ЛІПОПЛАСТИКА EMERALD

Записатися на візит

 

Ліпопластика Emerald Laser — єдиний у світі “смарагдовий лазер“ для боротьби з жировими відкладеннями, який поєднує у собі 10 лазерів одночасно. Це інновація у боротьбі із зайвою вагою, лазер працює з жировими відкладенням в будь – яких ділянках, навіть у малодоступних

 

EMERALD Laser — низькорівневий холодний лазер, який випромінює одночасно 10 лазерних зелених променів для боротьби із жировими відкладеннями. Основана дія лікування лазерною системою Emerald — це зменшення жирової тканини.

Ліпопластика Emerald Laser — метод, ефективність якого доведена клінічними випробуваннями. Emerald – відповідає найвищим клінічним дослідженням, є власником сертифікатів FDA, ISO, пройшов процес PRE – IDE, схвалення IRB, входить у ТОП – 10 апаратів списку FORBES. Перший та єдиний лазер, який отримав дозвіл FDA для ліпопластики у 2004 році та у 2010 році для неінвазивного зменшення об’ємів тіла. 


 

Процедуру ліпопластики Emerald можна проводити навіть при грудному вигодовуванні дитини, коли більшість методів схуднення протипоказані. Також процедура Emerald дозволена при захворюваннях щитовидної залози.

 

Особлива перевага методу в тому, що Emerald Laser не руйнує жирові клітини. Вони звільняються від жиру, що заповнює їх, але самі клітини зберігають життєздатність та функцію. Навіть краще починають виконувати свою роль в обміні речовин після ліпопластики. Надлишки жиру проходять через організм під час його природного процесу детоксикації через лімфатичну систему.


Emerald Laser не лише розщеплює жир, але й оздоровлює організм в цілому та зменшує больові відчуття, якщо вони були присутні у ділянці проведення. Холодна лазерна ліпопластика для схуднення без руйнування жирових клітин — це крок вперед в естетичній медицині.

ЯК ПРОХОДИТЬ

ЛАЗЕРНА ЛІПОПЛАСТИКА EMERALD

В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ

 

  • Перший крок до схуднення — консультація спеціаліста з корекції фігури у нашій клініці.

  • Під час консультації, Ви матимете унікальну можливість провести діагностику фізичного стану Вашого тіла за допомогою інноваційного апарату InBody 770. Також за допомогою діагностики маси тіла спеціаліст індивідуально визначає курс проходження лазерної ліпопластики Emerald та оптимальні інтервали між процедурами. Рекомендований інтервал — 1 раз на тиждень. Одна процедура ліпопластики Emerald Laser — це одна ділянка опрацювання. Зони, які ми опрацьовуємо під час процедури ліпопластики: шия і підборіддя; задня і зовнішня поверхня плечей; ділянка передньої грудної стінки; передньої та бокових ділянок живота; верхньої, середньої та нижньої третини спини; надсіднична ділянка, зона сідниць, підсідничних складок; внутрішньої та зовнішньої поверхні стегон (зони “галіфе”); ділянка колін та гомілок; зони целюліту.


  • Процедура лазерної ліпопластики повністю безболісна і не потребує відновлення: одразу після процедури  — Ви повертаєтеся до своїх звичних справ. Курс лазерного лікування Emerald складає 5 – 10 процедур, в залежності від індивідуальних особливостей організму людини та об’єму жирової тканини.

ЯК ДОВГО ТРИМАЄТЬСЯ ЕФЕКТ

ПІСЛЯ КУРСУ ЛІПОПЛАСТИКИ EMERALD?

 

За курс лазерної ліпопластики можна ефективно зменшити об’єми Вашого тіла: талія та живіт — до мінус 15 см, Emerald усуває навіть зону “галіфе” на стегнах, що так важко піддається корекції і це без фізичних навантажень та виснажливих дієт, оскільки ліпопластика Emerald Laser допомагає Вам втратити фактичний жир, а не вагу води.

Унікальні переваги апаратного схуднення з Emerald Laser:

 

клінічно доведений безопераційний метод схуднення для людей з індексом маси тіла понад 30 (ожиріння І ступня);


не потребує часу на відновлення;


не потребує застосування анестезії;


результат помітний вже після першого сеансу.

 

          Віднині — жодних комплексів: після проходження курсу лазерної ліпопластики в клініці Genesis насолоджуйтеся своїм новим силуетом без обмежень.

2 650 ГРН