Сігаєв Євгеній Борисович


Лікар – пластичний хірург, кандидат медичних наук, член Міжнародних та Українських Асоціацій реконструктивних, пластичних та естетичних хірургів.


26 РОКИ ДОСВІДУ

Інформація про фахівця

  • Пластичний хірург, кандидат медичних наук, дійсний член Міжнародних та Українських Асоціацій реконструктивних, пластичних та естетичних хірургів.

  • Національний експерт з мамопластики.

26 роки досвіду в сфері естетичної пластичної хірургії
більше 6 000 успішних операцій та задоволених пацієнтів


  • Лікар спеціалізується в області пластичної хірургії. Виконує естетичні та реконструктивні операції. Є активним учасником у міжнародних професійних практичних конференціях та семінарах. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах з пластичної хірургії.

Підвищення кваліфікації / навчання

► Асистент кафедри комбустіології, реконструктивної та пластичної хірургії Харківської медичної академії післядипломної освіти, куратор відділення реконструктивної та пластичної хірургії ХМКЛБСЛМД ім. проф. О.І. Мещанінова (з 2008 р.)


Спеціалізація з естетичної пластичної хірургії на базі клініки Центру естетичної хірургії та косметології “Беатріс” (м. Харків, 1998 рр.)


Інтернатура із загальної хірургії на базі Харківської лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги (1993 – 1996 рр.)


Закінчив Харківський медичний інститут (1993 р.)

Сертифікати