Якісні послуги для вашого тіла

SPA (СПА) - це оздоровчий комплекс процедур з використанням морської, термальної, мінеральної або прісної води, морських водоростей, цілющих рослин, програми водолікування, мета яких - гармонія тіла, душі і духу. Також до SPA (СПА) відносяться фітнес-програми, дієтичні програми, програми регенерації та програми по омолодженню шкіри обличчя і тіла.

СЕНСОРІАЛЬНИЙ ДОГЛЯД НА КУШЕТЦІ ГІМАЛАЇ - 60 ХВ

GIMALAI Wet Table – унікальна кушетка для SPA процедур. Сенсоріальний догляд на GIMALAI Wet Table надасть вашій шкірі свіжості та енергії. Перший етапом є підготовка тіла до ексфоліації зі скрабом - прогрівання парою. Далі – очищення верхнього шару шкіри з застосуванням скрабів SOTHYS.     

СЕНСОРІАЛЬНИЙ ДОГЛЯД З ІНТЕНСИВНИМ ЗВОЛОЖЕННЯМ - 75 ХВ

Догляд для інтенсивного зволоження на GIMALAI Wet Table складається із трьох етапів: прогрівання тіла теплим паром, гідропоживного пілінгу, зволожуючої маски. Такий догляд ретельно очищає шкіру від ороговілого шару, зволожує її та живить поживними речовинами.

ДЕТОКС ПРОГРАМА ДЛЯ СХУДНЕННЯ З УЛЬТРАЗВУКОВОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ - 75 ХВ

Програма для схуднення на GIMALAI Wet Table очищає організм, сприяє розщепленню жирових відкладень, бореться з целюлітом. Першим етапом є прогрівання парою – підготовка тіла до обгортання лікувальними грязями. Лікувальні грязі виводять з організму токсини, освіжають та сприяють схудненню. Для запобігання та боротьби з целюлітом застосовуються антицелюлітні сироватки, що закріплюють результат Детокс програми.     

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ КОМПЛЕКС З УЛЬТРАЗВУКОВОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ - 75 ХВ

Антицелюлітний комплекс проводиться на спеціалізованій кушетці GIMALAI Wet Table та включає в себе кілька етапів: очищення, скрабування, ультразвукову терапію. Особливого впливу на покращення структури шкіри її зволоження та тонусу надає ультразвукова терапія, яка посилює проникнення антицелюлітних сироваток у шкіру.  

ГІДРОДИНАМІЧНИЙ МАСАЖ - 35 ХВ

Гідродинамічний масаж – це швидкий спосіб схуднення і формування стрункої фігури. Гідродинамічний масаж сприяє виведенню з організму шлаків і токсин, активізує захисні сили організму, покращує стан шкіри. Теплі струмені води забезпечують глибокий та інтенсивний влив на проблемні ділянки тіла. Результатом процедури є приплив енергії та бадьорості, бажання активної діяльності, відбувається загальна тонізація тіла.      

ЖИВИЛЬНИЙ АНТИОКСИДАНТНИЙ ДОГЛЯД ATMOSHOK - 120 ХВ

Живильний СПА-догляд з білим шоколадом та зеленим чаєм захищає від дії вільних радикалів, зволожує і живить шкіру, насичує вітамінами та мікроелементами. Завершальним етапом догляду є арома-релакс масаж. Показаний в комплексі антицелюлітних програм, для відновлення після тривалих захворювань і як антистресова релакс-процедура

ЖИВИЛЬНИЙ АНТИОКСИДАНТНИЙ ДОГЛЯД ATMOFRUIT - 120 ХВ

СПА-догляд на основі фруктових кислот. Захищає від токсичного впливу зовнішнього середовища, зволожує та відновлює шкіру, насичує вітамінами та мікроелементами. Включає в себе нейроседативний масаж. Показаний для відновлення шкіри після сезону інсоляції, для підтримки та відновлення вікової шкіри і як релакс-терапія.

ІНТЕНСИВНИЙ МОДЕЛЮЮЧИЙ СПА-КОМПЛЕКС LIPODRAIN - 120 ХВ

СПА-процедура для зменшення об‘ємів тіла і боротьби із зовнішніми проявами целюліту. Патентований синергічний комплекс Lipolimit Factor активізовує мікроциркуляцію , інтенсивно дренує глибокі тканини та зменшує об‘єми тіла. Водорослева лінія Algas Rojas ефективно зменшує генералізовані жирові відкладення та виводить токсини. LIPODRAIN є трьохетапною СПА -процедурою,завершенням якої є лімфодренажний масаж.

МОДЕЛЮЮЧИЙ СПА-ДОГЛЯД BAMBOO - 120 ХВ

Комплекс BAMBOO на основі органічного кремнію ефективно підтягує та тонізує шкіру, структурує колагеново-еластичний каркас, запобігає втраті води, тим самим покращує естетику шкіри, надає їй еластичний та пружний вигляд. «Масаж BambooRhytm» - екзотичний масаж бамбуковими гілками, що стимулює омолоджувальні процеси в шкірі є завершенням даного комплексу.

ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ СOOL TOUCH - 30 ХВ

Освіжаючий масаж ніг та стоп, що знімає набряклість та втому, дарує відчуття легкості та прохолоди. Охолоджуюча емульсія на основі ментолу, камфори та евкаліпту ефективно стимулює мікроциркуляцію та усуває синдром «втомлених ніг».

SPA STONE THERAPY

У наш час медиками доведено, що стоун – масаж, за допомогою теплих та холодних каменів знімає хронічні болі в спині та шиї, допомагає м’язам розслабитися та звільнитися від шлаків та токсинів. Під впливом тепла розширюються капіляри, посилюється обмін речовин, покращується кровообіг. Особливо ефективно при лікуванні артриту та остеохондрозу. Камені допомагають зняти напругу та стрес. Процедура виконується спеціальними каменями вулканічних порід.

SPA STONE THERAPY (90 ХВ) - 2 000 ГРН  

SPA STONE THERAPY (120 ХВ) - 2 500 ГРН  

ПРОГРАМА ДЛЯ СХУДНЕННЯ ТА КОРЕКЦІЇ ФІГУРИ «GENESIS FIT»

Інноваційна програма для схуднення та корекції фігури, розроблена професіоналами Клініки Естетики Genesis, виводить сферу апаратних методик на новий рівень. Революційна система поєднує в собі ряд процедур, почерговість яких дозволяє досягти вагомих результатів із зменшення об’ємів тіла, покращення тонусу шкіри, детоксикації організму. Безопераційна методика корекції фігури включає:

• Антицелюлітний комплекс з ультразвуковою технологією;

• Детокс програму для схуднення з ультразвуковою технологією;

• Програму моделювання фігури з дренажним бинтуванням та пресотерапією;

• Комплекс для схуднення та корекції фігури EXIMIA HR 77.

Основні формули, розроблені для програми «GENESIS FIT» включають курс із семи або десяти процедур (в залежності від потреб клієнта).

 Рекомендована к-ть процедур

ПРОГРАМА ДЛЯ СХУДНЕННЯ ТА КОРЕКЦІЇ ФІГУРИ «GENESIS FIT» 7 ПРОЦЕДУР - 9 500 грн 

ПРОГРАМА ДЛЯ СХУДНЕННЯ ТА КОРЕКЦІЇ ФІГУРИ «GENESIS FIT» 10 ПРОЦЕДУР - 13 770 грн

ПРОГРАМА ДЛЯ СХУДНЕННЯ ТА КОРЕКЦІЇ ФІГУРИ «GENESIS FIT PLUS»

Програма для схуднення і корекції фігури посиленого ефекту-революційно нова система, з'єднує в собі ряд процедур, черговість яких дозволяє досягти вагомих результатів щодо зменшення обсягів тіла, поліпшення тонусу шкіри, детоксикації організму. Програма альтернативної методики схуднення і корекції фігури без оперативного втручання включає курс з десяти процедур:

  • Антицелюлітний комплекс з ультразвукової технологією;
  • Детокс програма для схуднення з ультразвукової технологією;
  • Програма моделювання фігури з дренажним бинтуванням і прессотерапієй;
  • Комплекс для схуднення і корекції фігури EXIMIAHR 77;
  • Програма схуднення HotSlimCrio;
  • Гідродинамічний масаж;
  • Детокс програма для схуднення з ультразвукової технології;
  • Комплекс для схуднення і корекції фігури EXIMIAHR 77;
  • Програма моделювання фігури з дренажним бинтуванням і пресотерапія;
  • RF-liftingEXIMIAHR 77 для тонусу і корекції фігури.