Якісний масаж для вашого тіла.

МАСАЖ

Масаж оздоровчий (60 хв) - 800 ГРН

Оздоровчий масаж позитивно діє на периферичну нервову систему. Покращує трофіку м’язів, кровообіг, самопочуття, знімає загальну напругу, нормалізує сон. Рекомендується в профілактичних та лікувальних цілях. Оздоровчий масаж відновлює енергетичний баланс, приводить в норму емоційний фон.


Масаж оздоровчий з моделюючим муссом (60 хв) - 1 000 ГРН

Оздоровчий масаж позитивно діє на периферичну нервову систему. Покращує трофіку м’язів, кровообіг, самопочуття, знімає загальну напругу, нормалізує сон. Рекомендується в профілактичних та лікувальних цілях. Оздоровчий масаж відновлює енергетичний баланс, приводить в норму емоційний фон. Живить епідерміс активними компонентами, покращує його еластичність та пружність.


Масаж зональний (30 хв) - 500 ГРН

З урахування показів клієнта після його консультації в клініці, пропонується зональний масаж для опрацювання конкретної ділянки тіла.


Масаж розслабляючий (60 хв) - 700 ГРН

Дія розслаблюючого масажу спрямована на максимальне розслаблення, зняття стресу та напруги у м’язах. Процедура приємна і корисна, підвищує тонус усього організму, надає бадьорості, свіжості та гарного настрою. Розслаблюючий масаж діє як відмінний антидепресант.


Масаж розслабляючий з моделюючим муссом (60 хв) - 900 ГРН

Дія розслаблюючого масажу спрямована на максимальне розслаблення, зняття стресу та напруги у м’язах. Процедура приємна і корисна, підвищує тонус усього організму, надає бадьорості, свіжості та гарного настрою. Розслаблюючий масаж діє як відмінний антидепресант. Живить епідерміс активними компонентами, покращує його еластичність та пружність.


Масаж спортивний (60 хв) - 1 000 ГРН

Мета спортивного масажу - відновлення організму після важкої фізичної активності, загальна мобілізація. Спортивний масаж розширює функціональні можливості організму. Рекомендується перед змаганнями та тренуваннями для активації функцій організму, попередження спортивних травм і болю.


Масаж обличчя (60 хв) - 1 000 ГРН


Масаж прес-ролинг (60 хв) - 1 200 ГРН

Масаж виконується передпліччям та кулаками. Суть масажу є катаючі рухи та зміщення тканин.


М'ЯЗЕВО-СКЕЛЕТНА ТЕРАПІЯ

Повний аналіз функціонального стану організму, діагностика м҆язів, призначення відповідного профілактично-оздоровчого масажу.

М'язево-скелетна терапія (45 хв) - 950 ГРН

М'язево-скелетна терапія (60 хв) - 1 700 ГРН


АВТОРСЬКИЙ ГЛИБОКИЙ МАСАЖ «DEEP RELAX» (120 хв)

Авторський глибокий масаж покращує загальний стан організму, знімає емоційне навантаження, позитивно впливає на імунну, периферичну системи організму, знімає м’язеву скутість. Рекомендований при тривалому м'язевому і нервовому перенапруженні, дратівливості, почутті тривоги, перевтомі, безсонні, синдромі хронічної втоми і астенічних станах.Запускає внутрішні резерви саморегуляції і відновлення ресурсів організму, підвищує працездатність.

НЕЙРОСЕДАТИВНИЙ МАСАЖ (60 хв)

Нейроседативний масаж — це системний вплив на нервові закінчення, що сприяють зняттю стресу, а також його проявів. Зокрема, ця техніка допомагає позбутися безсоння, підвищеної втомлюваності, апатії. У процесі масажу досягається глибока релаксація. Знімаючи напругу з конкретних ділянок тіла, нейроседативний масаж розслабляє і всю нервову систему, приводить людину в стан гармонії.

ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ

Лімфодренажний масаж (60 хв) - 1 000 ГРН

Лімфодренажний масаж (90 хв) - 1 500 ГРН

Лімфодренажний масаж сприяє покращенню лімфовідтоку, знаттю напруги, звільненню тканин організму від токсинів, виведенню надлишкової рідини з організму. 


Лімфодренажний масаж з моделюючим муссом (60 хв) - 1 200 ГРН

Лімфодренажний масаж сприяє покращенню лімфовідтоку, знаттю напруги, звільненню тканин організму від токсинів, виведенню надлишкової рідини з організму. Живить епідерміс активними компонентами, покращує його еластичність та пружність.РОЗСЛАБЛЯЮЧИЙ МАСАЖ В ЧОТИРИ РУКИ (60 хв)
ПАРНИЙ МАСАЖ
SPA STONE THERAPY

У наш час медиками доведено, що стоун – масаж, за допомогою теплих та холодних каменів знімає хронічні болі в спині та шиї, допомагає м’язам розслабитися та звільнитися від шлаків та токсинів. Під впливом тепла розширюються капіляри, посилюється обмін речовин, покращується кровообіг. Особливо ефективно при лікуванні артриту та остеохондрозу. Камені допомагають зняти напругу та стрес. Процедура виконується спеціальними каменями вулканічних порід.


SPA STONE THERAPY 90 ХВ - 2 000 ГРН

SPA STONE THERAPY 120 ХВ - 2 500 ГРН


КРІОТЕРАПІЯ ТІЛА (40 хв)