ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ ПІГМЕНТАЦІЇ - CUTERA LIME LIGHT

Записатися на візит

Пігментні плями — результат надмірного попадання на шкіру сонячних променів, одна з ознак старіння. Існує навіть спеціальний термін — фотостаріння шкіри, це зміни, викликані надмірною інсоляцією незалежно від віку.

Сучасні технології в естетичній медицині ефективно борються з будь-якими проявами старіння шкіри, і однією з найбільш популярних процедур є фотоомолодження обличчя і лазерне лікування пігментації. Якісно зробити таку процедуру у Львові можна в клініці естетики Genesis.

Показання для фотоомолодження і лазерного лікування пігментації:

 • фотостаріння шкіри;

 • вікові зміни шкіри обличчя, шиї, рук та зони декольте;

 • пігментні плями різного походження;

 • купероз (розширені судини на шкірі);

 • розацеа.

Як відбувається лазерне лікування пігментних плям Cutera LimeLight?

Пігментні плями утворюються в результаті посиленого вироблення темного пігменту меланіну в особливих клітинах — меланоцитах. Причиною такої реакції шкіри може бути зловживання сонячними ваннами, гормональні зміни (в тому числі під час вагітності), вікові зміни, генетична схильність, а також деякі захворювання.

В клініці Genesis у Львові ми працюємо на лазерній платформі Cutera XEO Laser виробництва США. Спеціальна насадка LimeLight дозволяє ефективно боротися з пігментацією шкіри: усувати дифузне почервоніння, пігментні плями різного виду та походження, купероз, розацеа, а також покращувати стан шкіри та прибирати вікові зміни.

Чому клініка Genesis у Львові використовує саме технологію LimeLight для фотоомолодження?

Лазерна платформа Cutera Xeo виробництва США — це іноваційне універсальне обладнання для цілого ряду застосувань в естетичній медицині.

Спеціальна насадка LimeLight до платформи Cutera Xeo — система для видалення пігментних плям та куперозу, що не має аналогів у світі. Технологія “три в одному” для фотоомолодження: система використовує імпульсне світло, є можливість вибрати одну з трьох довжин хвилі в діапазоні від 520 до 1100 нм, в залежності від виду обробки шкіри.

Фотоомолодження обличчя за допомогою лазеру діє за принципом локального фототермолізу. Світловий потік LimeLight направляють на патологічні тканини з дегенеративними змінами. Лазер руйнує їх нагріванням.

Енергія лазерного променю з певною довжиною хвилі здатна прицільно руйнувати саме ті клітини, які містять надлишок пігменту меланіну, неповноцінні кровоносні судини, старіючі, пошкоджені колагенові волокна в глибоких шарах шкіри.

Відповідною реакцією організму на вплив лазеру LimeLight є запуск процесу регенерації шкіри, синтезу нового колагену та еластину — білків, з яких складаються колагенові та еластинові волокна, що формують пружну текстуру нашої шкіри.

В результаті дії Cutera LimeLight ми маємо ефективне лікування пігментації та виражений візуальний ефект від процедури фотоомолодження: шкіра набуває рівного, гарного тону, колишньої пружності та еластичності, стає гладенькою, а вікові зміни стають менш вираженими.

Розширені судини на щоках, на носі, на лобі виглядають неестетично та приносять масу неприємностей тим, у кого є схильність до цього прогресуючого з віком явища. Направлений промінь LimeLight з певною довжиною хвилі миттєво склеює розширені стінки капілярів, таким чином прибираючи купероз будь-якого розміру та локалізації.

Система охолодження захищає здорові клітини від пошкодження лазерним променем, тому сеанс проходить безболісно та безпечно для пацієнта.

Сама процедура фотоомолодження та лікування пігментації триває лише близько 20 хвилин.

Одна з вагомих переваг методу — особливої реабілітації процедура не потребує. Якщо Ви видалили лише кілька дрібних пігментних плям або дрібні прояви куперозу, одразу після сеасу Ви можете займатися своїми справами, на Вашому обличчі жодних слідів від процедури не буде помітно. Декоративну косметику в цей день краще не наносити.

Якщо оброблена значна ділянка шкіри, проводилося видалення складних пігментних плям або сильного куперозу, розацеа, може бути присутнє невелике почервоніння. Ці прояви зникнуть протягом години. Якщо проявиться незначне лущення, воно мине протягом кількох днів.

Загальна рекомендація після лікування пігментних плям — протягом двох тижнів обов’язково користуватись сонцезахисними кремами перед виходом на вулицю, і звісно, не можна засмагати в цей період. Використовуйте зволожуючі та живильні креми для пом’якшення та зволоження шкіри після фотоомолодження.

Ваш косметолог обов’язково надасть індивідуальні поради особисто Вам з догляду за Вашою шкірою після процедури. Виконуйте його рекомендації — і результати лазерного фотоомолодження та лікування пігментації Вас приємно здивують вже найближчим тижнем після сеансу.

Курс фотоомолодження — це лише 2 - 3 процедури з інтервалом в 1 місяць. 

Переваги фотоомолодження і лікування пігментних плям Cutera LimeLight:

 • високоефективний метод з гарантованим результатом;

 • комплексне рішення вікових проблем шкіри обличчя, декольте, рук та інших ділянок тіла;

 • усуває різні види пігментації;

 • процедура безпечна та безболісна;

 • додатковий охолоджуючий ефект завдяки сапфіровому наконечнику;

 • підходить для будь-якого типу і кольору шкіри;

 • не травмує шкіру, не залишає синців та опіків;

 • не залишає рубців;

 • нормалізує жирність шкіри;

 • розгладжує зморшки;

 • не потребує періоду реабілітації;

 • ефект помітний вже після однієї процедури;

 • не потребує значних затрат часу.

Візуальний ефект після лікування пігментації лазером

Вам більше не доведеться маскувати пігментні плями на обличчі шаром декоративної косметики: Ваша шкіра стане гладенькою, сяючою, без пігментації та сітки зморшок.

З процедурою фотоомолодження Cutera LimeLight Ви подаруйте собі розкіш зберігати красу та молодість значно довше та мати пружну гладеньку шкіру: адже Ви цього варті!

Кваліфіковані лікар косметологи клініки Genesis у Львові володіють інноваційними техніками апаратної косметології, пройшли відповідне навчання та мають сертифікати для роботи з лазерними методиками.

На консультації наші спеціалісти нададуть Вам професійні індивідуальні рекомендації з покращення стану Вашої шкіри, повну та достовірну інформацію про новітні методики, що застосовуються в естетичній медицині та косметології. Все найкраще, що з’являється в тренді світової естетичної медицини клініка Genesis бере на озброєння заради Вашої краси, здоров’я та безпеки.

Нам довіряють пацієнти з усієї України та гості з Європи.

ЦІНИ


ЦІНА ЗА 1 СПАЛАХ ФОТООМОЛОДЖЕННЯ 470 ГРН


ФОТООМОЛОДЖЕННЯ ЗОНА ОБЛИЧЧЯ 4 400 ГРН


ФОТООМОЛОДЖЕННЯ ЗОНА ВЕРХНЯ ГУБА 1 550 ГРН


ФОТООМОЛОДЖЕННЯ ЗОНА ПІДБОРІДДЯ 1 550 ГРН


ФОТООМОЛОДЖЕННЯ ЗОНА ЩОКИ  3 000 ГРН


ФОТООМОЛОДЖЕННЯ ЗОНА ЧОЛО 2 500 ГРН


ФОТООМОЛОДЖЕННЯ ЗОНА ШИЯ 3 850 ГРН


ФОТООМОЛОДЖЕННЯ ЗОНА ДЕКОЛЬТЕ  4 100 ГРН


ФОТООМОЛОДЖЕННЯ ЗОНА КИСТІ РУК (1 РУКА) 1 600 ГРН


ФОТООМОЛОДЖЕННЯ ЗОНА КИСТІ РУК (2 РУКИ) 3 200 ГРН