ХІРУРГІЧНЕ ВИДАЛЕННЯ ДОБРОЯКІСНИХ УТВОРІВ З НАКЛАДАННЯМ КОСМЕТИЧНОГО ШВА

Записатися на візит

Клініка Genesis у Львові надає послуги з видалення доброякісних новоутворень під шкірою, таких, як атероми, жировики, дерматофіброми та інші види хірургічним способом.

Доброякісні новоутворення шкіри: які вони бувають?

Атерома — це доброякісна пухлина сальної залози. Виникає атерома у людей з жирною шкірою внаслідок закупорки вивідного протоку залози та накопичення в ньому шкірного сала. Може утворитись в будь-якій зоні, де є шкірні сальні залози. Найчастіше атероми локалізуються на голові, на шиї та на спині. Зловживання декоративною косметикою та підвищена пітливість також можуть стати причиною появи атероми. Ці новоутворення схильні до росту і можуть досягати розмірів курячого яйця. Нерідко інфікована атерома стає причиною гнійного абсцесу. Тож з видаленням атероми не слід зволікати в жодному разі.

Жировик, або підшкірна ліпома — доброякісна пухлина підшкірних м’яких тканин, що складається з жирових клітин, оточених фіброзною капсулою. Це рухоме, округле ущільнення, натискання на яке, як правило, не викликає болю. За зовнішнім виглядом жировик мало відрізняється від деяких інших видів пухлин, запалень, паразитарних інвазій або наслідків травми. Встановити істинну природу утворення може лише лікар.

Ліпома може роками залишатись в стані спокою, не рости і не завдавати дискомфорту, особливо якщо вона знаходиться не на відкритій частині тіла. Проте якщо жировик починає швидко рости, міняє колір, з’являються болісні відчуття, або якщо він фізично заважає, знаходиться в такому місці, де він постійно зазнає тертя, стискання, — це привід звернутись до спеціаліста якнайшвидше.

Дерматофіброма — це округла доброякісна пухлина шкіри та сполучної тканини, зовні схожа на бородавку або родимку. Частіше буває з гладкою поверхнею, іноді з бородавчастою або зроговілою. Розміри дерматофібром невеликі, до 1 см в діаметрі. Бувають на стопах, на руках, на інших ділянках тіла. Найчастіше дерматофіброми трапляються у жінок. Хоча випадки переродження цих новоутворень в злоякісні трапляються рідко, з естетичних міркувань і для виключення ризику дерматофіброми бажано видалити.

Показаннями до хірургічного видалення будь-яких доброякісних новоутворень є великі розміри, 5 см і більше, або наявність хворобливих симптомів. Естетичний дискомфорт, що спричиняють доброякісні новоутворення під шкірою, також є поважною причиною для їх видалення.

Хірургічне видалення доброякісних новоутворень в клініці Genesis у Львові

Спочатку лікар хірург на консультації має встановити точний діагноз, визначити вид новоутворення та переконатись, що воно є доброякісним.

Перш ніж прийняти рішення про видалення будь-якого новоутворення, лікар опитує пацієнта про обставини і час виникнення пухлини, наявні хвороби, в разі необхідності призначає додаткові дослідження та аналізи.

Лабораторні аналізи перед видаленням доброякісного новоутворення можна здати безпосередньо у нас в клініці.

Хірургічне видалення ліпом (жировиків), атером, дерматофібром відбувається під місцевою анестезією, відповідно пацієнт не відчуває болю.

Видалити жировик чи інше доброякісне новоутворення можна на будь-якій ділянці тіла.

На завершення операції хірург накладає косметичний шов. 

Видалений матеріал направляється на гістологічне дослідження, щоб виключити ризик злоякісного переродження утворення.

Триває операція в середньому близько 30 - 40 хвилин.

Операція відбувається амбулаторно, після процедури пацієнти можуть йти додому.

Хірург призначить час наступного візиту для перев’язки та контролю ходу лікування. Повне загоєння ранки настає протягом 2 - 3 тижнів.

Косметичні шви розсмоктуються самі, знімати їх не потрібно. Рубець від косметичного шва спершу виглядає як тонка смужка, а через деякий час стає практично непомітним.

Клініка естетики Genesis турбується про вашу красу і здоров’я

З видаленням доброякісних новоутворень — атером, жировиків, дерматофібром, — людина позбавляється не лише естетичного недоліку, а й проблем зі здоров’ям, оскільки доброякісні новоутворення можуть нести в собі потенційну загрозу злоякісного переродження, а також й інші ризики.

Кваліфіковані спеціалісти клініки Genesis у Львові завжди допоможуть Вам вирішити проблеми естетичного характеру і подбають про Ваше здоров’я та безпеку.

Кращі інноваційні методики, новітнє обладнання на рівні провідних європейських клінік — це те, що вирізняє Genesis серед інших закладів косметології та естетичної медицини.

Краса і здоров’я — нероздільні, ми робимо все, щоб вирішення естетичних проблем зовнішності одночасно йшло на користь здоров’ю людини та приносило покращення якості її життя.

 

Хірургічне видалення доброякісних утворів (атероми, жировика, дерматофіброми) з накладанням косметичного шва (1 складність) 2 500 ГРН

Хірургічне видалення доброякісних утворів (атероми, жировика, дерматофіброми) з накладанням косметичного шва (2 складність) 3 500 ГРН

Хірургічне видалення доброякісних утворів (атероми, жировика, дерматофіброми) з накладанням косметичного шва (3 складність) 4 500 ГРН

Складне хірургічне видалення доброякісних новоутворів 9 850 ГРН