Лазерне шліфування обличчя - фракційне Pearl Fractional Cutera - шліфування CO2 Lumenis AcuPulse

Записатися на візит

Лазерна шліфовка — це один з найбільш затребуваних напрямків естетичної медицини. Лазерна шліфовка швидко та якісно забирає мертві та пошкоджені клітини, а на місці дії лазеру з’являється новий шар рівної та гладкої шкіри без дефектів.

Зробити якісну фракційну лазерну шліфовку можна в клініці естетики Genesis у Львові: абсолютно безболісно та з мінімальним терміном реабілітації Ви отримаєте результат, який можна прирівняти з результатом від пластичної хірургії.

Для фракційної лазерної шліфовки обличчя в нашій клініці у Львові ми використовуємо:

• лазерну платформу Pearl Fractional Laser Cutera XEO виробництва США;

• Lumenis AcuPulse CO2 виробництва компанії Lumenis, Ізраїль.

Обидва апарати являють собою ідеальний баланс між ефективністю та безпечністю процедури лазерної шліфовки обличчя. Наші кваліфіковані лікарі дермато-косметологи пройшли навчання та мають міжнародні сертифікати для роботи на лазерному обладнанні.

Переваги процедури:

 • підходить для всіх типів шкіри;

 • немає вікових обмежень;

 • помітний ефект вже після першої процедури;

 • процедуру можна проводити на будь-яких ділянках тіла: на обличчі, в зоні декольте, на шиї, навіть в зоні навколо очей (за відмінний результат цю процедуру ще називають псевдоблефаропластикою);

 • вирівнюється рельєф шкіри;

 • зникають зморшки різного ступеню вираженості;

 • швидке відновлення після процедури.

В яких випадках показана фракційна лазерна шліфовка обличчя

Процедура дасть позитивний результат в таких випадках:

 • нерівний рельєф шкіри;

 • зморшки різного ступеню вираженості;

 • видимі ознаки старіння шкіри;

 • фотостаріння шкіри;

 • пігментні плями, веснянки, розширені пори;

 • шрами, рубці, в тому числі постакне.

Лазерна шліфовка дозволяє прибрати відмерлі, ороговілі клітини епідермісу, які і є причиною сухості та появи зморшок. Процедура запускає процес регенерації, збільшується синтез колагену в шкірі, завдяки чому шкіра підтягується та відновлюється її пружність. Зазначимо, що дія лазеру відбувається не по всій поверхні, а точково, тобто фракційно, що зменшує травматичність для тканин.

Як проходить процедура лазерної шліфовки обличчя в клініці Genesis у Львові?

Попередній етап — консультація в клініці Genesis. На консультації лікар уважно Вас огляне і за допомогою унікальної системи Visia GEN 7 зробить діагностику шкіри обличчя, щоб в повній мірі оцінити стан Вашої шкіри.

Унікальний комп’ютерний аналіз шкіри обличчя — революційний діагностичний апарат , що дає можливість роздивитись обличчя у найдрібніших деталях. Visia GEN 7 оцінює: рівень зморшок, ступінь пігментації, потребу шкіри в інтенсивному живленні або омолодженні, дозволяє прогнозувати та попереджувати вікову деформацію обличчя людини.

Після того, як дермато-косметолог на консультації вже оцінив стан Вашої шкіри, він визначає, який вид лазерної шліфовки буде оптимальним у Вашому конкретному випадку — Pearl Fractional Cutera чи СО2 Lumenis AcuPulse.

Безпосередньо перед початком процедури лазерної шліфовки обличчя Вас також проконсультують про хід процедури та подальший догляд за шкірою. Для комфорту пацієнтів сеанс може відбуватись зі знеболенням за допомогою крема анестетика. Тривалість фракційної лазерної шліфовки — близько 30 хвилин.

Процедура складається з двох етапів:

 • на першому етапі відбувається глибокий вплив на місця видимих дефектів шкіри: постакне, зморшки, рубці. Ви можете відчувати тепло, легке поколювання, що не спричиняє дискомфорту.

 • другий етап — це шліфовка поверхні шкіри. Під час цієї частини процедури Ви можете відчувати легке тепло.

Після закінчення процедури лікар наносить на шкіру загоюючий заспокійливий крем з охолоджуючим ефектом.

Першу добу шкіра дуже чутлива, як після сонячного опіку, в наступні дні це проходить.

Після лазерної шліфовки обличчя рекомендовано:

 • протягом перших трьох днів наносити на очищену шкіру обличчя пом’якшуючий протизапальний крем 3 - 4 рази на добу;

 • з 4-го дня і протягом місяця рекомендоване активне зволоження шкіри (термальна вода, зволожуючі креми);

 • місяць після процедури не можна засмагати, уникайте попадання на шкіру прямих сонячних променів, щоб уникнути появи пігментних плям.

Результат після фракційної лазерної шліфовки обличчя помітний вже після реабілітаційного періоду, тобто через 4 - 5 днів — шкіра помітно підтягується, зменшуються не лише дрібні, а і глибокі зморшки, стають малопомітними рубці, розтяжки, шрами. А в наступні три місяці шкіра продовжує інтенсивно оновлюватись.

Для досягнення бажаного результату рекомендовано пройти курс процедур, від 2 до 3, з перервою в 1 місяць. Після курсу помітний ефект — більш гладенька, щільна поверхня шкіри з матовим ефектом та рівною текстурою — буде зберігатись кілька років.

Інноваційне обладнання для лазерної шліфовки в клініці Genesis

Апарат Pearl Fractional Laser Cutera — нове покоління фракційних лазерів. Довжина хвилі лазерного променя 1790 нм підібрана так, щоб досягати найкращого результату при повній безпечності процедури з мінімальним відновлювальним періодом.

Навіть в периорбітальній зоні, що зазвичай погано піддається корекції, та в зоні навколо рота фракційна шліфовка Кутера дає відмінні результати, так як діаметр насадки дозволяє успішно працювати з цими делікатними маленькими зонами обличчя. Мінімальне теплове пошкодження зменшує ризик ускладнень та скорочує період реабілітації. Лазерний промінь Pearl Cutera проходить через спеціальну фракційну решітку, і світловий імпульс ділиться на десятки мікропотоків, що точково впливають на клітини дерми. Температурний шок запускає процес регенерації в тканинах. Починається активне утворення молекул колагену та еластину, і ефект підтяжки шкіри стає яскраво вираженим. Шкіра буквально вирівнюється, набуває рівного тону, зникають дрібні зморшки.

Запущений під час процедури процес активно продовжується протягом наступних 3 місяців. 

Фракційна шліфовка менш травматична у порівнянні зі старими технологіями суцільної лазерної шліфовки шкіри.

Установка для лазерної СО2 шліфовки Lumenis AcuPulse — це обладнання від світового лідера лазерної косметології. СО2 лазер діє точково в зоні , де розміщена насадка, не доторкаючись до навколишніх ділянок шкіри.

Фракційний тепловий вплив СО2 лазеру утворює крихітні отвори глибоко в шкірі. Процес забирає пошкоджені клітини та стимулює ріст нової шкіри, насиченої колагеном. Точкова дія радикально скорочує період відновлення та багатократно знижує травматичність процедури в цілому. Lumenis AcuPulse надзвичайно делікатно обробляє Вашу шкіру, Ви оціните це одразу!

Клініка естетики Genesis у Львові гарантовано забезпечить Вам ефективне лікування будь-яких естетичних проблем!

В клініці Genesis працюють спеціалісти екстра-класу з багаторічним досвідом роботи, які досконало володіють кращими методиками лікування шкіри і навичками роботи на інноваційному високотехнологічному обладнанні.

Лазерна шліфовка обличчя дозволить Вам позбутися численних проблем пов’язаних зі шкірою: веснянки, розширені пори, пігментація, рубці, шрами, в тому числі постакне. 

Як результат — тон і рельєф шкіри помітно вирівняються, шрами та рубці згладяться та стануть малопомітними. Ви отримаєте помолоділе обличчя з більш гладкою та рівномірною матовою шкірою.

ЦІНИ

PEARL FRACTIONAL CUTERA 

 


ФРАКЦІЙНЕ ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ PEARL FRACTIONAL CUTERA (ЗОНА ОБЛИЧЧЯ, ШИЯ, ДЕКОЛЬТЕ) 5 ГРН / ІМПУЛЬС


ФРАКЦІЙНЕ ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ PEARL FRACTIONAL CUTERA (ЗОНА ОЧЕЙ) 15 ГРН / ІМПУЛЬС


 

CO2 LUMENIS ACUPULSE

 


ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ CO2 LUMENIS ACUPULSE (1СМ/КВ) 350 ГРН


ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ CO2 LUMENIS ACUPULSE (10СМ/10СМ) 3 000 ГРН


ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ CO2 LUMENIS ACUPULSE (ЗОНА ШИЯ) 5 200 ГРН


ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ CO2 LUMENIS ACUPULSE (ЗОНА ОБЛИЧЧЯ) 7 800 ГРН