ФОТОТЕРАПІЯ LED LIGHT THERAPY MEDISOL

Записатися на візит

Led Light Therapy — унікальний неінвазивний метод відновлення шкіри обличчя

 

В нашій клініці у Львові застосовується технологія LED Light Therapy — новий тренд в медичній косметології. Цей унікальний апарат — передова розробка вчених з досвідом успішних інновацій в області медицини та косметології.

Фототерапія технологією LED Light Therapy, дослівно, лікування світлом — абсолютно безпечний, безболісний та неінвазивний метод лікування серйозних захворювань і проблем шкіри обличчя, а також тіла.

Методика базується на застосуванні ультрафіолетового світла з певною довжиною хвилі. Ефект від фототерапії пояснюється тим, що таке випромінювання стимулює обмінні процеси в шкірі і чинить імуномодулюючу дію.

Фототерапія LED Light Therapy — це також ефективний метод догляду за обличчям та тілом, а головне — природній метод омолодження шкіри.

Фототерапія показана при таких захворюваннях і проблемах шкіри:

- псоріаз;

- акне та постакне;

- вітіліго;

- екзема;

- дерматит, атопічний дерматит;

- хронічна кропив’янка;

- червоний плаский лишай, рожевий лишай Жибера;

- склеродермія;

- розтяжки (стрії), целюліт;

- чутлива, свербляча шкіра;

- опіки;

- алопеція;

- зморшки, шкіра з ознаками старіння.

Як проходить фототерапія LED Light Therapy в клініці Genesis у Львові

Інтенсивний світловий потік з заданою довжиною хвилі, що випромінюється світлодіодами, запускає біоактивні процеси в тканинах, прискорюючи відновлення шкіри. Світло LED Light Therapy згубно діє на бактерії, що викликають запалення в шкірі і призводять до появи акне. Фототерапія має виражену протизапальну дію без жодних фармацевтичних препаратів, це особливо важливо для людей, схильних до алергії.

 

Як це працює?

Клітини шкіри вбирають фотони світла, і перетворюють їх енергію в енергію АТФ (аденозинтрифосфату), що служить джерелом енергії для всіх метаболічних процесів в живій клітині. Тобто фототерапія живить клітини шкіри додатковою енергією, і всі біохімічні процеси в клітинах активуються. Так, фібробласти посилюють синтез білку колагену, що має ключове значення для збереження молодості і пружності шкіри. Значно прискорюються процеси регенерації клітин шкіри, і це дає виражений терапевтичний ефект при дерматологічних захворюваннях.

Попередньо перед проведенням процедури на консультації в клініці Genesis, дермато-косметолог за допомогою унікальної системи Visia GEN 7 проводить ретельну діагностику шкіри обличчя, щоб в повній мірі оцінити стан Вашої шкіри за рядом показників: чи немає дефіциту вологи в шкірі; чи не порушений ліпідний бар’єр; чи присутнє подразнення, почервоніння, зуд. Оцінюють стан сальних залоз шкіри обличчя, чи немає в них застійних явищ та запалення. Чи присутні ділянки з гіперпігментацією, пігментні плями. Наявні ознаки і ступінь в’ялості шкіри: наскільки знижена пружність і еластичність, тургор шкіри, кількість і глибина зморшок.

Сукупність всіх показників дає лікарю уявлення про загальний стан шкіри обличчя пацієнта і про доцільність застосування тої чи іншої методи для покращення стану шкіри.

Перед початком курсу лікар дермато-косметолог уточнює діагноз, визначає фототип шкіри пацієнта і призначає відповідний курс фототерапії LED Light Therapy.

Частота сеансів — 2 - 4 рази на тиждень.

Кожні два тижні пацієнт має повторно з’являтись на консультацію до свого лікаря для конторолю ходу лікування.

Фототерапія — ефективне рішення для багатьох проблем шкіри

Практичний досвід лікарів нашої клініки доводить, що фотодинамічна терапія сприяє покращенню широкого ряду показників стану шкіри, лікує стани гіперчутливості шкіри, омолоджує зовнішній вигляд обличчя.

Важливо, що фототерапія зменшує навантаження на організм від лікарських препаратів, зокрема гормональних, що зазвичай призначаються при захворюваннях шкіри.

Нескладна, безболісна, комфортна, безмедикаментозна процедура фототерапії обличчя і тіла здатна покращити якість життя людей, що страждають від дерматологічних захворювань, таких як псоріаз, дерматит, екзема, вітіліго.

Технологія вже довела свою ефективність в клініці Genesis, запрошуємо і Вас спробувати та оцінити результат: гарантуємо, що Ваша шкіра буде вдячна за таку турботу!

ЦІНИ


ФОТОТЕРАПІЯ АКНЕ 900 ГРН


ФОТОТЕРАПІЯ АЛОПЕЦІЯ 850 ГРН


ФОТОТЕРАПІЯ ВІТІЛІГО (1 ЗОНА) 900 ГРН


ФОТОТЕРАПІЯ ЛІКУВАННЯ РАКУ ШКІРИ 550 ГРН


ФОТОТЕРАПІЯ ЛІКУВАННЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ 550 ГРН


ФОТОТЕРАПІЯ ОМОЛОДЖЕННЯ З ЕФЕКТОМ ЗАСМАГИ 1 000 ГРН


ФОТОТЕРАПІЯ ПОСТПРОЦЕДУРНА 300 ГРН


ФОТОТЕРАПІЯ СВІЖІ РОЗТЯЖКИ 550 ГРН


ФОТОТЕРАПІЯ СТРІЇ 850 ГРН


ФОТОТЕРАПІЯ ФОТООМОЛОДЖЕННЯ 850 ГРН


ФОТОТЕРАПІЯ ЦЕЛЮЛІТ 850 ГРН