КРІОЛІПОЛІЗ CRISTAL І ЛАЗЕРНИЙ ЛІПОЛІЗ

Записатися на візит

Медичний кріоліполіз CRISTAL — безопераційна альтернатива ліпосакції!

.

Кріоліполіз CRISTAL для схуднення застосовується в таких зонах: живіт, стегна, сідниці, коліна, нижня та верхня частина спини, а також для обличчя, а саме — на подвійному підборідді.

Процедура кріоліполізу CRISTAL кристалізує жирові клітини, які самознищуються через низьку температуру, і як результат, кристалізований жир видаляється природнім шляхом протягом декількох тижнів після сеансу, поступаючись місцем стрункій фігурі та красивому підборіддю.

У Львові якісно зробити процедуру кріоліполізу обличчя та тіла можна в клініці естетики Genesis.

Що таке кріоліполіз і як реагує організм на цю процедуру

Жирові клітини адипоцити є нестійкими до дії низьких температур, їх можна зруйнувати за допомогою контрольованого холоду. Саме це і є суттю методики кріоліполізу. Якщо сильно охолодити жирову тканину, в її клітинах запускається незворотній механізм руйнування, що призведе до їх загибелі. Власна імунна система людини утилізує залишки жирових клітин без жодних ознак запального процесу. Протягом місяця після процедури жирові відкладення (об’єм жирової тканини) значно зменшуються.

Апарат для кріоліполізу CRISTAL Medical Cryolipolysis: принцип роботи та переваги

CRISTAL Medical Cryolipolysis — це інноваційна технологія охолодження підшкірного жирового шару спеціальною вакуумною або безвакуумною насадкою для усунення локалізованого жиру без шкоди для тканин організму.

Пристрій CRISTAL® виробництва Франції застосовує систему охолодження з подвійним живленням, а саме: комбінацію газового охолоджувача та радіатора охолодження. Система має зручне управління, що дозволяє складати індивідуальні програми для кожного пацієнта.

Технологія Cristal гарантує безпеку та ефективність, є неінвазивною та не вимагає анестезії. Навколишні тканини не задіяні, вони не ушкоджуються і не травмуються.

Для оптимального лікування використовується 10 насадок, що розрізняються формою та розміром. Кріомоделювання тіла та обличчя виконується на різних насадках - аплікаторах для різних зон. Спеціаліст з корекції фігури, оглядаючи пацієнта, вимірює товщину жирової складки, що має бути зменшена шляхом кріоліполізу, і обирає відповідний аплікатор та індивідуально для кожного пацієнта визначає, за яким протоколом буде проводитись сеанс. Одночасно можуть використовуватись дві насадки.

Також перед процедурою кріоліполізу у клініці Genesis Ви матимете унікальну можливість зробити діагностику фізичного стану Вашого тіла за допомогою інноваційного діагностичного апарату InBody 770. Знання про детальний склад тіла допоможуть підтвердити, що Ви здорові, надати рекомендації по режиму харчування, фізичній активності та попередити у Вас проблеми зі здоров'ям у майбутньому.

Система CRISTAL Crio Medical Cryolipolysis укомплектована 10 насадками, зокрема:

- аплікатор Діамант — розгладжує шкіру, зменшує целюліт, контурує тіло;

- Смарагд — ідеальна насадка для незначних жирових відкладень, для зон під колінами та під руками;

- Сапфір — універсальна насадка для різних ділянок тіла, в тому числі для жирових складок на талії;

- Рубін — найкраще підходить для великих жирових відкладень на животі;

- Аметист — для внутрішніх і зовнішніх поверхонь стегон, аплікатор легко адаптується до всіх форм тіла;

- Агат — найменші аплікатори трьох видів для лікування подвійного підборіддя, а також для невеликих ділянок тіла: колін, зони декольте, рук.

Апаратура CRISTAL Crio має сертифікацію ISO 13485: 2003 та EN ISO 13485: 2012. Це найвищий стандарт якості та безпеки, зразковий серед інших видів медичного обладнання для кріоліполізу.

Слід зазначити, що насадка Діамант (Diamond) дещо відрізняється принципом дії від всіх інших насадок системи CRISTAL Crio Medical Cryolipolysis. Ця насадка оснащена інфрачервоним діодом. Інфрачервоні промені з довжиною хвилі 940 нм проникають саме в жирову тканину, викликаючи глибокий нагрів тканин до 40 - 42  градусів Цельсію. Таким чином, насадка Diamond забезпечує ефективний ліполіз, тобто лізис адипоцитів - жирових клітин, а також стимулює ремоделювання колагену.

Процедура обробки зон тіла насадкою Diamond складається з двох фаз: фаза прогріву, підвищення температури, і динамічна фаза, під час якої відбувається підтримка досягнутої температури і вакуумно-роликовий масаж. Ліполіз на апараті  CRISTAL Crio Medical за допомогою насадки Diamond є одним з найефективніших апаратних методів зменшення товщини жирових відкладень і контурування тіла.

Переваги кріоліполізу CRISTAL у порівнянні з іншими способами схуднення та моделювання фігури:

- швидкий та видимий результат без зусиль і дієт;

- висока ефективність, гарантований результат від процедури;

- незворотність процесу зменшення жирових відкладень;

- методика безболісна, безопераційна та безпечна;

- не потрібен період реабілітації, Ваш спосіб життя не змінюється.

Як проходить процедура кріоліполізу CRISTAL в клініці Genesis у Львові

В нашій клініці у Львові Ви можете зробити кріоліполіз обличчя та різних ділянок тіла, в залежності від потреб та Вашого бажання.

Етапи процедури:

- Вимірювання жирової складки, підбір оптимальної насадки та протоколу для найкращого результату процедури.

- Зона обробки попередньо розминається ручним масажем.

- Серветка, просочена кріозахисним гелем, накладається на місце проведення процедури.

- Встановлення відповідної вакуумної насадки.

- Початок втягування шкіри та охолодження.

- Охолодження триває близько однієї години, в цей час пацієнт спокійно відпочиває. Можуть бути відчуття пощипування, поколювання, зменшення чутливості на шкірі. Процедура не є болісною, але незначний дискомфорт, відчуття втоми може бути присутнім.

- Після завершення сеансу насадка прибирається і пацієнту робиться 10-хвилинний ручний масаж обробленої зони.

- Для зменшення інтоксикації організму та швидкої регенерації процедура кріоліполізу завершується сеансом фототерапії Deleo. Високопотужна світлодіодна лампа MEDISOL®, Deleo є справжнім проривом в області фотомодуляції і фотодинамічної терапії, розробником якої є виробник апарату CRISTAL.

Після процедури можливі незначні петехії, почервоніння шкіри та тимчасове зниження її чутливості. Всі ці симптоми зникають протягом кількох годин, максимум — 2 - 3 днів. Ви можете займатись своєю звичною повсякденною активністю в цей період.

Результат від процедури кріоліполізу CRISTAL Medical Cryolipolysis

Щоб імунна система видалила залишки жирових клітин, що зруйновані, потрібен час, приблизно 4 - 6 тижнів. І ще протягом 3 - 4 місяців жирові накопичення в зоні обробки продовжують зменшуватись.

Після кріоліполізу Ви отримаєте:

- помітне зменшення жирових відкладень, до 30% лише за одну процедуру;

- вирівнювання рельєфу шкіри, зменшення целюліту;

- після курсу з трьох сеансів кріоліполізу з інтервалом 6 - 8 тижнів можна позбутись до 80% жиру в зоні обробки, що стосується тіла та після двох сеансів з інтервалом в 1 місяць, що стосується зони обличчя;

- знищені жирові клітини не відновлюються, результат після кріоліполізу залишається на все життя.

Оригінальне новітнє обладнання CRISTAL®, кваліфіковані спеціалісти, що пройшли навчання та мають відповідні сертифікати та практичний досвід, сучасні кабінети обладнані душевими зі всіма зручностями — якщо спорт та дієти досі не впорались, впорається кріоліполіз!

Звертайтесь в клініку Genesis у Львові, нехай Ваші мрії про струнке тіло та обличчя здійсняться якнайшвидше!

ЦІНИ

КРІОЛІПОЛІЗ

 


CRYOLIPOLYSIS ОБЛИЧЧЯ (1 ЗОНА) 4 600 ГРН


CRISTAL MEDICAL CRYOLIPOLYSIS ТІЛО (НАСАДКА RUBY) 3 350 ГРН


CRISTAL MEDICAL CRYOLIPOLYSIS ТІЛО (1 ЗОНА) 3 350 ГРН


CRISTAL MEDICAL CRYOLIPOLYSIS ТІЛО (2 ЗОНИ) 4 690 ГРН


CRISTAL MEDICAL CRYOLIPOLYSIS ТІЛО (3 ЗОНИ) 7 035 ГРН


CRISTAL MEDICAL CRYOLIPOLYSIS ТІЛО (4 ЗОНИ) 9 380 ГРН


CRISTAL MEDICAL CRYOLIPOLYSIS ТІЛО (5 ЗОН) 11 725 ГРН


CRISTAL MEDICAL CRYOLIPOLYSIS ТІЛО (6 ЗОН) 14 070 ГРН


ЛАЗЕРНИЙ ЛІПОЛІЗ

 


ЛАЗЕРНИЙ ЛІПОЛІЗ РУКИ ПОВНІСТЮ  1 000 ГРН


ЛАЗЕРНИЙ ЛІПОЛІЗ ЖИВІТ 1 000 ГРН


ЛАЗЕРНИЙ ЛІПОЛІЗ ЖИВІТ + СКЛАДКИ НА ТАЛІІ 1 200 ГРН


ЛАЗЕРНИЙ ЛІПОЛІЗ ВНУТРІШНЯ, ПЕРЕДНЯ, НАДКОЛІННА ПОВЕРХНЯ 1 300 ГРН


ЛАЗЕРНИЙ ЛІПОЛІЗ ПЕРЕДНЯ ПОВЕРХНЯ СТЕГНА, НАДКОЛІННІ, БОКОВІ 1 400 ГРН


ЛАЗЕРНИЙ ЛІПОЛІЗ ЗАДНЯ ПОВЕРХНЯ, БОКОВІ, СІДНИЦІ 1 600 ГРН


ЛАЗЕРНИЙ ЛІПОЛІЗ НОГИ ПОВНІСТЮ + СІДНИЦІ 2 500 ГРН