ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИХ ТА ПІСЛЯОПІКОВИХ РУБЦІВ, РОЗТЯЖОК - PEARL FRACTIONAL CUTERA - LUMENIS ACUPULSE CO2

Записатися на візит

Lumenis AcuPulse CO2 Laser у клініці Genesis - абсолютно безпечна процедура видалення шрамів та рубців. В основі методики - прицільний короткочасний вплив енергії лазера на шкіру тіла (обличчя). Lumenis AcuPulse CO2 Laser, запускає механізм вироблення колагену і еластину в глибоких шарах дерми, що обумовлює зміну структури шкіри - вона стає більш щільною і пружною, однорідного кольору.

Покази для застосування Lumenis AcuPulse CO2 Laser:

  • післяопераційні рубці;
  • післяопікові рубці;
  • після кесареві рубці;
  • розтяжки;

Процедуру виконує лікар-хірург, після антисептичної обробки ураженої ділянки, наноситься аплікаційна анестезія. Процедура абсолютно безболісна та короткотривала із мінімальним терміном реабілітації.

Ціна CO2 Lumenis AcuPulse - 1х1 см - 300 ГРН

Ціна CO2 Lumenis AcuPulse - 10х10 см - 2 800 ГРН

 

PearlFractionalLaser дозволяє нам лікувати небажані мімічні зміни обличчя при старінні, які не відповідають адекватно косметичній хірургії, нейротоксинам або наповнювачам, особливо ділянкам навколо очей і рота. Результатом є більш гладка і щільна поверхня шкіри з тривалим ефектом.

Мета полягає в тому, щоб забезпечити ефективне лікування для вирішення питань, повязаних з лініями і зморшками, нерівномірною текстурою шкіри, знебарвленням і рубцями постакне з коротким періодом реабілітації.

Ціна одного імпульсу Pearl Fractional Cutera (більше 10 імпульсів) - 20 ГРН 

Ціна одного імпульсу Pearl Fractional Cutera (до 10 імпульсів) - 30 ГРН