Курс з візажу

Викладач Академії Genesis з курсу візажу — Снітко Світлана. 


5 років успішного досвіду роботи

Курс з візажу

У Академії Genesis ми проводимо курси з підвищення кваліфікації для візажистів та курси з самомакіяжу. Усі заняття відбуваються індивідуально, тобто, викладач займається лише з Вами.

Під час навчання у Академії Genesis, ми також забезпечуємо Вас всією необхідною косметикою провідних світових брендів — лише преміум класу. Доприкладу, Charlotte Tilbury, Tоm Ford, Giorgio Armani Beauty, Gucci Beauty, Chanel, Christian Dior Backstage, Dolce & Gabbana, Sisley, Sensai, Shiseido. А також надаємо унікальну можливість випробувати та протестувати всю косметику, яка Вас цікавить.

Після проходження курсу підвищення кваліфікації для візажистів, майстрам видається сертифікат з мокрою печаткою клініки Genesis.


Ми радо запрошуємо Вас на курс з візажу у Genesis Esthetic Clinic!

Прайс та види курсів

 • Курс підходить для тих осіб, які мають досвід і бажають покращити свої знання та навички у beauty – індустрії.  Курс включає в себе комплекс із 5 занять. Тривалість кожного по 3 години.

   


  ВАРТІСТЬ КУРСУ 10 000 ГРН (15 ГОД)


  ВАРТІСТЬ ОДНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАНЯТТЯ З КУРСУ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ВІЗАЖИСТІВ 3 000 ГРН


   

 • Курс дозволить Вам навчитися самостійно підкреслювати Вашу індивідуальність та красу за допомогою знань та навичок, які Ви отримаєте під час навчання на нашому курсі. Кількість необхідних занять для проходження курсу, Ви погоджуєте у індивідуальному порядку із викладачем клініки Genesis. Тривалість одного заняття 2 години.

   


  ВАРТІСТЬ ОДНОГО ЗАНЯТТЯ ІЗ САМОМАКІЯЖУ 2 050 ГРН