Біполярний RF ліфтинг ІОNТО

Записатися на візит

Безпечний і комфортний метод підтяжки (ліфтингу) та омолодження шкіри обличчя — RF ліфтинг. В клініці Genesis у Львові процедуру біполярного RF-ліфтингу виконують на інноваційному апараті IONTO Lift RF.

На відміну від інших сучасних апаратів для RF-ліфтингу, система IONTO Lift RF – єдиний в світі апарат, що працює в частотному діапазоні від 890 кГц до 2,7 мГц, що дає можливість селективно впливати на різні шари шкіри та дуже точно контролювати прогрів тканин всередині.

Біполярний RF ліфтинг IONTO застосовують для моделювання овалу обличчя, укріплення та підтяжки шкіри, усунення дряблості шкіри, зменшення “другого підборіддя”. Це ефективна боротьба зі зморшками і усіма ознаками старіння обличчя.

Як діє біполярний RF-ліфтинг IONTO?

Принцип радіочастотного (RF) ліфтингу шкіри заснований на контактному впливі високочастотного електричного струму з метою контрольованого прогріву дерми і підшкірної жирової клітковини. В результаті створення відповідного температурного режиму відбувається активація синтезу власного колагену в дермі та зменшення об'єму підшкірно - жирової клітковини. Біполярний термоліфтинг IONTO запускає процес активного вироблення нових волокон колагену в усіх шарах дерми. Старі розтягнуті колагенові волокна під дією глибокого контрольованого прогріву скорочуються, і шкіра набуває щільності, пружності, а прояви дряблості зменшуються.

Технологія біполярного RF-ліфтингу IONTO успішно застосовується для омолодження обличчя, шиї, зони декольте, де шкіра особливо чутлива і вікові зміни дуже помітні. Також RF-ліфтинг IONTO успішно застосовується і для тіла.

Процедура біполярного RF-ліфтингу IONTO показана при таких ознаках:

 • виражений птоз тканин обличчя (опущення);

 • дрябла, в’яла шкіра обличчя, шиї, зони декольте;

 • “гусячі лапки” — сітка дрібних зморшок навколо очей;

 • наявні глибокі мімічні зморшки (носогубний трикутник, лоб);

 • “брилі” — провислі ділянки шкіри і підшкірної жирової клітковини, що змінюють овал обличчя, лінію підборіддя;

 • ознаки фотостаріння шкіри;

 • постакне, рубці.

Ефект помітний вже після першої процедури, а після курсу Ви отримаєте: омолодження шкіри обличчя, шиї та декольте, розгладження дрібних та середніх зморшок, покращення пружності шкіри, підвищення еластичності сполучної тканини, розгладження рубців.

Лише 6 - 10 процедур — і Ви спостерігаєте зміни: гладеньке обличчя, підтягнута шкіра, зменшення зморшок, чіткий контур обличчя. Ефект від курсу є накопичувальним і наступний курс процедур ми повторюємо через 8 - 10 місяців.

Переваги біполярного RF-ліфтингу IONTO:

 • Не потребує підготовки та реабілітації;

 • Нетравматичний, неінвазивний спосіб омолодження;

 • Процедура приємна і безболісна, комфортна для пацієнта;

 • Миттєвий видимий ефект, що наростає з часом.

Звертайтесь до клініки Genesis у Львові: саме у нас — новітнє обладнання для апаратної косметології від кращих світових виробників, перевірені безпечні та ефективні технології омолодження, кваліфіковані спеціалісти – косметологи з міжнародними сертифікатами для роботи за інноваційними апаратними технологіями.

ЦIНИ


ШИЯ 600 ГРН


ДЕКОЛЬТЕ 800 ГРН


ОБЛИЧЧЯ 1 600 ГРН


ДВІ ЗОНИ 1 900 ГРН


ТРИ ЗОНИ 2 600 ГРН