КАРБОНОВИЙ ПІЛІНГ ОБЛИЧЧЯ

Записатися на візит

Лазерний карбоновий пілінг PicoDela — новітня і найбільш ефективна процедура, яка не лише видаляє ороговілі клітини шкіри, але й надає ефект фотоомолодження. 

Лазерний карбоновий пілінг створений для швидкого омолодження та глибокого очищення шкіри обличчя під дією лазеру у поєднанні з наногелем на основі карбону (діоксиду вуглецю). Доволі часто цю процедуру ще називають карбоновою чисткою обличчя, оскільки вона дійсно глибоко очищує кожну пору, не лишаючи забрудненням і жиру жодного шансу, а виражений ефект фотоомолодження відмічають всі пацієнти вже після першої процедури. 

Карбоновий пілінг обличчя відбувається без болю та жодного дискомфорту, процедура легко переноситься і не потребує періоду реабілітації, що є вагомою перевагою у наш час. А численні схвальні відгуки наших пацієнтів, щодо цієї процедури підтверджують її перевагу над іншими видами пілінгу шкіри обличчя.

Лазерний карбоновий пілінг подарує Вам сяюче личко!

Лазер PicoDela у поєднанні з наногелем карбонового пілінгу видаляє поверхневий шар шкіри. Після проведення пілінгу спостерігаємо, як шкіра стає ніжною та гладенькою, поверхня її напрочуд рівна, матова, і має виражений здоровий колір.

За допомогою лазерного карбонового пілінгу можна позбутись:

- дрібних зморшок;

- акне та постакне;

- нездорового кольору обличчя;

- розширених пор;

- жирного блиску;

- нерівної структури шкіри;

- ознак фотостаріння шкіри обличчя;

- надмірної сухості, лущення шкіри;

- пігментних плям та веснянок;

- шрамів.

Останні дослідження наукової косметології показують, що процедура лазерного карбонового пілінгу покращує стан шкіри обличчя на 87%.

Як діє карбоновий лазерний пілінг?

✓ Глибоке очищення шкіри: ретельно видаляються всі забруднення та жир всередині пор.

✓ Відлущування: лазер видаляє грубі ороговілі клітини шкіри, і вона стає м’якою та ніжною на дотик, як у дитини.

✓ Омолодження: карбоновий пілінг досягає глибоких шарів шкіри і стимулює синтез колагену. Саме завдяки зміцненню колагенових та еластинових волокон шкіра стає більш пружною та еластичною.

✓ Лікування акне: карбоновий пілінг прибирає не лише наслідки, але і причину акне — закупорку сальних залоз в шкірі обличчя.

✓ Протизапальна дія: лазер має протимікробну дію і глибоко очищує шкіру від патогенних мікроогранізмів, що є причиною виникнення запалень, прищів, акне, інших дерматологічних проблем.

Переваги методу:

• Немає болісних відчуттів, як під час звичайного пілінгу, в тому числі і печіння шкіри. Жодного дискомфорту!

• Немає запалення після процедури і періоду реабілітації.

• Відбувається природна регенерація, активація обмінних процесів в шарах шкіри. Шкіра оновлюється та оживає.

• Лазерний карбоновий пілінг має антибактеріальну дію, оскільки лазерні імпульси вбивають хвороботворні бактерії, таким чином прибираючи причину запалення шкіри.

• Результат помітний після першої процедури і є накопичувальним.

Зробити карбоновий пілінг лазером PicoDela у Львові можна в клініці естетики Genesis

Спершу лікар дермато-косметолог огляне шкіру Вашого обличчя та за допомогою унікальної системи Visia GEN 7 проведе ретельну діагностику, щоб переконається в доцільності застосування саме цього методу для вирішення Ваших косметичних проблем, після чого приступає до сеансу.

Процедура лазерного карбонового пілінгу обличчя починається з очищення шкіри антисептиком.

Далі косметолог одноразовим пензликом наносить на обличчя тонким шаром маску з наногелем з діоксидом карбону. На вигляд маска має темний колір і нагадує розчинене активоване вугілля. Під маскою відбувається відлущування верхніх ороговілих шарів епідермісу.

Через 10 хвилин, коли маска повністю висохне, шкіру обробляють лазером. Лазерний промінь підсилює дію карбонової маски та прогріває глибокі шари шкіри. Лазерний потік проникає в сальні залози, пори, і під його впливом з пор виходить забруднення, жир, все, що заважає шкірі нормально дихати і бути гладенькою та здоровою. Лазерний прогрів стимулює синтез колагену фібробластами дерми, тож шкіра стає більш пружною і підтягнутою.

За відчуттями процедура не є болісною, пацієнт відчуває лише приємне тепло і незначне поколювання від спалахів лазеру. Використовувати знеболення під час процедури немає потреби.

Триває процедура від 45 до 60 хвилин.

Протягом години чи двох після сеансу може бути незначна гіперемія (почервоніння) шкіри. Для заспокоєння шкіри косметолог може накласти на обличчя альгінатну маску.

Реабілітація після сеансу карбонового пілінгу лазером PicoDela не потрібна, Ви відразу повертаєтесь до своїх звичних справ. Клініка Genesis гарантує 100% безпеку, адже лазер PicoDela є власником сертифікатів відповідності ISO 9001 та чудово застосовується на практиці.

Після карбонового лазерного пілінгу рекомендовано протягом місяця захищати шкіру обличчя від ультрафіолетових променів за допомогою сонцезахисної косметики з високим фактором УФ-захисту.

Помітний ефект буде навіть після одного сеансу карбонового пілінгу, але щоб він був максимально тривалим, бажано пройти курс з 5 - 8 процедур з періодичністю в 1 - 3 тижні. Оптимальну кількість і періодичність процедур саме для Вас індивідуально порекомендує Ваш лікар косметолог, виходячи з наявних проблем, стану шкіри, віку, тощо.

Ми знаємо секрет ідеальної шкіри!

Ідеальне личко без болю та печіння — ось результат лазерного карбонового пілінгу обличчя. Ефект від процедури помітний одразу. Шкіра стане ніжнішою, більш молодою і здоровою. 

Лікарі дермато-косметологи клініки естетики Genesis у Львові добре знаються на найсучасніших способах покращення стану шкіри з будь-якими проблемами та досконало володіють новітніми апаратними методиками лікування та омолодження обличчя і тіла.

Наша клініка працює виключно на оригінальному медико-косметичному обладнанні від провідних виробників США, Європи, Ізраїлю, щоб Ви гарантовано отримали найкращий результат.

1 950 ГРН