губ можна здійснити за 1 - 3 сеанси. Більш застарілі технології, з глибоким проникненням фарби, можуть потребувати до 7 і більше сеансів.

 • Від віку татуювання. Чим воно старіше, тим важче його видаляти.

 • Від хімічного складу пігменту та глибини його розташування в шкірі.

 • Від кольору тату: найлегше виводиться чорний. Коричневий, темно-сірий, червоний, синій теж добре піддаються лазерному видаленню. Світлі кольори тату — білий, жовтий, бежевий, світло-зелений погано піддаються виведенню лазером і потребують застосування інших методів.

 • Від рівномірності та щільності розподілення барвника в шкірі.

 • Від частини тіла, де знаходиться татуювання. Так, перманентний макіяж і тату на голові, обличчі найлегше видалити лазером, на кистях рук та стопах — найважче.

 • Від стану шкіри (молода чи стара, рівна чи пошкоджена, з рубцями чи гладка). Чим молодша і менш травмована шкіра, тим краще проходить лазерне видалення.

 • Чи був нанесений тільки один тату малюнок, чи було нашарування одного татуювання на попереднє.

Заздалегідь точно передбачити, скільки саме процедур лазерного видалення тату або татуажу буде потрібно в конкретному випадку, неможливо. Це буде видно в процесі роботи і майстер, оцінюючи результати, порадить необхідну кількість процедур.

Інтервал між процедурами має бути не менше одного місяця: це той період, за який пігмент після дії лазеру розпадається і виводиться лімфатичною системою. Тож на наступний сеанс, в разі потреби, слід прийти через місяць-півтора. Раніше не можна, оскільки шкіра ще не відновилася після попереднього сеансу і повторна дія лазеру може призвести до травмувань, запалень і виникнення рубців.

Чи можуть бути негативні наслідки після лазерного видалення тату?

Лазерне видалення перманентного макіяжу і тату слід робити у перевіреній медичній установі , де спеціаліст шляхом рутинного огляду та детального спілкування, обов’язково з’ясує перед сеансом, чи немає у Вас протипоказань до процедури, таких, як деякі системні захворювання, інфекційні хвороби чи патологічні процеси на шкірі в зоні тату на даний момент. Погане самопочуття, підвищена температура — це також причини перенести сеанс на інший день.

Набряк та почервоніння шкіри — це нормальна реакція організму одразу після процедури лазерного видалення тату. Через кілька годин все минає.

При лазерному видаленню татуажу губ набряк може бути досить помітним, оскільки губи є дуже чутливою зоною, а сама процедура може бути більш болісною, ніж на інших ділянках тіла.

Загалом лазерне видалення тату на сучасному лазерному косметологічному обладнанні є цілком безпечним за умови дотримання всіх правил проведення процедури. Звертайтесь до професіоналів в клініку Genesis, тут знають все про красу і про здоров’я.

ЦІНИ


ВИДАЛЕННЯ ТАТУ (1 ІМПУЛЬС) 2,70 ГРН


ВИДАЛЕННЯ ТАТУАЖУ (1 ІМПУЛЬС) 2,70 ГРН