ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИХ ТА ПІСЛЯОПІКОВИХ РУБЦІВ, ПОСТАКНЕ, РОЗТЯЖОК - PEARL FRACTIONAL CUTERA - LUMENIS ACUPULSE CO2

Записатися на візит

Післяопераційні, післяопікові рубці, рубці постакне, келоїдні рубці, розтяжки, шрами після травм, нерівномірна текстура шкіри, старіння шкіри — унікальна лазерна шліфовка в клініці естетики Genesis допоможе ефективно та безпечно усунути дефекти Вашої шкіри. Це популярна косметична процедура, доступна у Львові.

Клініка естетики Genesis оснащена найкращим обладнанням для апаратної косметології на рівні провідних клінік світу.

Для лазерної шліфовки шрамів і рубців ми використовуємо обладнання Pearl Fractional Laser Cutera XEO виробництва США — нове покоління фракційних лазерів.

Довжина хвилі лазерного променю 1790 нм підібрана так, щоб досягати найкрщого результату при повній безпечності процедури з мінімальним відновлювальним періодом.

Також ми використовуємо апарат Lumenis Acupulse CO2 виробництва Ізраїлю.

Фракційна шліфовка менш травматична у порівнянні зі старими технологіями суцільної лазерної шліфовки шкіри.

Це найсучасніша апаратура, визнана у всьому світі, що має сертифікацію FDA.

Наше обладнання у поєднанні з високою майстерністю досвідчених професіоналів, лікарів косметологів вищої категорії, які пройшли спеціальне навчання по роботі на даних установках, забезпечує ефективне лікування рубців та шрамів будь-якої складності та давності.

Переваги лазерної шліфовки рубців:

  • шліфовці добре піддаються будь-які види шрамів;

  • прицільна дозована дія лазером відбувається точно на глибину рубця;

  • лазерне лікування рубців, розтяжок, постакне може виконуватись як на обличчі, так і будь-якій іншій ділянці тіла;

  • навколишні тканини не ушкоджуються;

  • метод підходить для будь якого типу шкіри, не має вікових обмежень;

  • процедура безболісна, добре переноситься пацієнтами;

  • мінімальний період реабілітації;

  • відмінний стійкий результат лише за кілька процедур.

Як проходить лазерне лікування шрамів?

Найтонший лазерний промінь за рахунок температурної дії утворює в тканині рубця мікроскопічні отвори на всю глибину рубця. В цій точці рубець практично руйнується. Пізніше на цьому місці відбувається заростання за рахунок оточуючих здорових тканин, молоді здорові клітини дерми проростають та заміщують рубцеву тканину.

На поверхні рубця після обробки залишаються мікроскопічні кірочки. Коли вони загояться, процедуру слід повторити. Поступово, від процедури до процедури, шрам стає все м'якшим та рівнішим, поверхня шкіри стає гладенькою, тон шкіри вирівнюється. 

Лазерна шліфовка дозволяє ефективно лікувати будь-які види шрамів, рубців: післяопікові, післяопераційні, посттравматичні, атрофічні або гіпертрофічні, келоїдні, а також рубці після вугрових висипань — акне.

Лазерна шліфовка рубців і шрамів в клініці Genesis у Львові

На попередній консультації перед проведенням процедури лікар підбирає спосіб лазерної шліфовки на тому чи іншому апараті — залежно від конкретного випадку, кількості, розміру та характеру рубців у даного пацієнта. В середньому для лазерного лікування рубців та постакне потрібно 4 - 6 процедур.

Процедура триває від 10 до 90 хвилин, залежно від обсягу роботи. Для знеболення лікар наносить на шкіру крем анестетик.

В місці обробки рубця лазером після процедури утворюється кірочка. Вона самостійно відлущиться протягом 4 - 5 днів або навіть швидше. 

Протягом трьох днів після процедури не протирайте шкіру спиртовмісними засобами, не відвідуйте сауну, басейн, уникайте сильних фізичних навантажень. Щодо іншого, Ви можете вести свій звичний спосіб життя. Якщо видалення рубців відбувалося на обличчі або на відкритих ділянках тіла, уникайте попадання прямих сонячних променів на ці зони, щоб запобігти утворенню пігментних плям протягом місяця після процедури. 

Гарантований естетичний результат лазерного лікування рубців

Якщо Ви шукаєте, де можна зробити лазерну шліфовку рубців, розтяжок або лікування постакне у Львові, звертайтесь в клініку естетики Genesis.

Тут лікування пройде в комфортній для Вас обстановці, уважний та досвідчений персонал клініки зробить все, щоб Ви отримали максимальний естетичний результат з мінімальними витратами часу, без болю, дискомфорту, а реабілітація була максимально короткою та не заважала Вашому звичному способу життя.

Після курсу лазерного лікування шрамів поверхня Вашої шкіри на місці обробки стане гладенькою, з рівним тоном та матовим ефектом. Ви попрощаєтеся з неестетичними розтяжками, шрамами, рубцями від акне, опіків, травм чи операцій раз і назавжди. Лазерна шліфовка також здатна прибрати пігментацію, дрібні зморшки, будь які нерівності шкіри, омолодити та освіжити загальний вигляд Вашого обличчя.

Запишіться на консультацію в клініку Genesis у Львові: тут Ви отримаєте достовірну інформацію про способи вирішення будь-яких естетичних та косметичних проблем.

ЦІНИ

 


PEARL FRACTIONAL CUTERA ( ЛІКУВАННЯ РУБЦІВ) 25 ГРН 


ЦІНА CO2 LUMENIS ACUPULSE (1Х1 СМ) 350 ГРН


ЦІНА CO2 LUMENIS ACUPULSE (10Х10 СМ) 3 800 ГРН