ХІРУРГІЧНЕ ВИДАЛЕННЯ ВРОСЛОГО НІГТЯ

Записатися на візит

Вас турбує врослий ніготь? Позбудьтесь болю, дискомфорту та небезпеки інфікування!

За наявності показань хірургічне видалення врослого нігтя в клініці Genesis у Львові виконають безпосередньо в день звертання — професійно, безпечно та без рецидивів.

Що таке врослий ніготь і як його лікувати?

Проблема врослого нігтя (оніхокриптоз) найчастіше зустрічається на великому пальці ноги, в основному з зовнішнього боку. Зрідка може з’являтись і на інших пальцях.

Тверда нігтьова пластина великого пальця ноги іноді поступово починає вростати у м’які тканини нігтьового ложа. Спершу людина починає відчувати біль у пальці під час ходіння. Згодом больові відчуття стають сильнішими і турбують навіть у стані спокою. М’які тканини пальця опухають, спостерігається їх почервоніння (гіперемія), дискомфорт посилюється, стає боляче носити будь-яке взуття. Виникає запалення тканин, а коли хвороба запущена — навіть нагноєння, рана інфікується, утворюється виразка. У важких випадках абсцес може уразити навіть кістки пальця.

Причинами появи врослого нігтя лікарі називають:

- неправильний догляд за нігтями;

- невдалий педикюр;

- носіння завузького взуття, особливо на високих підборах, що створює надмірний тиск на нігтьову пластину;

- спадкові або фізіологічні патології, такі як плоскостопість, вроджена викривлена нігтьова пластина, збільшений нігтьовий валик, вальгусна деформація стоп;

- деформації пальців і нігтів внаслідок грибкових інфекцій або травм;

- надмірна вага, що викликає надмірне потовиділення і мацерацію (набрякання) м’яких тканин стоп.

Видалення врослого нігтя в клініці Genesis у Львові

Клініка Genesis застерігає від видалення врослого нігтя в педикюрному кабінеті!   

Це серйозний ризик інфікування рани і навіть зараження крові.

Видалення врослого нігтя має відбуватись виключно в медичному, а саме в хірургічному кабінеті з дотримання всіх норм стерильності, під контролем кваліфікованого лікаря. У Львові найкращі умови для цієї процедури створені саме в нашій клініці.

Наш лікар надасть кваліфіковану консультацію і обере оптимальний спосіб лікування оніхокриптозу на будь-якій стадії захворювання.

На початкових стадіях патології можливо впоратись за допомогою консервативних і профілактичних заходів, але складні та запущені випадки потребують кваліфікованого хірургічного видалення врослого нігтя.

В клініці Genesis оперативне видалення врослого нігтя виконується з місцевим знеболенням для комфорту пацієнта.

Процедура триває близько 30 хвилин залежно від складності випадка.

Хірург відсікає край, частину врослої нігтьової пластини. В окремих випадках необхідне повне видалення нігтьової пластини. Видаляються також всі грануляційні розростання в зоні вростання нігтя. Якщо вже наявний абсцес, лікар видаляє гній, відмерлі тканини та робить антисептичну обробку рани. Нігтьове ложе та здорові тканини залишаються неушкодженими.

Якщо хірургчне видалення врослого нігтя виконане якісно і правильно, рецидиви захворювання виключені.

Після видалення врослого нігтя лікар накладає мазь з антибіотиком і стерильну пов’язку та дає рекомендації щодо подальшого лікування та догляду за пальцем.

Як правило, вдома рекомендовано протягом 3 - 5 днів після втручання обробляти палець антисептичними препаратами кілька разів на добу.

Загоєння відбувається протягом місяця. Слід виконувати всі рекомендації Вашого хірурга, щоб запобігти розвитку інфекції.

Видалена нігтьова пластина повністю відростає за три місяці.

Після повного загоєння Ви отримаєте два в одному: здоровий палець і ніготь та значно кращий естетичний вигляд стопи.

Щоб ця проблема не виникала знову, дотримуйтесь гігієни ніг: носіть зручне взуття, не допускайте розвитку грибкових захворювань нігтів і шкіри стоп, правильно обрізайте та доглядайте за нігтями. За найменших ознаках врослого нігтя негайно звертайтесь до спеціаліста за лікуванням. І будьте здорові!

1 250 ГРН