ТРАВМАТОЛОГ — КОНСУЛЬТАЦІЯ

Записатися на візит
800 ГРН

Травматолог: Львів пропонує кращих лікарів 

Пацієнтами травматолога в Україні щорічно стає понад 10 тисяч людей, що зазнали ушкоджень різного ступеня важкості на робочих місцях. І до цього слід додати побутовий травматизм – вивихи, переломи, сильні забиття в результаті падіння. Якщо вас спіткало таке лихо, найкращі травматологи та ортопеди Львова, які працюють у клініці Genesis, готові прийти на допомогу та відновити ваше здоров'я у найкоротші терміни.

В яких випадках необхідна консультація ортопеда травматолога

Ортопед  займається лікуванням та реабілітацією хворих, які страждають на різні патології суглобів, м'язів, зв'язок та кісток. До травматолога ортопеда необхідно звертатися у таких випадках:

 1. Неправильна постава.

 2. Вроджені дефекти - клишоногість, вивих стегна.

 3. Ушкодження, отримані внаслідок травми: перелом, вивих, сильне розтягнення.

 4. Плоскостопість.

 5. Природжена чи придбана кривошия.

 6. Болі та хрускіт у деформованих суглобах та хребті.

 7. Нарости на кісткових тканинах.

 8. Скутість рухів.

 9. Оніміння кінцівок та поперекової ділянки тіла.

 10. Надмірна сутулість.

 11. Важка хода.

У клініці Genesis у Львові хірург травматолог може  провести складне видалення на стопі, блокаду місця перелому, вилучення металоконструкцій, вправлення вивихів плечового суглоба, кісток передпліччя, внутрішньосуглобове введення лікарських препаратів та інші травматологічні маніпуляції. Якщо ви мешкаєте у Львові і шукаєте хорошого травматолога, до якого варто звертатись, консультація ортопеда травматолога в нашій клініці допоможе уточнити всі нюанси.

Травми, що є приводом екстреного звертання до травматолога

До 30% виїздів бригад швидкої допомоги – це випадки травматичного ушкодження різних частин тіла. Механічні травми – вид ушкоджень, спричинених різким фізичним впливом. Хтось зачепив мізинцем ноги ніжку крісла, відчувши при цьому сильний біль, у когось трапився вивих внаслідок падіння на слизькій пішохідній доріжці, хтось послизнувся на мокрому лінолеумі після миття підлоги на кухні та розтягнув зв'язки – все це може стати приводом для відвідування лікаря ортопеда травматолога.

Механічні травми, з якими звертаються пацієнти до травматолога у Львові:

 1. Синці (підшкірні гематоми) – пошкодження, спричинені ударом або надмірним тиском на поверхню тіла.

 2. Забиті місця – результат падіння чи удару тупим предметом (впалим деревом, відлетілою деталлю, великою бурулькою).

 3. Рани – порушення цілісності шкірних покривів або слизової оболонки, що супроводжується сильним болем та кровотечею.

 4. Розтягнення та розрив зв'язок та сухожиль. Супроводжується набряком та сильним болем у всій кінцівці чи суглобі.

 5. Вивихи – з'являються в результаті зміщення кістки. Потерпілий відчуває сильний біль, місце вивиху відразу набрякає.

 6. Переломи – руйнування кісток, що супроводжується сильним болем та набряком.

За масштабом ураження травми класифікуються на ізольовані (пошкодження окремого органа або кінцівки), множинні (наприклад, пошкодження ноги в кількох місцях) та поєднані (травмовані внутрішні органи та опорно-руховий апарат).

Травми також класифікуються за ступенем тяжкості:

 1. Легкі – коли біль швидко минає та є можливість жити звичайним життям, обмеживши лікування засобами з домашньої аптечки.

 2. Середні – вимагають втручання лікаря травматолога, який приймає рішення про домашнє або стаціонарне лікування. Тут можна назвати струс мозку, переломи трубчастих кісток, прості закриті травми.

 3. Важкі – вимагають виклику швидкої допомоги та тривалого стаціонарного лікування. При найменшій затримці може настати смерть. Сюди відносяться переломи хребта, травми мозку, перелом тазових кісток.

Якщо ви шукаєте хорошого ортопеда травматолога у Львові, фахівці клініки Genesis готові запропонувати весь свій досвід та знання, щоб успішно вирішити будь-яку вашу проблему.

Як проходить прийом ортопеда травматолога у Львові

Приватний травматолог (Львів) веде прийом пацієнтів в екстрених випадках та у плановому порядку. Екстрений випадок – це перелом кісток, важкий вивих чи сильний забій. Тут зволікати не можна, потрібно якнайшвидше провести діагностику та розпочати лікування.

У плановому порядку прийом ведеться, коли пацієнта турбує, наприклад, біль у коліні, хрускіт у хребті, сильний дискомфорт у ногах під час ходьби.

Прийом пацієнтів травматологом супроводжується уважним опитуванням, в ході якого збираються дані про час появи скарг, динаміку розвитку хвороби, особливості способу життя, професію, характер раціону. Після розмови буде проведено огляд:

 • оцінка ходи та постави, наявності кульгавості;

 • огляд шкірних покривів;

 • визначення ступеня хворобливості та рухливості суглобів;

 • перевірка цілості кісток;

 • виявлення проблемних точок вздовж хребта;

 • пошук гематом та набряків.

Якщо необхідно уточнити діагноз, лікар ортопед травматолог (Львів) може призначити додаткові дослідження – рентген суглобів, кісток та хребта, ультразвукове дослідження суглобової порожнини, зв'язок та м'яких тканин, пункцію суглоба. При підготовці до оперативного втручання може знадобитися аналіз крові та сечі.

Варіанти лікування, що призначає травматолог

Неускладнені випадки ортопед травматолог лікує консервативно. Так лікуються тріщини та неускладнені переломи. У разі вивиху лікар вправляє кістки та накладає пов'язку. Якщо ж внаслідок сильної травми є кровотеча, виявлено складний перелом, буде потрібна участь хірурга травматолога (Львів).

В умовах операційної здійснюється зіставлення уламків кістки, ушивання судин, фіксація кісткових фрагментів за допомогою металевих пластин. Якщо в результаті захворювання суглоба він повністю зруйнований, може бути здійснена імплантація штучного суглоба. Оперативно також лікують міжхребцеві грижі, що перетискають кровоносні судини та нерви.

Відгуки про ортопеда травматолога у Львові

Звертайтеся до клініки Genesis! Почитайте відгуки про травматологів Львова й ви побачите, що наші фахівці мають бездоганну репутацію. Пацієнтам у нас подобається: сучасні й добре обладнані кабінети, уважні лікарі, чия висока кваліфікація не викликає сумнівів. 

Парк медичного обладнання нашого закладу налічує 80 високотехнологічних приладів та установок, використання яких дозволяє ставити максимально точні діагнози, що обумовлює успіх лікування