Гінекологія (BioPell)

Біоідентичні пелети є основою біоідентичної терапії, яка використовує гормони, ідентичні до тих, що виробляються в організмі в природний спосіб.


Біоідентичні пелети BioPell – це терапія біоідентичної імплантації, яка допоможе значно покращити якість Вашого життя!

Про послугу

Біоідентичні імпланти вживлюють під шкіру, де вони розсмоктуються впродовж 6 - 8 місяців, постачаючи в організм людини потрібну дозу гормону, що відповідає за конкретне завдання (патологію). Пелети вирішують проблему дефіциту статевих гормонів, який виявляється у зниженні лібідо, поганому настрої, безсонні, надлишковій вазі та інших ознаках. Так як у складі немає синтетики, організм людини не сприймає імпланти як чужорідне тіло. За формою пелети подібні до гранул і мають розмір рисового зерна. На українському ринку біоідентичні пелети репрезентує сертифікована компанія Biopell.

Біоідентичні пелети BioPell вживлюють в організм людини з лікувальною профілактикою, проте вони мають незначний ряд обмежень, щодо яких на консультація лікар Вас докладно проінформує. Також за показаннями лікаря для Вашої зручності, Ви зможете здати ряд необхідних лабораторних аналізів та пройти ультразвукове дослідження безпосередньо у нас в клініці.

Великою перевагою біоідентичних пелет є те, що гранули всмоктуються організмом людини на постійній основі вродовж всього періоду лікування, на противагу іншим традиційним гормональним препаратам, які потребують постійного контролю застосування.


В клініці естетики Genesis ми закликаємо дбати про своє здоров'я впродовж цілого року!

"Біоідентичні пелети Biopell"

 


ANASTRAZOL 10MG


ANASTRAZOL 5MG


ESTRADIOL 12,5MG


ESTRADIOL 25MG


ESTRIOL 75MG


GESTRINONA 25MG


GESTRINONA 35MG


HCG 10000U1


HCG 5000U1


HIDROCORTISONA 100MG


HIDROCORTISONA 50MG


METFORMINA 150MG + SITAGLIPTINA 50MG


METFORMINA 200MG


NADH 200MG


PROGESTERONA 200MG


PROGESTERONA 100MG


PROGESTERONA 50 MG


TADALAFIL 25MG


TADALAFIL 50MG


TESTOSTERONA 150MG


TESTOSTERONA 200MG


TESTOSTERONA 75MG


 

*На консультації Ви матимете змогу дізнатись вартість, оскільки ціна пелет залежить від необхідної кількості пелет (1-5) за індивідуальною рекомендацією Вашого лікаря гінеколога конкретно у Вашому випадку.