Киснева терапія OXYJET

Записатися на візит

Одна з найбільш популярних косметологічних процедур, яка підходить для будь - якого віку — апаратне кисневе омолодження обличчя.

Oxyjet Leo Deluxe — апаратна безінєкційна мезотерапія, де під тиском концентрованого кисню, абсолютно безболісним шляхом, вводиться омолоджуючий препарат в глибокі шари шкіри. В складі якого — гіалуронова кислота, пептиди, амінокислоти та комплекс вітамінів. Процедура миттєво активує обмін речовин в шкірі, покращує її гідробаланс, забирає сухість та втому.

Вже після першого сеансу кисневої терапії обличчя рельєф шкіри вирівнюється, обличчя стає свіжим та сяє енергією. А після кількох сеансів помітно зникають пігментні плями, вугрі, висипання і зморшки.

Метою кисневого догляду є підвищення власних захисних сил шкіри обличчя, адже всі шари насичуються вологою завдяки гіалуроновій кислоті, що активує синтез нового колагену та еластину.

В яких випадках показана киснева терапія обличчя Оксіджет?

- перші ознаки старіння шкіри;

- зморшки різного ступеня вираженості;

- опущення овалу обличчя;

- в’яла, втомлена, стресована шкіра;

- малярні мішки, темні кола під очима;

- купероз;

- пігментні плями;

- зневоднена, дуже суха шкіра;

- проблеми в роботі сальних залоз (жирна шкіра, схильна до висипань);

- подразнення, почервоніння на шкірі.

Важливою перевагою кисневої терапії є те, що вона немає вікових обмежень: її застосовують починаючи з 18 - річного віку, якщо є проблеми зі шкірними висипаннями, акне. В 25 - 30 кисневий догляд допоможе позбутись сухості, запалень, подразнення. В 35 - 40 апаратне кисневе омолодження обличчя варто починати застосовувати для запобігання старіння шкіри, після 40 регулярна профілактика вікових змін, в тому числі киснева терапія, допомагає ефективно і своєчасно боротись зі зморшками, що з’являються, і підтримувати молодість обличчя протягом тривалого часу, успішно поєднуючи апаратне кисневе омолодження з іншими видами антивікового догляду.

Процедури кисневої терапії на апараті Oxyjet Leo Deluxe в клініці Genesis у Львові

Oxyjet Leo Deluxe — компактний багатофункціональний косметологічний апарат кисневої мезотерапії, який допоможе вирішити великий спектр проблем зі шкірою, до того ж без побічних ефектів, без ін’єкцій та без жодних ризиків для Вашого здоров’я!

Апарат для кисневого омолодження Oxyjet Leo Deluxe представлений повною комплектацією в клініці еститики Genesis. Він дає можливість виконувати ряд процедур різного спрямування: для глибокого очищення шкіри, для лімфодренажного ефекту, для зволоження, для омолодження, активізації синтезу власного колагену, еластину, гіалуронової кислоти в шкірі, для комплексного антивікового догляду і профілактики появи зморшок та інших цілей.

Як діє киснева терапія Оксіджет?

Чистий кисень під високим тиском глибоко проникає в шкіру, буквально оживляє її. За рахунок чого покращується живлення та активуються обмінні процеси. Під дією концентрованого кисню активні речовини, вітаміни, значно краще проникають всередину клітин і відповідно краще засвоюються, як результат — зникає запалення шкіри та посилюється процес регенерації.

Технологія Oxyjet передбачає використання спеціальної низькомолекулярної косметики Nora Bode, активні речовини якої глибоко проникають в шкіру, накопичуються і поступово діють ще протягом тривалого часу після процедури. Така “доставка” косметичних препаратів значно ефективніша за звичне нанесення косметичних засобів на поверхню шкіри, відповідно і ефект суттєво кращий. Ліфтинговий ефект помітний вже після першого сеансу Oxyjet!

Після процедури не потрібно жодної реабілітації: після 60 - хвилинного сеансу Ви вже виглядатимете, наче щойно повернулися з курорту: свіжа, зволожена шкіра без жодних запальних процесів чи подразнень.

В нашій клініці на апараті Oxyjet Leo Deluxe виконуються програми такого спрямування:

- Глибока киснева чистка обличчя. Очищення шкіри необхідне перед багатьма косметичними процедурами, це основа догляду за шкірою. Адже ороговілий шар з відмерлих клітин епідермісу заважає шкірному диханню, оскільки в ньому накопичується бруд і зайве шкірне сало. Цей шар заважає проникненню в шкіру активних речовин лікувальної та омолоджуючої косметики. Саме апаратна киснева чистка обличчя Oxyjet є максимально ефективним рішенням.

- Кисневий лімфодренажний масаж Oxyjet, що покращує рух лімфи в шкірі, зменшує набряки, мішки і темні кола під очима, тонізує шкіру, активізує обмін речовин і здатність до регенерації шкіри.

- Швидке експрес - зволоження обличчя: лише за годину до Вас повернеться здоровий колір обличчя, шкіра стане свіжою, без ознак втоми і стресу. Жодної реабілітації не потрібно — відразу після процедури Ви виглядатимете на всі сто!

- Програми для особливо чутливої та подразненої шкіри, що оздоровлюють та насичують епідерміс і глибокі шари шкіри гіалуроновою кислотою і вітамінами, активують власні захисні сили шкіри.

- Апаратний кисневий догляд обличчя, що надає шкірі енергії, насичує киснем і біологічно активними речовинами. Після процедури обличчя сяє свіжістю, шкіра стає гладенькою і ніжною, молодою.

- Програми, направлені на омолодження і стимуляцію синтезу колагену, еластину, гіалуронової кислоти в шкірі. Результатом є виражений ліфтинг, підтяжка шкіри обличчя, підвищення пружності і щільності шкіри.

На консультації за допомогою унікальної системи Visia GEN 7 косметолог проведе ретельну діагностику шкіри обличчя, щоб в повній мірі оцінити стан Вашої шкіри.

Унікальний комп’ютерний аналіз шкіри обличчя за допомогою Visia GEN 7 дає змогу оцінити: рівень зморшок, ступінь пігментації, потребу шкіри в інтенсивному живленні або омолодженні, дозволяє прогнозувати та попереджувати вікову деформацію обличчя.

Також лікар порекомендує, який вид кисневої терапії обличчя буде найбільше відповідати стану саме Вашої шкіри, визначить кількість і періодичність сеансів, щоб Ви отримали максимально бажаний естетичний результат.

Якісний апаратний кисневий догляд обличчя у Львові Вам забезпечить клініка естетики Genesis

За рівнем обладнання наша клініка краща не лише у Львові, в нас зібрані новітні апарати для косметології та естетичної медицини на рівні провідних косметологічних клінік Європи і світу. Кваліфіковані лікарі дермато-косметологи нашої клініки мають міжнародні сертифікати для роботи на всіх апаратах.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяє підібрати оптимальні програми догляду, омолодження, лікування косметичних дефектів, щоб Ви могли по максимуму використовувати всі переваги сучасних технологій омолодження, оздоровлення і корекції зовнішності.

 

ЦІНИ


КИСНЕВА ЧИСТКА OXYJET 1 250 ГРН


OXYJET COMPLEX З COOL MOISTURE MASK 2 750 ГРН


OXYJET COMPLEX З КОЛАГЕНОВОЮ МАСКОЮ 2 750 ГРН


OXYJET COLLAGEN ONE 1 750 ГРН


OXYJET COLLAGEN COMPLEX 1 750 ГРН


OXYJET EXPRESS 1 850 ГРН


OXYJET EXPRESS З КОЛАГЕНОВОЮ МАСКОЮ 2 350 ГРН


ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ДОГЛЯД OXYJET 750 ГРН


КИСНЕВИЙ ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ OXYJET 750 ГРН